mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 02:56:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mama + 9
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 27   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mama + 9  (Prebrano 68392 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #75 : petek, 18.11.2011 : 08:14:19 »

Po mojem je čas za eno resno uta akcijo. Dogmania  ljubezen nam podarja zanjo tole:
http://www.dogmania.si/zunanja-lesena-pasja-uta-116x79x82cm.html
Cheesy
Tole (in njeno v notranjosti dodatno izolirano sestro) sem že predvčerajšnjim gledala na nemški spletki (ker je RES ugodna), ampak sem jo takoj skenslala, ker nima predelne stene Undecided. Lahko pa potem vsaj "zaveso" (KLIK1 ali KLIK2) nabavim, razen če bi Fifi kaj bolj sofisticiranega.
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #76 : petek, 18.11.2011 : 08:34:07 »

Saj o teh zavesah smo se včeraj pogovarjali. Jih bomo daki noter, valda.
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #77 : petek, 18.11.2011 : 08:34:45 »

daki = dali  Smiley
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #78 : petek, 18.11.2011 : 08:57:26 »

bohve če bi se dalo zadevo s predsobo in teraso doštukat.

SunnyDay, očitno sva istočasno gledali hišice na nemški spletki Smiley

izolacija se v bistvu dela z nekakšnimi blazinami, nekoliko me je pa zmotilo to, da streha ni izolirana - ampak o gradbeništvu itak nimam nobenega pojma, pa bo Fifi povedal, če je to sprejemljivo.

mogoče bi se hišico dalo doštukat s kakim vetrolovom.
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #79 : petek, 18.11.2011 : 09:12:18 »

Dajte to vse prepustiti meni in ne belite si svojih glavic s temi vprašanji, ker to škoduje lepoti. Vse bo super fajn izolirano, z nadstreškom, podstavkom (teraso), skratka pravi pasji hotel.   Wink
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #80 : petek, 18.11.2011 : 09:23:17 »

O tem SPLOH ne dvomim stop, sam malček pomagat smo hotli.
Logiran
Stripijka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 56


« Odgovor #81 : petek, 18.11.2011 : 09:24:39 »

Živijo, midva imava enoprostorca. Brez težav bi lahko pripeljali uto s enega mesta na drugo. Če boste rabili, sporočite na marija.radovic (afna) gmail.com.
Smiley
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #82 : petek, 18.11.2011 : 09:32:43 »

Dajte to vse prepustiti meni in ne belite si svojih glavic s temi vprašanji, ker to škoduje lepoti. Vse bo super fajn izolirano, z nadstreškom, podstavkom (teraso), skratka pravi pasji hotel.   Wink

čaki mal. a nisi ti gradbenik? a vas niso nobenih osnov naučili? to je tko, kot vidiš na cestah. en nekaj dela z lopato, par jih pa zraven stoji in pametuje, kako bi un moral delati.  Evil Evil

če rabiš kakega desca za pomoč pa le povej. Smiley
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #83 : petek, 18.11.2011 : 09:55:05 »

Tako je pri cestah, mi pa projektiramo večje objekte...in po potrebi kakšno pasjo uto. Grin Bom povedal, če bom rabil pomoč. Samo ne vem, če se mi upa kdo pridružiti v neogrevani garaži. Sicer je piva neomejeno, ampak... Roll Eyes
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #84 : petek, 18.11.2011 : 09:56:22 »

Zna bit da si glihkar izrekel magicne besede. Tongue Vsaj ko se spomnim kako se je pri nas kdaj kaj delalo. pevka
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #85 : petek, 18.11.2011 : 10:11:29 »

A je tole, kar je poslala SunnyDay izolacija s strani proizvajalca ute?

Zna bit da si glihkar izrekel magicne besede. Tongue Vsaj ko se spomnim kako se je pri nas kdaj kaj delalo. pevka
Pivo so kalorije in če delaš, jih nujno potrebuješ. Zato je pri moških taka želja po tej pijači. Roll Eyes Grin
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #86 : petek, 18.11.2011 : 10:13:07 »

Bom povedal, če bom rabil pomoč. Samo ne vem, če se mi upa kdo pridružiti v neogrevani garaži. Sicer je piva neomejeno, ampak... Roll Eyes

moj je trpežen in vsega hudega vajen  Evil Evil, ob takem stimulansu pa sploh ne bo nobenega problema  Grin
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #87 : petek, 18.11.2011 : 10:31:32 »

A je tole, kar je poslala SunnyDay izolacija s strani proizvajalca ute?
Kot jaz razumem, sta dve verziji, z oblogo in brez.
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #88 : petek, 18.11.2011 : 11:18:08 »

A nadstrešek mora biti brez stebrov ali jih lahko ima? Ker pes je na verigi in bi se lahko zavil okoli stebra... Sicer mi bolj prav pridejo stebri, ampak povejte vi.  Huh
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #89 : petek, 18.11.2011 : 11:35:45 »

Aha, kolk tipično. Najprej ženske kensla, čez 5min bi pa njihova mnenja Wink Tongue.
Nimam nič s tem, ampak čist kot predlog... mogoče bi pa namesto stebrov lahko imel polne stranice - ko bi ležala na podestu, bi bla v tem primeru zaščitena pred vetrom tudi s strani pa še zaplest se ne more? Varjanta je tudi ob straneh več stebričkov, v takem razmaku, da še vidi skoz, ne more pa glave in telesa porinit vmes. Al pa če med steber in začetek hišice vkomponiraš ob obeh straneh nek pleksi, recimo kot kakšno okno - v tem primeru tudi ne more okrog stebrička, bi pa hkrati še imela dodatno zaščito plus pod nadzorom dogajanje ob strani?
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 27   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mama + 9
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines