mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:44:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: Svetovna razstava psov, Salzburg (A), 18. - 20. 05. 2012
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Svetovna razstava psov, Salzburg (A), 18. - 20. 05. 2012  (Prebrano 32714 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #150 : četrtek, 24.05.2012 : 17:36:21 »

sestavljam rezultate od pudljev in ugotavljam, da je tale naša sodnica res ...  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed

v vseh ringih pri pudljih (vseh je bilo 6) razen v našem, so mlade svetovne prvake podeljevali isto kot CACIBe (kar je prav na velikih razstavah ala WDS/EDS) ... noooooo .... naša je pa tudi to naredila malo "po svoje" in je podelila po barvah .... torej imamo pri kombinaciji siva, apriko, rdeča samica dve JWW (apriko je ni bilo). zelo fer in pošteno do ostalih v mladih v ostalih ringih  Lips Sealed Lips Sealed

Madona jo bodo kleli strokovni vodje, ko bodo poročilo za FCI pisali, slednja pa bo p**** Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #151 : torek, 29.05.2012 : 17:10:13 »

Evo, organizator je objavil rezultate (žal ne čisto vseh) in takoj smo izbrskali med njimi tiste, ki so zastopali Slovenijo Cheesy Smiley

Torej - KLIK - Psi iz Slovenije na Svetovni razstavi psov 2012 - KLIK

Generalno manjkajo rezultati za bernce, entlebucherje in velike švicarje.

Udeležba slovenskih psov je bila močna in številke so impresivne:

- prijavljenih 195 psov iz Slovenije,
- 82 različnih pasem oz. pasemskih različic,
- zastopani v vseh desetih FCI skupinah,
- 3 x World Junior Winner
- 7 x World Winner
- 2 x World Veteran Winner

Še enkrat čestitke vsem! Smiley
Logiran

natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #152 : torek, 29.05.2012 : 17:17:04 »

draga moja tisti objavljeni rezultati so DREK ... DREK od DREKa

jaz imam fotkane vse rezultate pudljev, ki so jih takoj pisali na tablo, pa so pri nekaterih psih krepko različni.

konkretno WW pri kraljevih (črna, bela, rjava) je od Huffish-a Tyra ... no organizatorji so objavili kar eno ... na listih je točno pisalo komu so podelili JWW (npr.) na objavljenih rezultatih je kar nekaj ... največkrat kar vsem ex1, kar pri pudljih ne velja.

če ne bi mela fotk (izbori za CACIB oz BOB in rezultatov), bi res mislila, da je z mano kaj narobe ... pa fotke "govorijo" drugače


sem mislila, da slabše kot je bilo v parizu ne more bit ....  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #153 : torek, 29.05.2012 : 17:23:17 »

Hja, uradna stran je pač uradna stran in rezultati so uporabljivi, če pa niso pravi, ima vsak možnost poslat 'svoje' rezultate Wink Smiley
Logiran

Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #154 : torek, 29.05.2012 : 18:00:02 »

Bravo Slovenci!!!!
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #155 : petek, 01.06.2012 : 18:48:37 »

nooooo .... so začeli popravljati rezultate .... KONČNO ... ni še čisto OK ampak precej bolje  Tongue

 tudi živinemu klarku so KOČNO pripisali pravo titulo rCACIB ...


čestitke še enkrat vsem ... bravo slovenci ...  Afro

zdaj pa priprave na bukarešto ane???  Grin Grin
Logiran
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #156 : sreda, 13.06.2012 : 19:11:26 »

Ne morem verjeti, da je že skoraj en mesec, kar je bila razstava.
Čestitke vsem, ki ste se dobro odrezali. Jaz sem bila vesela, da sem lahko v JH videla odlično pripravljeno Ulo, ki se ji je uspelo zbrati po tem, ko je v kvalifikacijah skoraj morala zapustiti tekmovanje (pes je namreč začel bruhati). Res je bila super.

Mi smo bili veseli rezultata očetovega pumija - prvič v konkurenci, pa je dobil svoj razred; za kaj več moramo pa še trenirati  Wink. In pa - zelo zelo vesela, da je bila BOB pri cirnecih psička, katere korenine segajo do mojega "B" legla  Cheesy. Z ali brez cvetja  Cool
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: Svetovna razstava psov, Salzburg (A), 18. - 20. 05. 2012
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines