mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:39:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: Simpozij - Svet živali v življenju antičnega človeka, 13. in 16. 10. 2012
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Simpozij - Svet živali v življenju antičnega človeka, 13. in 16. 10. 2012  (Prebrano 971 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : sreda, 26.09.2012 : 08:17:00 »

Vabimo vas na 4. Grošljev simpozij z naslovom Svet živali v življenju antičnega človeka, ki ga organizira Društvo za antične in humanistične študije Slovenije v sodelovanju z Inštitutom za arheologijo ZRC SAZU. Prvi del dogodka bo potekal v soboto, 13. oktobra 2012, v Prešernovi dvorani SAZU, Novi trg 4, Ljubljana, drugi del (situlski in arheozoološki večer) pa v torek, 16. oktobra, v dvorani Zemljepisnega muzeja GIAM ZRC SAZU, Gosposka 16.

Prisrčno vabljeni!

Več informacij
Logiran

Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #1 : ponedeljek, 15.10.2012 : 18:19:44 »

Tako - preživela nastop pred dr. fr. mrji, ki so celo spraševali in razpravljali. Svašta Smiley. Me happy. Bo pa tudi objavljeno vse, tako da boste lahko prebrali, kogar bi utegnilo zanimati.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2 : ponedeljek, 15.10.2012 : 20:39:15 »

Ooo, obvestilo o simpoziju vidim seveda sele zdaj Roll Eyes. Me pa veseli, da bomo vseeno lahko prebrali. Cheesy
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: Simpozij - Svet živali v življenju antičnega človeka, 13. in 16. 10. 2012
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines