mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 19:41:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mama + 9
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mama + 9  (Prebrano 68386 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #330 : nedelja, 18.12.2011 : 16:51:08 »

Montiramo v tednu, ki se začne jutri, seveda. Sem čudno napisal, se opravičujem.  Tongue butnglavc
Logiran
popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #331 : torek, 20.12.2011 : 23:01:27 »

Kako je bošček mali lepi?
Držim fige,da bo vse ok z njim.
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #332 : sreda, 21.12.2011 : 08:58:11 »

Pa smo pri koncu! Včeraj ob 20.00 sem dobil zeleno luč za kombi, tako da bomo danes kočo prepeljali na končno mesto in zmontirali. Cheesy Držite pesti, da popoldne ne bo -10 stopinj, pa da bo vse potekalo tako, kot mora potekati. Smiley Slike sledijo zvečer, če ne bomo zmrznili.  Grin
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #333 : sreda, 21.12.2011 : 09:03:55 »

si me rešil  sram .. hvala  Kiss

za vse, ki ne vedo  Wink

čeprav sem obljubila prevoz tudi za "nazaj", je pri nas nastal problem z razpoložljivostjo kombija  sram pa sva  Fifijem kar nekaj časa usklajevala in usklajevala, nakar sva prišla do zaključka, da pri nas zelo slabo kaže .... in fifi ne bi bil fifi, če ne bi zrihtal tudi tega  Grin

kako so že včasih rekli  Huh ... fifi for president  Grin Grin Grin
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #334 : sreda, 21.12.2011 : 09:05:58 »

Fifi, ne zmrznit, naj gre vse gladko! Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #335 : sreda, 21.12.2011 : 09:07:35 »

Super! Fifi, čestitam! In vsem, ki sodelujejo!  Afro Afro ljubezen ljubezen
Baklava pa sledi, ampak, danes pa tega ne morem uresničiti. Lahko jo naredim v petek ali soboto, pa boste imeli za božič? Fifi, ti povej.  Smiley
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #336 : sreda, 21.12.2011 : 09:19:43 »

Super! Fifi, čestitam! In vsem, ki sodelujejo!  Afro Afro ljubezen ljubezen
Baklava pa sledi, ampak, danes pa tega ne morem uresničiti. Lahko jo naredim v petek ali soboto, pa boste imeli za božič? Fifi, ti povej.  Smiley

Joj, sem vedel, da bom nekaj pozabil.... sram  Lahko se zmeniva tako, ja. Oziroma takrat, ko boš imela čas, prav?  Smiley
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #337 : četrtek, 22.12.2011 : 13:18:43 »

Je kdo gledal risanke A je to? No, maja01 je imela včeraj čast eno epizodo videti v živo. Roll Eyes Več kot uro smeha ob zlaganju ogromnih delov koče v veliko premajhen kombi je prizor, ki bi ga moral videti vsak, pa vseeno sem vesel, da ni bilo zraven nikogar, ki bi snemal naše podvige, saj so na trenutke spominjali na komične kaskaderske točke. Tongue Po dolgotrajnem procesu "zipanja" materiala, smo se odpeljali z visoko dvignjenimi glavami, svetlimi, optimistčnimi pogledi....kot Romuni s sumljivo naloženim tovorom...  Cool Samo upali smo lahko, da nam kakšen del tovora ne bo padel iz kombija, in da bi bili policaji (če bi nas slučajno ustavili), milostni z nami in nas ne bi obravnavali kot tapravih Romunov in bi se tako izognili rektalnim pregledom pri temeljitem iskanju prepovedanih drog.  Vsake toliko smo s plahim pogledom v vzratno ogledalo ugotovili, da je tudi šipa zadnjih vrat kombija, v katero je nevarno silil rob konstrukcije, cela. Azn Potem smo imeli še rahel karambol, ker nas je nek norec izsilil in se podrgnil v desno stran našega kombija. jezen butnglavc Malopridnež je ušel, mi smo si pa oddahnili da je bilo tako, ker bi bilo dokaj nepriročno zlagati tovor iz kombija na bližnji travnik preden pridejo policaji in nam nesramno naprtijo še kazen za nezavarovan prevoz tovora. super Afro Itak bi bili dovolj kaznovani že zaradi tega, ker v tem kombiju nismo imeli obvezne opreme... Kasneje je naš šofer ugotovil, da je doma pozabil tudi denarnico z dokumenti.  Roll Eyes Hvala bogu, da obstajajo ljudje, ki zbežijo s kraja nesreče, res.  bravo Kdaj ti to pride resnično prav.  Afro Našemu kombiju se ne pozna nič (nekaj se pozna, pa nismo čisto prepričani, če to ni že od prej - ker so po celemu kombiju praska pri praski  Grin). Končno smo prispeli na cilj presrečni, da smo materjal varno pripeljali na kraj montaže.  objem Montaža je potekala brez zapletov, moteče je bilo samo to, ker smo imeli na voljo le dve svetilki, ker nam kljub vnetem zvonenju nihče ni prišel odpreti vrat, da bi napeljali elektriko za reflektor.  Angry Delali smo do desetih zvečer. Ker pa vsi trije slovimo po svoji silni hitrosti in še hitrejši pameti, smo zamudili 23. uro, do katere v lokalni piceriji pečejo pice.  jezen butnglavc jezen khm Tako smo šli domov lačni, s pivom in viljamovkami v riti (brez flaš), a srečni, da nam je uspelo kljub neobetavnim začetkom zmontirati vse, kar smo si za ta dan zadali.  Smiley Ta teden samo še nabijem tegolo kjer jo je nabiti treba in zadeva bo končana.

Tako sedaj zgleda koča:  Cool




Nisem pozabil niti na metlico začiščenje:  Cool


Za kočo sem izdelal vodila, da se jo da izvleči izpod predverja. Vodila imajo varovalo, da se koča ne more zapeljati preveč nazaj in pasti s terase:  Cool


Na kočo sem pritrdil ročaja za lažji izvlek:  Cool


Izvlečena koča:  Cool


Koča ima tudi žleb:  Cool


Vesel sem! 

Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #338 : četrtek, 22.12.2011 : 13:26:18 »

O matr, tole je pa res fenomenalno, tut rektalni pregled ne more zmanjšati čiste sreče ob takem dosežku! Grin Smiley

Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #339 : četrtek, 22.12.2011 : 13:27:35 »

Uau, tole pa je THE koča! Bravoooo!  Afro Afro ljubezen
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #340 : četrtek, 22.12.2011 : 13:27:46 »

Woooohooooooooooo!!!  Cheesy ljubezen objem

Sam drugič bi bilo na začetek posta fajn dodati opozorilo: Ne pij ali jej, ko tole bereš" Tongue


A pa modeli, ki se jim ni odpiralo vrat, so bli doma?
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #341 : četrtek, 22.12.2011 : 13:28:09 »

bemti fifi ... spet mam slabo vest  sram
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #342 : četrtek, 22.12.2011 : 13:31:31 »

 Grin Grin Grin Grin Grin

sem prebrala do konca .... ej svaka čast .... samo UPAM, da bodo metlico uporabljali za to, čemur je namenjena ...

Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #343 : četrtek, 22.12.2011 : 13:32:53 »

A pa modeli, ki se jim ni odpiralo vrat, so bli doma?

Ja, ena od dveh oseb je bila.  Angry

bemti fifi ... spet mam slabo vest  sram

Čemu? Imeli smo krasen, smeha poln dan.  Smiley
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #344 : četrtek, 22.12.2011 : 13:35:19 »

ja predvidevam, da se bi blo tko adrenalinsko in smejoče, če bi se pri nas izšlo ... ja ja saj vem ... vsaka stvar je za nekaj dobra  Grin Grin
Logiran
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mama + 9
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines