mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 12:18:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Reli-monolog
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Reli-monolog  (Prebrano 3046 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
adas
novinec
*
Sporočil: 37


« : četrtek, 29.11.2007 : 16:42:35 »

Wuf,wuf vsem!
Najprej en lep pozdrav Smetki,pol pa še vsem ostalim. Kaj naj rečem? Kaj, a fotke kje so? Ja ni jih še,moja "mami" nima fotiča tako, da so vse moje fotke na fotičih, računalnikih,telefonih itd. vseh njenih frendov.Sej je neki rekla, da mora zdaj že res naredit spletni album, pa vam ga bo pol napopala sm gor.
Drgač pa, jz se mam zlo fajn. Zelo se mamo radi v našem domu.Je zadnjič teta Tatjana rekla, da me ne bodo mogli nikamor prodat, da bi kar umrla. Ja, seveda bi!!!Kdo drug bi me pa še imel tako rad kot me imata "mami" in pa "tamala".No,glede tamale mi res ne bo nikol jasno zakaj ji ne smem hrane krast,zakaj jo ne smem grickat,zakaj bi mogla tud njo ubogat in podobne stvari,ko pa je vendar moja sestrica,ne!!?? Roll Eyes Vsaj tako si jaz predstavljam hiearhijo v moji družinici.Pa tamala ma tko fajn igrače, sm jih že ful scufala! Grin Doma imamo še eno muco-mojo muco-Cat. Ta tud ne pusti, da bi jo grickala, Shocked pa sej jz to hočem čist tko mal.Pa ful je fino,ker še vedno laufa pred mano,če in ko se približno enkrat dnevno zapodim za njo. Cheesy A veste kaj imamo še v atriju? Zajčkaaaaaaaa!!!! Cheesy Od sosede,tazga ta pravga. Sm ga zadnč za ušesa v stanovanje prnesla, pa je bil tak rompompom kt bi ga klala!! Undecided Jz??Nikoli!!!Samo igrat sm se hotla, notr na toplem. Roll Eyes
Vsi govorijo, da sem lepa,pa, da se mi lepo dlaka sveti. Še celo veterinarka me je pohvalila.Ja,itak,ne!! Cool Ljudi se tud ne bojim več tolk,zdej sem predvsem firbčna,pa pravi mami, da ne smem ljudi ovohavat, da se me bojijo. Zakaj že? Če se sploh ne približam čisto,pa pobožat se tud ne pustim, razen redkim izjemam seveda. Če pa kšne afnaste najstnice cviljo, ko me zagledajo se pa z veseljem zapodim v njih, saj cviljenje in skakanje vendar pomeni, da se hočejo igrati, ali pač ne?? Huh Vodo,vodo pa obožujem! So me zadnjič štopali koliko časa lahko držim glavo pod vodo. 20 sekund! Ja, če je bla pa ena ribica, pa sem jo hotla ujet!Pravjo, da so končn ugotovil kakšna mešanka sem. Mešanka z vidro so rekli!! Shocked Ja,res je, zlo dobr plavam.
Znam že veliko stvari, samo  ukaz "poleg" mi ni čisto jasen.No,saj bo, saj sem pametna punca. Pa zdele me še mal puberteta daje,bo že bolš. Wink
Imam veliko pasjih prijateljev in rada spoznavam nove, tako fante kot punce. Samo zadnč sm pa eno Neli srečala,pol leta je stara, pa je bla hitrejša kot jaz,sm jo nekaj časa kar pisano gledala.Kako je lahko hitrejša kot jaz?!?Ha,ampak se je hitrejš zmatrala kot jz,hehe. Cool
Pravjo tud, da ne smem pohištva grist.Če je pa tko fino!!Pol sm pa probala čist na rahlo, čisto potiho,pa so me vseen dobl, napodil, pa še smejal so se mi.Tega, da se pa človeki norca delajo iz mene pa ne pustim, takoj vem in jih poskušam ukrotit s skaknjem in grickanjem maščobnih blazinic na zadnji plati, na bedrcih, prsih in na rokah. Je tko fajn mehko za prjet pa še  zacviljo pol, kot moje igračke al pa miške, hehe. Grin
Mami je pa zadnč srečala enga frenda.Ne vem no,če je bil frend,če se je pa ravsal z njo, vsaj men se je zdel tko.Pol sm ga pa brez lajanja ali renčanja prijela za bundo in ga povlekla stran, da je padel na rit v lužo. Joj, je bilo smeha!!Šele potem sem ugotovila, da je bil verjetno res hec.
No,tolk o men, da boste mal vedel kako sm pa kaj počnem. Fajn bodte!
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1 : petek, 30.11.2007 : 12:56:54 »

 Smiley  Tole je bilo pa d best! Cheesy Cheesy

Veliko užitkov!

LP polonak
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #2 : petek, 30.11.2007 : 20:16:34 »

Hehehe.  Cheesy Reli, ti se imaš pa ekstra fajn! Smiley
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #3 : sobota, 01.12.2007 : 22:10:51 »

Reli, kako fino uživaš, res ti ni hudega  Wink
Kaj pa ostali člani tvoje bivše pasje družine  Undecided imate kaj stikov, se kdaj dobite  Wink
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Reli-monolog
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines