mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 13:33:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: WUSV-Univerzalno prvenstvo nemških ovčarjev, Nova Gorica, 15.-17.6.2012
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: WUSV-Univerzalno prvenstvo nemških ovčarjev, Nova Gorica, 15.-17.6.2012  (Prebrano 2058 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.259


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : četrtek, 31.05.2012 : 16:06:19 »



WUSV-Univerzalno prvenstvo nemških ovčarjev 2012

Spoštovani kinologi!

Leto 2012 je leto, v katerem Kinološko društvo za nemške ovčarje Slovenije slavi 20-letnico svojega obstoja. Veseli smo, da bomo lahko ta jubilej združili z mednarodno prireditvijo WUSV Universalsieger, ki bo potekal od 15. do 17. junija 2012 na stadionu v Novi Gorici, ki je že bil prizorišče dveh zelo uspešnih svetovnih prvenstev FCI. Ta prireditev bo k nam pripeljala najboljše tekmovalce ter najboljše predstavnike naše pasme, ki se bodo pomerili tako v delu kot tudi v razstavnem krogu. To je po lanskem prvem WUSV Universalsiegerju v Avstriji druga tovrstna prireditev, ki poteka pod okriljem WUSV. Naše pasemsko društvo pa jo bo organiziralo ob podpori in sodelovanju naše krovne kinološke organizacije - Kinološke zveze Slovenije.

Cilj našega pasemskega društva je nemški ovčar, ki je zdrav, kaže veliko veselje do dela ter je obenem skladen s standardom. WUSV Universalsieger pa postavlja v ospredje prav te kriterije.

VLJUDNO VABLJENI!

Kinološko društvo za nemške ovčarje Slovenije
www.kdnos.si
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: WUSV-Univerzalno prvenstvo nemških ovčarjev, Nova Gorica, 15.-17.6.2012
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines