mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 12:48:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: MamaF, mislimo nate!
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26]   Dol
Natisni
Avtor Tema: MamaF, mislimo nate!  (Prebrano 61519 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #375 : petek, 09.11.2012 : 15:21:28 »

FrankenmamaF Kiss
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #376 : petek, 09.11.2012 : 15:22:53 »

Ne pozabit na titan odznotraj! Terminator se vrača
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #377 : petek, 09.11.2012 : 15:54:52 »

Jezus, keri mesarji! Travmatologi, nimas kej. Ajooooj...
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #378 : petek, 09.11.2012 : 16:23:48 »

Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #379 : petek, 09.11.2012 : 17:09:25 »

Ne vem kaj bolj umetniško zgleda, šivi na rokiF ali avitF.  Shocked Upam, da se da ta nov avto ustavit, brez tega, da se v drevo zaletiš.   Tongue




Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #380 : petek, 09.11.2012 : 18:57:49 »

Mačja, ja porkaflek, drvarje se pač na travmo pripelje, ne pa na kozmetiko, ane Evil
Sploh ne veš, kako kul tole odznotraj izgleda  Azn Smo imeli v sosednjem hodniku ene take fensi plakate iz enega simpozija obešene in so bile prav lušne fotke od rentgenov do fotk iz operacijske. A veš s kakimi seksi "vilčkami" ti narazen kožo pa mišice držijo, medtem ko ploščico na kost šraufajo Wink Sam tista roka na fokah je bila malo bolj zašpehana, pa kost malo bolj debela, drugače pa čist enak zlom kot pri meni. Sem se prav pomembno počutla in sem šla vsem obiskom (no ja ... jih ni blo glih dost kandidatov, mile jere jedne ... samo tata F si je upal tisto gledat) kazat, kako je pri meni tole poštimano.

Tistile znak pa najboljše, da si kar na tanov avto na haubo prišfaufamo Cats Afro
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #381 : petek, 09.11.2012 : 19:11:03 »

Ne vem kaj bolj umetniško zgleda, šivi na rokiF ali avitF.  Shocked Upam, da se da ta nov avto ustavit, brez tega, da se v drevo zaletiš.   Tongue


 
Saj me dobro poznaš, skeptik sem in moram vse sama sprobat Tongue Pa sem hotla videt, če res nimam nobenega talenta za 3D oblikovanje. In ja ... kar se pleha tiče, ostajam pri 2D plehnatih slikah, 3D mi ne leži Evil

Zdaj grem pa prvič po desetih dneh malo "med ljudi in borderje", voščit našemu Marinotu pa kak kozarc za dobro kri spit.

PEŠ, seveda Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #382 : petek, 09.11.2012 : 19:55:31 »

Še dobro, da je javna razstvetljava do tam. Na kakšnih bolj temnih mestih tam okrog Cirja prižgi kako lučko. Tongue
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #383 : petek, 09.11.2012 : 20:31:12 »

Ja, PEŠ pojdi PEŠ  Smiley

Še dobro, da so te zakomirali, ko so te šraufali, veš kako smrdi, ko žagajo kost in vonj po krvi, no ja, ni za vsak želodec (za mojega ne in ne, nisem medicinskega foha).
Lahko bi se zmenila, da te plastik na koncu zašije, ker teli to naredijo tako, potegnejo kožo skupaj in teraj!
Ampak boš pa tudi ti imela bojno rano Vietnama, da te bo opominjala, da se drevesa podirajo z žago.

In kako nameravaš v Vrtojbo?Huh
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #384 : petek, 09.11.2012 : 21:44:50 »

Ha, sem vedla, da ne boš mela več gipsov, ko boš enrkat sešraufana Cheesy
So me pa tiste vaše telenovele mal spomnile na moje anekdote, ko sem mela roko v prafaktorjih Cheesy

Mene so ponoči operirali, pa me pol sred noči vozijo na oddelek, jaz se spotoma počas prebujam. Odprem oči, pa nad mano luškan tipček s čupico, pa tatoojem na roki. Sem kar zaprla oči nazaj, da grem nazaj sanjat al pa da se zbudim k tole ne gre skupi z bolnico. Čez nekaj sekund odprem oči nazaj, pa je še kar ob men hodil pa začel clo govorit in spraševat, če vem kje sem, sem počas dojela, da niso sanje LOL
Je zlo hit padla debata  muzki Tongue
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #385 : sreda, 14.11.2012 : 15:11:32 »

mamaF  Lips Sealed
Avto je že tako moja fobija numero uno. Take fotografije me vedno znova spomnijo na to, zakaj.
Bom pa s toliko večjim veseljem voščila vse najboljše ob dodatnem 'rojstnem dnevu'.  objem  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: MamaF, mislimo nate!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines