mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:50:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Lady
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lady  (Prebrano 14033 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Noli
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 587


« Odgovor #15 : sreda, 01.02.2012 : 12:44:39 »

Spoznavanje narave in družbe je zabavno, je ugotovila Lady  Roll Eyes, prepričajte se

Ljudje so resnično zanimivi, jim še ne zaupa čisto, pa vendarle. Mala je ena res res lušna in fajn psička. Ima precej želje po sodelovanju in zelo si želi bližine ljudi, potrebuje le malo več časa za zaupanje.

Išče čisto svoje ljudi, ki bi jo sprehajali in učili kako lep je svet  Cheesy

LP Mateja
Logiran
Frfulina
novinec
*
Sporočil: 21


WWW
« Odgovor #16 : ponedeljek, 06.02.2012 : 11:27:32 »

Kako pa se tale lepotička kaj razume z mački ?
Logiran
Noli
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 587


« Odgovor #17 : ponedeljek, 06.02.2012 : 14:38:01 »

hmm, mi jih nimamo Cheesy, bo mogla Polona povedat  Cheesy.
Glede na to da je sedaj velika ravno toliko kot en mačkon, mu prav hudega ne bi mogla storiti, pa v generalnem se vsega novega boji oz. je previdna, tako da sumim da združevanje ne bi smelo biti prav težavno  Cool

Še fotoreportaža iz naše snežne pravljice  Wink, ker mi imamo sneg in sneg je žur



v napaaaaad


prosim čim prej jo odpeljite ker jo bo Bump pojedel  Cheesy


uživala sta 100/h


zvečer pa še trening za kavč-psa


Postala je res prava iskalka pozornosti, teži za čohlanje, hodi ovohavat mimoidoče ljudi  Shocked, kar me v njenem primeru res veseli.

Še več slik  Cool

LP Mateja


Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #18 : ponedeljek, 06.02.2012 : 14:42:09 »

Hude slike  Cheesy
Srečno malim in da dobijjo čim prej en super Fajn dom  Tongue
Logiran
Frfulina
novinec
*
Sporočil: 21


WWW
« Odgovor #19 : ponedeljek, 06.02.2012 : 17:54:03 »

Ja, prinas ni samo en maček apak jih je šest plus seveda ne smem pozabit na mamo Misi ki pa je psička tudi manjše rasti, naj bi bila mešanka med pudljem in čivavo. Lady mi je zelo všeč ker me spominja na našega psa že leta nazaj, ki je bil po barvi podoben njej in mu je bilo ime Medo. Cheesy
Lepotička Lady vidim da uživa v snegu kot naša Misi. Cheesy
Logiran
Noli
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 587


« Odgovor #20 : ponedeljek, 06.02.2012 : 19:06:02 »

 Roll Eyes no za muce res ne vem kako bi reagirala, kar se drugih psov tiče je precej rezervirana.
Do najinih pa na trenutke malo "tečna" ampak ji zadostuje eno opozorilo in točno ve da mora nehati.
Če sodim po prvih dneh pri nama, potem lahko rečem, da res ne bi smelo biti težava jo vklopiti v kakršnokoli "krdelo"  Wink, ker je na začetku res previdno opazovala in čisto počasi poizkušala kaj sme in česa ne. Seveda pa je vedno potrebno stike nadzorovati  Cool.

LP Mateja
Logiran
nenab
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 94


WWW
« Odgovor #21 : torek, 07.02.2012 : 19:13:34 »

Res mi ni jasno, kako da tale dva še nimata novega doma. Angry. Če samo pomislim, kako je nas skrbelo, da jih nebi zamudili. Sem bila prepričana, da bo vseh 6 Biskvitkov takoj našlo dom.
Lady je bila naša druga izbira, če bi nam kdo Belo (Sweets) odpeljal izpred nosa, pa priznam, da v Horjulu sem kar malo kolebala, katera bo moja  Cheesy (videla sem samo 3 sestrice).

Zdaj že dobra dva meseca uživamo skupaj. Sta si zgleda Bela in Lady kar podobni po značaju. Kdor želi prijaznega, igrivega, crkljivega, manjšega kuža naj se čim prej odloči in naj ju pelje domov. Škoda vsakega trenutka, ki ga zamujate! Wink
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #22 : torek, 07.02.2012 : 19:20:20 »

Kva je lustna Kiss
Logiran
Noli
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 587


« Odgovor #23 : torek, 21.02.2012 : 10:07:33 »

Hm, mala biskvitka Lady še kar išče nov dom. Moje delo socializacije je pravzaprav zaključeno  Wink. Punca se zna lepo obnašati v stanovanju, obvlada hojo na povodcu, ve kako ji je ime, kaj je sedi ... in sedaj je res skrajni čas da se naprej uči pri svojem novem skrbniku  Roll Eyes. Stestirali smo tudi ali bi znala hodit v "hribe" in gre odlično  Cheesy

Ker bo ravno prav velika, ni nujno da je skrbnik hudo močan  Cool. Obvlada jo lahko tudi starejša oseba ali otrok (seveda v skladu z omejitvami, ki jih predpisuje zakon in seveda zdrava pamet  Wink).

Če kdo išče psičko, ki bi bila krasen spremljevalec na sprehodih in odlični termoforček na kavču, je ona prava. Vmes se bi jo pa seveda z lahkoto še kako neumnost lahko naučili (npr. prinašanje robčkov iz mize  Tongue).

Torej pridite si jo vsaj pogledat, se splača  Cheesy

LP Mateja
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #24 : sreda, 22.02.2012 : 20:06:59 »

Mična gospodična, naj te čim prej zagledajo ta pravi  Smiley

Rahlo zadržana in lepega vedenja, bel slinček in nohtki ... res prava Lady ljubezen  Afro
Logiran
Noli
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 587


« Odgovor #25 : ponedeljek, 27.02.2012 : 16:24:44 »

Tale biskvitka je že solidno vzhajana, jaz se tukaj tako ali tako sama s sabo pogovarjam  Evil, sam slikce so pa prov res simpatične.

Imeli smo delovno soboto, maledva pa socializacijo na polno

z otroci:


pa konji in motorko ... sam moj predragi ni teh slik dodal  Tongue

pol na koncu je pa tkole izgledalo:


še kar se oddaja, o neizmerni simpatičnosti sem pa že prevečkrat pisala  Cheesy

več slik na znani lokaciji  Wink

LP Mateja

Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #26 : ponedeljek, 27.02.2012 : 16:48:57 »

Tale biskvitka je že solidno vzhajana, jaz se tukaj tako ali tako sama s sabo pogovarjam  Evil, sam slikce so pa prov res simpatične.

Meni sta mala dva neskončno všeč  Cheesy, vas zelo rada berem in gledam, tako sem končno tudi pogruntala kako ju lahko ločim na slikcah  Wink

Lady ima več zlate barve, tudi nekaj kar pravi dami pristoji  Azn

In sploh ne raumem zakaj se posvojitelji ne zagrebete zanjo  Huh

Pri 5. mesecih je še vedno majhna (tudi odrasla ne bo velika), je dobro socializirana, predvsem pa lepaaaaa  Cheesy Kiss

Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #27 : ponedeljek, 27.02.2012 : 18:33:44 »

Tudi jaz vas rada berem, kako lepo napredujeta! Čisto taprava sta že za v nov dom. Posvojitelji prav dosti dela ne bodo več imeli.  Wink Kiss
Kje ste pravi uživači skupnih pasjih mladičkastih vragolij ob vsem osnovnem znanju obeh biskvitkov?  Afro Afro
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #28 : ponedeljek, 27.02.2012 : 20:39:56 »

jaz se tukaj tako ali tako sama s sabo pogovarjam  Evil
Verjetno nas še veliko z veseljem prebira in gleda vaše napredke, zato le še naprej poročajte. Držimo pesti in šapice, da bosta šla čim prej v nov, ljubeč dom. Kiss
Logiran
Noli
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 587


« Odgovor #29 : ponedeljek, 27.02.2012 : 20:52:40 »

 Cheesy hvala, sej sem samo po babje malo jamrala  Wink

pa tuki sta mi takoooo simpatična, da jo moram deliti z vami


z fantičom sta se res ujela  Wink

tukaj sta pridno vadila prostor Cool

LP Mateja
Logiran
Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Lady
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines