mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 18:08:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: Odpoklic hran, ki se prodajajo tudi pri nas!
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Odpoklic hran, ki se prodajajo tudi pri nas!  (Prebrano 14208 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #15 : sobota, 05.05.2012 : 21:38:39 »

Toliko jih je v bolnici, če sem prav razumela, ponavadi je obolelih precej več, takih, ki sploh ne gredo k dohtarju pa še več.
Ljudi. Res omembe nevredno - kadar zbolevajo psi, je pa hudo, a ne.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #16 : sobota, 05.05.2012 : 21:39:08 »

alexy, nisem napisala, da je sum okuzba ljudi s salmonelo, ampak da gre za sum pri marsikateri omenjeni hrani zgoraj.

"Although there have been no animal illnesses reported and none of our Natural Balance products included in the recall have tested positive for Salmonella, we have voluntarily initiated this recall as a precautionary measure." (Natural Balance)

"Please note that no salmonella cases have been reported on Wellpet. They are recalling for the safety of the pet and the pet parent." (Wellpet)

"Although there have been no animal or human illnesses related to Canidae Pet Food, and the product has not tested positive for Salmonella, the company has voluntarily initiated this recall out of caution to ensure the health and safety of consumers and their pets." (Canidae)
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #17 : sobota, 05.05.2012 : 21:56:08 »

Se strinjam s tistimi, ki pravijo, da ni za paničarit. Ob objavah navajajo, za katere serije gre in naj bi bile vse te serije distribuirane samo po Severni Ameriki.
S salmonelo se lahko okužijo živali, ki zaužijejo tako hrano, in ljudje, ki rokujejo z njo, pa si potem dobro ne umijejo rok.
Logiran

Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #18 : ponedeljek, 07.05.2012 : 11:12:06 »

Naš uvoznik nam zagotavlja, da omenjene sarže hrane Taste of the Wild niso bile uvožene v Slovenijo.
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #19 : ponedeljek, 07.05.2012 : 11:43:23 »

Naš uvoznik nam zagotavlja, da omenjene sarže hrane Taste of the Wild niso bile uvožene v Slovenijo.

Saj tudi druge znamke hrane niso bile. Nobene panike.  Smiley
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #20 : torek, 08.05.2012 : 20:44:16 »

Ce informacije drzijo, sta na seznamu tudi Solid Gold in Apex. Ce bi jaz hranila s katero od omenjenih hran, bi v vsakem primeru pogledala kodo na vreci.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #21 : torek, 08.05.2012 : 20:46:05 »

Aja, se link - KLIK.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
kajak
novinec
*
Sporočil: 10


WWW
« Odgovor #22 : ponedeljek, 28.05.2012 : 19:12:25 »

http://kuzki.povejnaprej.net.
Tukaj sem zasledil,da so psi imuni na salmonelo,ker če niso,potem mu tudi surovih jajc ne smem dat,
kaj je sedaj res?
lp
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #23 : torek, 29.05.2012 : 08:52:02 »

Niso imuni na salmonelo, lahko zbolijo oz. so vsaj prenasalci. Odlocitev o hranjenju/ne hranjenju surovih jajc mora pac vsak sam sprejeti. Jaz jajca skuham. O tejle spletni strani pa smo ze debatirali tule - KLIK.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: Odpoklic hran, ki se prodajajo tudi pri nas!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines