mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 14:04:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Luna - oddaja pod posebnimi pogoji
Strani: [1] 2 3 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Luna - oddaja pod posebnimi pogoji  (Prebrano 19021 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : četrtek, 01.12.2011 : 17:02:16 »

Kotena julija 2011, sterilizirana, čipirana in cepljena, išče dom pod naslednjimi pogoji:

- pričakujemo izkušenega bodočega skrbnika, ki je že uspešno izšolal psa po programu (vsaj) BBH,
- ki bo s psičko obiskoval program šolanja (o podrobnostih v telefonskem razgovoru oz. ob ogledu),
- bo imel ob posvojitvi s seboj priporočilo kinologa/druge kompetentne osebe,
- pričakujemo, da bo bodoči skrbnik redno v stiku z zavetiščem.




Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1 : petek, 02.12.2011 : 09:35:21 »

Šnoflja, kot naša luna!  Kiss Kiss Najboljši dom ti želim!  Wink
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #2 : nedelja, 04.12.2011 : 23:07:12 »

 Roll Eyes


 Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3 : nedelja, 04.12.2011 : 23:16:56 »

Lej ti to, že obvladajo črnogorsko jogo Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #4 : ponedeljek, 05.12.2011 : 07:57:40 »

Rdeč kavč in črni psi, to je zmagovalna kombinacija.  Cool
Lunča bunča, uživačka hitro v nov dom!  Kiss
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #5 : ponedeljek, 05.12.2011 : 21:47:13 »

 Shocked Ja kaj ste znoreli, najprej na kavču, pa na kavču z mačkami, zdaj pa ze Morči??? Bogi Morči, a mu niste povedali, da so nevarni? Kiss
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6 : ponedeljek, 05.12.2011 : 21:52:46 »

A da so  Azn Azn
Logiran

PravaBiBa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 236


WWW
« Odgovor #7 : torek, 06.12.2011 : 22:46:21 »

bojde da so, ker tole kavčarsko bitje se oddaja pod takšnimi pogoji, kot, da je v svojem kratkem življenju pomorila že najmanj žnj živali.......ampak moram priznati, njena barva se optimalno ujema z barvo kavča....mogoče bi morali tudi to dati med pogoje....rdeči kavč namreč Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #8 : torek, 06.12.2011 : 22:49:15 »

A bejž  Cheesy. Opravljen najosnovnejši izpit z enim psom (ob predpostavki, da si mislimo, da ni ravno primeren pes za začetnika) in priporočilo tistega, pri katerem je bil opravljen, pa šola naprej in še en horjulc, ki se javlja iz novega doma... uaaau, to so pa res pogoji za vikat 
Logiran

AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #9 : torek, 06.12.2011 : 23:19:18 »

En bogi bbh naredit kjer mora pes znat glih par vaj in ti nihče ne teži s podrobnostmi je nekaj, kar bi moral čisto vsak pes oz. lastnik znati.
Imeti občutek, da so to neki oh in ah pogoji je totalno mimo. Majo vzreditelji marsikatere pasme hujše pogoje.  Roll Eyes

V bistu neki tale izpitek sam po sebi ni noben pokazatelj, da je nekdo sposoben skrbeti za bilokakega bula. Tudi doooosti zahtevnejši izpiti ne. So zgolj pokazatelj, da se je moral nekdo vsaj malce enkrat v življenju nekaj učiti, da je naučil svojega psa vsaj tega, da mu ne zgasne takoj ko ma možnost   Roll Eyes Tongue

Imeti psa ali kaj z njim dejansko početi, je nekaj povsem različnega. In tole tu je res minimum od minimuma.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #10 : torek, 06.12.2011 : 23:30:58 »

Meni se ti pogoji ne zdijo nič grozno zahtevnega ali pa posebnega. Sem mnenja, da bi vsak lastnik lahko vsaj enkrat v življenju malo nos v pasjo šolo pomolil in predelal vsaj osnove. Sicer pa, takšni psi niso za upokojence in ob predpostavki, da jih bodo dobili aktivni ljudje, ti pogoji niso nek bav bav.    

Jaz sem še vedno za take z malo več krzna, drugače pa luškane šnoflje  Kiss  
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #11 : torek, 06.12.2011 : 23:52:55 »

V bistu neki tale izpitek sam po sebi ni noben pokazatelj, da je nekdo sposoben skrbeti za bilokakega bula. 

Ker mi je to jasno, želim priporočilo od tistega, pri katerem je bil BBH narejen. Si predstavljam, da ga ne bo dal, če je nekdo komaj čez zlezel. Upam vsaj, vsekakor pa to ne bo edina reč, na katero se bom zanašala.
Logiran

AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #12 : sreda, 07.12.2011 : 09:23:34 »

 super Afro
Logiran
terant
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 309


« Odgovor #13 : sreda, 07.12.2011 : 13:31:01 »

Kako pa so ti psi navajeni ostalih, recimo kolegov mešane pasme - samcev in samic ter ali priporočilo veterinarja nebi bilo dovolj? Smiley
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #14 : sreda, 07.12.2011 : 13:42:32 »

Kako pa so ti psi navajeni ostalih, recimo kolegov mešane pasme - samcev in samic ter ali priporočilo veterinarja nebi bilo dovolj? Smiley

Prav nadebudno vprašanje...
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Luna - oddaja pod posebnimi pogoji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines