mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 23:50:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  predpisi in dokumenti  |  Lastništvo psa  |  Tema: Zavarovanje psa
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavarovanje psa  (Prebrano 47971 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #225 : ponedeljek, 12.12.2011 : 16:45:42 »

Jaz sem imela kar nekaj let zavarovano kobilo, pa sem morala vse nenkrat plačati, ni bilo možnosti na obroke. Ampak verjetno je različno od zavarovalnice do zavarovalnice, res najbolje da vprašaš direktno pri njih (priporočam več različnih zavarovalnic, da lahko primerjaš cene in kaj zavarovanje krije), pa nujno zahtevaj splošne pogoje (in jih seveda podrobno preberi), preden skleneš zavarovanje.
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #226 : ponedeljek, 12.12.2011 : 16:53:43 »

Po moje je tudi odvisno od zavarovalnice in pa tudi od tega, če se človek zna zmenit  Tongue Cool Česa vsega se nekateri ne spomnijo in celo dobijo!  Shocked  Zdaj ki je več ponudnikov tudi za tovrstna zavarovanja so mogoče že malo bolj fleksibilni ratali. Konkurenca je le konkurenca Wink

Nam so drugače letos kar sami na zavarovalnici ponudili možnost plačila na dva obroka in ker imajo nekateri tudi po več psov zavarovanih, smo vsi plačali na ponujeni način.
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #227 : ponedeljek, 12.12.2011 : 17:09:35 »

Jaz pri Triglavu za konje plačujem zavarovanje na 10 obrokov. Vse zrihtajo preko trajnika, niti prvi obrok ni nič večji.

Za psa sem morala opustiti idejo o zavarovanju, ker je bila previsoka premija. Skoraj toliko kot nadstandardna konjska, pa še nekaj so jokali, ker je mešanček. Sad
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #228 : ponedeljek, 12.12.2011 : 19:34:35 »

Za psa sem morala opustiti idejo o zavarovanju, ker je bila previsoka premija. Skoraj toliko kot nadstandardna konjska, pa še nekaj so jokali, ker je mešanček. Sad

Jaz imam pa brez težav zavarovano mešanko pri Triglavu. Huh  Mogoče je pa odvisno od posameznega zavarovalnega zastopnika - ker dejansko nekateri pojma nimajo. Oziroma se z zavarovanjem psov pač ne ukvarjajo, in te potem odpravijo bolj na hitro.

mimi89bu, daj me pokliči na 041 711 700 (Deana), pa ti bom povedala, kako imam jaz že par let to zrihtano, če ti bo kaj pomagalo. Pa vztrajna bodi, če me ne dobiš takoj, ker sem zaradi službe kar pogosto nedosegljiva.

LP
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #229 : ponedeljek, 12.12.2011 : 19:37:32 »

Jaz tudi ne vem zakaj bi bilo to, da je pes mešanec sploh pomemembno zanje. Je čisto vseeno... Mogoče si je pa mislu, da nebi hoteli dat toliko denarja, kot bi on hotel  Evil
Logiran
Aponi
rad pišem
****
Sporočil: 316


« Odgovor #230 : ponedeljek, 12.12.2011 : 19:51:40 »

mimi89bu, z zavarovalnicami je podobno kot z bankami in krediti. Ko dobiš eno ponudbo, pojdi še h konkurenci in jim povej, kaj dobiš in za koliko denarja pri najugodnejši, ker potem lažje dodajo še kakšen popust ali drugo ugodnost. Pri avtomobilskih zavarovanjih se ta zadeva obnese, vzelo ti bo pa malo več časa. Predvidevam, da bi moralo biti pri zavarovanju živali podobno.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #231 : ponedeljek, 12.12.2011 : 20:01:18 »

Slabi zastopniki jadajo pri mešancih, ker se jih ne da cenovno ovrednotit tako kot rodovniškega (seveda tudi ne ločijo, kaj je rodovniški pes in kaj pes, ki izgleda podobno kot neka pasma). Ja, dobrega zastopnika rabiš, eni še navadnega zavarovanja za avto, ki jih naredijo žblj mesečno, ne znajo res dobro narest, kaj šele tako "eksotično" zavarovanje, kot je zavarovanje psa.
Logiran
mimi89bu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 110


WWW
« Odgovor #232 : ponedeljek, 12.12.2011 : 20:40:09 »

Pepsi hvala! Te poklicem takoj, ko se mi malo nafila telefon.

No, v nasem mestu imamo samo Triglav in Maribor, tako da neke velike izbire nimam. Nisem pa nikjer zasledila, da bi Maribor imel to moznost.
Sicer dela na Triglavu ena zeloooo prijazna gospa, tako, da upam, da se bom znasla.
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #233 : torek, 13.12.2011 : 10:20:11 »

Saj moj običajni "konjski" zastopnik res ni imel pojma, pa se je šel potem baje pozanimat k nekomu. Undecided Jaz sem pa hotela imeti zavarovano samo zdravljenje, me ni zanimalo kakšno vrednost so mu pripisali. Pa saj zdaj se ne spomnim točno v čem je bila fora, vem samo, da je bila premija poleg konjske previsoka. Mogoče, ko bo boljša služba.  Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  predpisi in dokumenti  |  Lastništvo psa  |  Tema: Zavarovanje psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines