mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 22:24:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Tema: čivava - mladiček 2,5 meseca ima na trebuščku bulico.
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: čivava - mladiček 2,5 meseca ima na trebuščku bulico.  (Prebrano 5091 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
roomeo
novinec
*
Sporočil: 24


WWW
« : nedelja, 22.01.2012 : 11:54:29 »

pozdravljeni

Imam mladička čivave, 2,5 meseca star, je ženskega spola. Danes sem na trebuščku opazila med seski nekakšno bulico, veliko 3-5 milimetrov. Zanima me, ali je to normalno ali ne? Lips Sealed Aja, do zdaj smo jo zadrževali doma,  naslednji teden gre na cepljenje.

Hvala, lp
Logiran
roomeo
novinec
*
Sporočil: 24


WWW
« Odgovor #1 : nedelja, 22.01.2012 : 12:12:37 »

Prilagam slikico. Kot sem omenila je velika manj kot 0,5 cm.

http://med.over.net/forum5/file.php/151/47691/IMG_0536.JPG
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2 : nedelja, 22.01.2012 : 16:02:21 »

Slika se ne vidi (vsaj jaz je ne vidim). Drugače pa ti bo takole na pamet težko kdo kaj odgovoril. Lahko,  da je bulica povsem nenevarna, da je npr. psičko kaj pičilo in je nastala oteklina. Lahko pa seveda tudi, da ne. Bulico je treba videti, otipati - pri tem mislim, da mora to videti nekdo, ki se na stvar spozna, torej najbolje veterinar. Najbrž te bodo vprašali tudi, ali je ves čas enaka ali se ti zdi, da raste ali se manjša ipd.- skratka, tukaj nas je večina laikov in karkoli rečemo na pamet, ne bo strokoven odgovor, pa čeprav imamo že dolga leta pse.
Moj nasvet je torej jasen: vprašaj veterinarja.  Ne po telefonu, pokazat se bo treba. Wink
Pa srečno!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #3 : nedelja, 22.01.2012 : 18:23:15 »

Tole meni izgleda kot pruh.
Logiran
roomeo
novinec
*
Sporočil: 24


WWW
« Odgovor #4 : nedelja, 22.01.2012 : 20:49:05 »

Ja, baje je kila. Sem poslal sliko prijateljici, katere oče je veterinar in je potrdil. Baje ni nevarno.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Tema: čivava - mladiček 2,5 meseca ima na trebuščku bulico.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines