mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 13:33:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ron išče nov dom
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ron išče nov dom  (Prebrano 2714 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Zavetišče Horjul
Moderator
*****
Sporočil: 1.166



« : četrtek, 17.11.2011 : 17:41:48 »

Lastniki o Ronu:

9 let imam in iščem novega prijaznega lastnika, ki me bo vozil na dolge sprehode. Sem nezahteven pes, ki potrebuje veliko ljubezni in malo hrane. Če imate dovolj prostora, s seboj vzamem še pasjo uto.
Kuža je navajen bivanja v hiši. Zaradi kratke dlake ne prenese hudega mraza. Do drugih živali ni ravno prijazen, je pa zelo ubogljiv in pameten. Je izvrsten lopov hrane. Je izvrsten čuvaj. Na neobljudenih sprehodih se spuščen ne oddaljuje predaleč in ima lastnika stalno na očeh. Na klic se odzove in pride nazaj. Z zdravjem nikakršnih problemov. Zelo rad je v družbi ljudi in želi si kotička zase še najraje kakšen fotelj. Z otroci nima izkušenj. Je cepljen proti steklini, kugi in ima potni list.

Več informacij na tel. 041/969743.




Logiran

Zavetišče Horjul
Moderator
*****
Sporočil: 1.166



« Odgovor #1 : četrtek, 17.11.2011 : 17:58:25 »

Če ne bo prav kmalu našel novega doma, bo moral priti k nam, česar pa mu ne privoščimo, saj starejši psi to precej težje prenašajo.
Logiran

anja.
otrok do 14 let
**
Sporočil: 51


WWW
« Odgovor #2 : petek, 18.11.2011 : 21:39:42 »

Zakaj pa išče nov dom?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : petek, 02.12.2011 : 16:32:30 »

Ni mu bilo treba k nam, se je izkazalo, da je Ljubljančan. Nekaj dni je že v zavetišču Gmajnice, če se kdo zanima zanj slučajno: 012560279.
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ron išče nov dom
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines