mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:46:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Revija LISA 15.3.2012 - SRAMOTA!!!
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Revija LISA 15.3.2012 - SRAMOTA!!!  (Prebrano 14548 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #15 : petek, 16.03.2012 : 09:44:12 »

Aha, OK, torej je smiselno apelirati na obe reviji "celostno".
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #16 : petek, 16.03.2012 : 10:00:10 »

Skrbi me, da so bili tamali v spalnici, da so lahko transparentno opazovali človeško ženitev in delanje bratcev. bruham  Ali jih v tem primeru, upoštevajoč nazore matere, še vedno učijo, da jih prinese štorklja? Mislim da ne. Sick!  bruham bruham bruham In da ženska nima niti toliko pameti, da bi pomislila, da more za te mačke nekdo skrbeti... In da jih je preveč. In da nekateri ljudje, ki nam ni vseeno, poskušamo brezupno reševati situacijo, prav zaradi razmišljanja, kot ga ima ta mati! In zaradi takih se nam vedno vse podre!  A o tem pa nebi podala sinovom transparentnih navodil? Take revije bi morali z zakonom ukiniti! Če nimajo zgodb in vizij za pametno čtivo, naj nehajo pisati. Tovrstne instant revije poneumljajo že tako slepe ljudi, zato pa smo sedaj tam, kjer smo. Na žalost.  sram Saj ne morem verjeti!  butnglavc
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #17 : petek, 16.03.2012 : 10:10:45 »

Kako preveč, če na koncu da slutiti celo, da se morda boji, da bo tega konec...
Logiran
primorka84
novinec
*
Sporočil: 30


WWW
« Odgovor #18 : petek, 16.03.2012 : 10:39:30 »

 butnglavc bruham Ne razumem, kako lahko nekdo kaj takega sploh napiše, da pa uredništvo to še objavi ...  Lips Sealed
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #19 : petek, 16.03.2012 : 11:34:55 »

To je napisala mama, ki se, živeč v mestu, vrača nazaj k naravi. In to je na vseh področjih življenja zelo moderno. Tudi pri opazovanju reprodukcijskega cikla živali, seveda. To ni nič sramotnega in je pravzaprav popolnoma naravno in je zaželjeno, da otroci to vidijo v živo. Nisem preveč prepričana, če jim je človeškega prikazala v živo, sem pa ful zuher, da jim ga je razložila ob nazornih grafičnih prikazih in se o tem doma odprto pogovarjajo. Torej, vračanje nazaj k naravi je name of the game.
Skoraj ziher pa potem ne vleče garjastih in bolanih mladičev iz grmovja in krvavih paštet s cest, ker če bi to počela in če je vsaj malo odprte glave, bi hitro seštela, kam vodi svobodna in potešena mačja ljubezen.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #20 : petek, 16.03.2012 : 12:05:43 »

Bi jo bilo zanimivo vprašat, kaj se je zgodilo s tistimi puhki, ki so jih vlačili po rokah... Ampak niti ni zanimivo, ker menda nas večina na tem forumu itak ve, a ne?
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #21 : nedelja, 18.03.2012 : 15:47:30 »

OMG, pa kak naslov je dala, ženska je čist zmešana, da je ni sram! Kakšne stvari pišejo eni po revijah, katastrofa! bruham jezen
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #22 : nedelja, 18.03.2012 : 17:19:08 »

Če se mene vpraša, je bistveno bolj vprašljivo stanje v glavi urednice.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #23 : nedelja, 18.03.2012 : 17:39:14 »

Žalostno, da sprejmeš in objaviš res čisto vsako bolno pisarijo vsake gospodinje, ki ima pet minut časa in se z nostalgijo spominja časov, ko je v osnovnošolski zvezek pisala take in drugačne, modrosti polne izpovedi,  samo da zapolniš prostor in daš na polico novo pošiljko za ljubi tedenski kruhek.
Kaj si pa taki "naravovarstveniki" mislijo o mladičih, je pa tudi jasno: vedo, da crkavajo v grmovjih od lakote, bolezni, strupov in avtomobilskih gum, ampak se z zamahom roke obrnejo stran in pustijo selekciji, da opravi svoje. Raje gledajo lepše plati narave.
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Revija LISA 15.3.2012 - SRAMOTA!!!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines