mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 23:12:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Moji Katiki...
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moji Katiki...  (Prebrano 6516 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
micamaca
novinec
*
Sporočil: 18


« : nedelja, 25.03.2012 : 20:36:28 »

Moja zlata Katika, danes mineva drugi dan, odkar se ti je dokončno ustavil srček in si za vedno zaspala. In pogrešam te tako močno, da se ne da povedat. Vem, upam, da je bila to zate odrešitev, ker so te ti napadi zadnje mesece in dneve vedno bolj izčrpavali. In kljub temu, da sem vedela, da se bliža tvoj konec, do zadnjega nisem hotela verjeti in misliti na to. Tudi ko sva, komaj in s težavo, prišli z zadnjega sprehoda in sem videla, da gre tokrat zares, da ne moreš in moreš priti več k sebi... ko si se samo zleknila v predsobi... nisem hotela verjeti, da so to tvoje zadnje minute in sekunde. Po eni strani sem upala, da si boš vsak čas spet opomogla in se postavila na noge, po drugi pa sem nekje globoko v sebi želela, da se ne bi več matrala. In sem te samo gledala in nisem vedela kaj naj... nisem te upala niti objet in te vzet v naročje. Nisem mogla verjet, da se res poslavljaš, saj si vendar zjutraj še normalno stala ob mizi in me fehtala za kak priboljšek ob zajtrku... in popoldne, ko sem prišla domov si me prišla pozdravit in pojedla si svoje kosilce... zvečer pa tak šok. Vem da si bila stara (skoraj 15 let)... ampak kaj je to proti skoraj dvajsetim letom, ki sta jih dočakali tvoja babi in mamica. Nisi več skoraj nič videla, slabo si slišala, ampak vseeno si bila bolj živahna kot marsikateri kuža, ki je dočakal tvojo starost.

Marsikaj sva preživeli skupaj... najboljša leta mojega življenja. Čeprav si bila vedno bolj samosvoja in zadržana (tipična tibetančica pač) si bila tako zelo moja... in ker sva si bili tako podobni, sva super shajali... meni so sicer včasih malo popustili živci, ti si včasih orto zatrmarila in sva si bili kvit. In ni minilo dolgo, pa sva bili spet naj frendici. Za marsikaj mi je žal, morda bi te morala leto nazaj, ko se začele tvoje težave, peljat k veterinarju... če bi ti lahko kaj pomagal, ampak sem se bala tega, da mi ne bo povedal nič dobrega. In zato te nisem te hotela dodatno matrat. Sprašujem in očitam si, da bi morala vsaj poskusit... ampak po drugi strani nekje v sebi čutim, da sem ravnala prav.

Zdaj ti je končno odleglo, meni pa je tako zelo hudo... in te tako pogrešam, tudi tiste stvari, ki so mi šle prej na živce. In mi je žal, da te nisem večkrat objela... tako, kot sva se znali objeti le midve. Ampak vem, prepričana sem da veš, kako zelo sem te imela rada, kako zelo si bila moja moja. Bodi zdaj srečna tam nad oblaki, kjer te čakata babi in mami... pa se vidiva nekoč nekje. Do takrat boš za vedno ostala v mojem  srcu.

Do not stand at my grave and weep.
I am not there. I do not sleep.
I am the thousand  winds that blow.
I am the diamond glints on the snow.
I am the sunlight on ripened grain.
I am the gentle autumn’s rain.
When you awaken in the morning’s hush,
I am the swift uplifting rush
Of quiet birds I circled flight.
I am the soft stars that shine at night.
Do not stand at my grave and cry.
I am not there. I did not die.




Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1 : nedelja, 25.03.2012 : 20:41:44 »

Sožalje. Cry
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2 : nedelja, 25.03.2012 : 20:53:44 »

Iskrene sožalje... Cry
Sem prepričana da se nekoč spet srečamo... z vsemi ki jih imamo radi! Kiss
Logiran
Luna95
rad pišem
****
Sporočil: 379


WWW
« Odgovor #3 : nedelja, 25.03.2012 : 21:04:05 »

Sožalje Cry
Logiran
terant
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 309


« Odgovor #4 : ponedeljek, 26.03.2012 : 04:01:38 »

Vsako slovo je težko, slovo od zvestega prijatelja je najtežje!
Sožalje!  Cry
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #5 : ponedeljek, 26.03.2012 : 07:37:58 »

Oh, kako sem podoživela zelo podobno... Zdaj dela družbo moji Lunči in Trinčki...
Čutimo s tabo.  Cry Cry Kiss
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #6 : ponedeljek, 26.03.2012 : 09:04:29 »

Sožalje  Cry Cry Cry
Logiran
micamaca
novinec
*
Sporočil: 18


« Odgovor #7 : ponedeljek, 26.03.2012 : 14:06:34 »

Hvala vsem za sočutje. Res je hudo, čeprav ni bila prva in edina kuža, ki sem jo imela. Ampak je bila pa zato najbolj pridno, prijazno, miroljubno in dobrosrčno pasje bitje, kar sem jih kdaj poznala... in zato je še toliko težje. Še vedno težko dojemam, da je za vedno odšla. In ja, slovo od tako iskrenega in zvestega prijatelja kot je kuža, je nekaj najtežjega na tem svetu. Vem, da tukaj vsi zelo dobro razumete to. 
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #8 : ponedeljek, 26.03.2012 : 18:41:59 »

Zal mi je Sad
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #9 : ponedeljek, 26.03.2012 : 18:59:25 »

Sožalje. Sad
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #10 : ponedeljek, 26.03.2012 : 19:27:02 »

Vsako slovo je žalostno, te popolnoma razumem, kako ti je, ker ko je moj prvi pesko šel, ma bolje da niti ne pišem, kako mi je bilo hudo. A najbolj važno je, da se ne matra in slej ko prej za vse tako pride. Naj ji bo lepo na oni strani mavrice in moje iskreno sožalje Cry Cry
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #11 : ponedeljek, 26.03.2012 : 20:32:55 »

 Cry Cry :'(Moje sožalje. Zdaj pazi nate izza mavrice
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #12 : sreda, 28.03.2012 : 14:02:30 »

Iskreno sožalje  Cry vedno ob takšnih zapiskih ostanem brez besed... Cry Drži se  Kiss
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Moji Katiki...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines