mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 19:06:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mama + 9
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mama + 9  (Prebrano 68383 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #375 : torek, 27.12.2011 : 08:53:04 »

ALEKSANDRAK
LUNA7
MAJA01
NATIS
JAN (natis, saj mu je ime Jan ane?)
RAVA
ZDRAVC
SMETKA
BENO
JONNY
BAMBAM - TAMAU (tako namreč že od nekdaj kličemo našega bobnarja, brez heca Grin)

Zgoraj so našteti ljudje, ki so pomagali s prevozi, materialom in delom. Brez njih koče za Mamo ne bi bilo.  Kiss In vse te ljudi bi rad videl v petek, 30.12.2011, ob 18.00 uri pri gostilni Bunkež, kjer bomo na moj račun nekaj pojedli, spili, predvsem pa nazdravili na uspešno zaključen projekt, ki nam ga je z medsebojnim dopolnjevanjem uspelo gladko izpeljati. Cool Veselili se bomo tako blizu koče, da se bomo po zaključku sprehodili do lokacije kjer koča stoji, da še v živo pogledate, kaj se da narediti, ko se misli in delo mnogih zlije v en objekt.  Afro Upam, da se boste tega prijetnega srečanja udeležili v čimvečjem številu!  objem


Če sem katerega spustil, naj mi prosim ne zameri, ampak naj se javi v temo. Sicer sem pregledal celotno temo, ampak hitro lahko koga nenalašč spregledaš. Smiley

Gostilno Bunkež najdete tu:
JARŠKA CESTA 77
1230 DOMŽALE

Oziroma tu:http://zemljevid.najdi.si/search_maps.jsp?q=JAR%C5%A0KA+77+SI-1230+Dom%C5%BEale&hpage=my&offset=0&selfld=0&acnum=10&foxsbar=page

Prosim, da svojo udeležbo potrdite na jazsemnajvecjaAFNAgmailPIKAcom ali pa sem. Če vas bo prijavljenih premalo, bomo dogodek premaknili na skupno dogovorjen datum. Prijave zberamo do četrtka zvečer.

 Smiley

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #376 : torek, 27.12.2011 : 10:24:23 »

Jst ti jutri javim, če bom lahko.
So me pa klicali danes:
- dober dan, kdaj pride Ajša nazaj?
- o, lepo, ker ste rekli hvala za kočo!
- a pride Ajša letos nazaj?
- ne, drugo leto. lepo, da ste rekli hvala za kočo.
- a potem je letos ne bo nazaj?

.... in tako naprej deset minut, pol sem imela pa dost 
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #377 : torek, 27.12.2011 : 10:25:32 »

Ja za posrat.... Angry no, ampak, Ajša je pa bistvo. Vsaj to...  Huh
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #378 : torek, 27.12.2011 : 10:43:24 »

midva prideva  Cheesy
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #379 : torek, 27.12.2011 : 10:51:06 »

Jst tudi  Cheesy
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #380 : torek, 27.12.2011 : 11:08:16 »

Jst ti jutri javim, če bom lahko.
So me pa klicali danes:
- dober dan, kdaj pride Ajša nazaj?
- o, lepo, ker ste rekli hvala za kočo!
- a pride Ajša letos nazaj?
- ne, drugo leto. lepo, da ste rekli hvala za kočo.
- a potem je letos ne bo nazaj?

.... in tako naprej deset minut, pol sem imela pa dost 

Manjka un smajli, ki bruha, tadva sta preveč prijazna ... butnglavc butnglavc
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #381 : torek, 27.12.2011 : 14:57:03 »

nas pa žal ne bo  Sad

natis gre v roku 2 ur na morje (bi že mogla bit tam pa se itak VEDNO vse komplicira in je treba kej nujnotakojpreczdele še narest), jan se ji pa pridruži ravno 30.12

važno je, da koča je, da bo imela mama streho nad glavo in to fejst streho ... že kar graščino ... važno je, da bodo kremenčkovi dobili dobre domove.

imejte se skrajno lepo vkolikor srečanje bo, drugače pa ... mi smo vsi nazaj 2.1. in do 12.1. ni nobenega problema. 13., 14. in 15.1. je pa nova razstava (LJ) in  natis in bejbe itak ne smejo manjkat  Grin Grin Grin Grin

smetka ... saj nima smisla sesekirat ... pa kaj ti to jaz "govorim" itak maš s takimi bistveno več izkušenj kot jaz  Wink
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #382 : sreda, 28.12.2011 : 09:21:30 »

Se vidimo.  Smiley
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #383 : sreda, 28.12.2011 : 18:57:24 »

Okej, itak da se malo komplicira.

1. maja01, dej prosim kontaktiraj Fifija na mail, da se zmenita za tvoje dalmatince.
2. Fifi in snapi, poslala sem vama kontakt za kamniški psički zrihtat kočo, a se boste dogovorili za prevzem pa te reči, prosim?
3. koča od čarke gre za vietnamskega pujsa, soprebivalca naše psičke, za katero je hiša od Dogmanie premajhna (Slavi, jo lahko vseeno porabimo drugje?)
4. Fifiju sem poslala 150 evrov za material za predprostor, Fifi, ti pa meni še enkrat pošlji link od tiste koče za 180 evrov, oz. še boljše - zmeni se ti z njimi, če dimenzije štimajo, pa naj mi samo račun pošljejo.
5. A je tako ok?
Koča danes dostavljena in postavljena  Cheesy. Iskreno hvala g. Marku za podarjeno kočo, prevoz in postavitev le te.
Fifi1 tudi tebi hvala za pomoč.  Afro

Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #384 : sreda, 28.12.2011 : 20:42:40 »

O, kako lepo, kar dve psički sta dobili novo streho in zavetje  ljubezen
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #385 : sreda, 28.12.2011 : 23:09:18 »

Imamo še eno kočo, izolirano, za velikost nemškega ovčarja. Nahaja se v občini Cerknica, če rabi kdo, naj me prosim kontaktira.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #386 : petek, 30.12.2011 : 09:55:03 »

Fifi1, si me klical včeraj... te pokličem danes, včeraj ni šlo, pomojem ste opazili  Tongue



Logiran

Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #387 : petek, 30.12.2011 : 11:34:18 »

Fifi1, si me klical včeraj... te pokličem danes, včeraj ni šlo, pomojem ste opazili  Tongue

Hehe, smo opazili.  Smiley Se slišiva.

Da ne boste pozabili, danes ob 18.00 v gostilni Bunkež (velja za vse naštete na zgornjem seznamu), rezervacija je na ime Mavsar. Se vidimo. Smiley
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #388 : petek, 30.12.2011 : 13:17:54 »

Oh, Fifi dragi, spet ena briljantna ideja s tvojega zeljnika, to, da se srecamo. Sem do sedaj racunala, da se bova osebno spoznala (in z drugimi tudi, seveda), pa leider ne bo zneslo. So se za danes popoldne sorodniki napovedali, pa bi bilo precej nekulturno od doma sp****ti.
Sorry, lepo se imejte, pri naslednji akciji (bodisi delovni ali  Wink pozrtiji) pa spet lahko racunas z mano...  objem  Kiss

PS
Sem ti eno zogico za Fifiko danes nameravala dat. Sicer je rabljena (moji je niti ne povohajo vec), ampak meni izgleda neunicljiva (na moje mnenje se ne mores zanesti, ker noben moj pesjan ni niti pod razno glodalec unicevalec) pa me zanima, koliko ur/min/sek bo pri tebi pri Fifi v enem komadu prezivela. Pride po posti! Smiley
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #389 : petek, 30.12.2011 : 13:29:20 »

Aleksandark, nič se sekirat, bo še ogromno priložnosti, da se srečamo. Smiley Uničevanje žogice bom pa seveda štopal, pa še posnel. Itak moram še filmček narest, pa mi ob drugih projektih še ni zneslo stvari zmontirat. Se mi vseeno zdi, da filmček lahko počaka, psi na mokrem pa ne.  Smiley Aleksandra, hvala!
Logiran
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mama + 9
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines