mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 00:14:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Rem
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Rem  (Prebrano 12851 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
brinko
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 115


« Odgovor #15 : sreda, 18.07.2012 : 09:34:24 »

 bruham Cry
Logiran
popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #16 : petek, 20.07.2012 : 14:23:28 »

Smem vprašati,kako je ubožček Labi? Cry Hvala Smiley
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #17 : nedelja, 29.07.2012 : 15:07:41 »

Zmahana stara dobričina. Sad





Juhej, frišna postla! Smiley



k.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #18 : nedelja, 29.07.2012 : 21:43:34 »

 Kiss sram
Logiran
asila
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #19 : ponedeljek, 30.07.2012 : 11:54:28 »

Super videt, da je boljši Smiley.
Logiran
mandi
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #20 : sreda, 01.08.2012 : 18:24:39 »

 Sem 99%, da je ta revež iz Trzina.
Prijavo sem poslala že sept.2010,copy.paste:(v letih sem se malce zmotila)
Spoštovani,
 
naprošam vas, da pregledate stanje ZELO ZANEMARJENEGA psa - cca 4leta starega črnega labradorca na naslovu .........
 
 Kuža  je izredno umazan, siv od stare umazanije,smrdljiv,vendar ZELO prijazen, po pripovedovanju sosede živi v kletki na   betonu v dreku(baje smrdi do sosednje hiše), ker mu manjka dlaka po nogah in okoli zadnjika predvidevam da je požrt od zajedalcev.Zgleda da je bila v nedeljo na obisku vnukinja, ki je psa peljaja na travnik pred hišo  , tako da sem videla psa po približno enem letu-takrat ga je precej zanemerjen starejši gospod vlekel na 1m dolgem povodcu, v vmesnem času jih nisem srečala, čeprav se pasji lastniki  redno srečavamo.Psa sprva nisem prepoznala,niti pasme, šele po klepetu s punčko mi je postalo jasno, da gre za istega labradorca.
 
 
Prosim, rešite tega psa.
 
Če je potrebna finančna pomoč(zdravljenje, zavetišče), sem pripravljena takoj plačati.
 
Prosim, da moja prijava ostane anonimna( očitno človek ni čisto normalen) in da me obvestite o vaših ukrepih.

Z inšpekterco sem govorila vsaj 5x, zagotovila mi je, da lastnik sodeluje in da je pripravljen skrbet za psa po njenih navodilih.Reveža potem nisem več vidla(zgleda da je bil ves čas zaprt v lastnem dreku) in sem bila prepričana, da so ga oddali    oz. da ga ni več.
Po slabih 2 letih pa tale šok. Ne morem verjeti, da sem nasedla inšpektorci in da je kuža ves ta čas hiral.
ŽIV OBUP. A takih nesposobnih inšpekt.se ne da kaznovat? Konec koncev je ta ženščina vsaj delno kriva , lahko bi primerno ukrepala že takrat. Vsa čast tistemu, ki je dosegel odvzem.
Pa še tole, če bo revež ostal v Horjulu, ga z veseljem posvojim na daljavo.
Logiran
irenat
rad pišem
****
Sporočil: 487


WWW
« Odgovor #21 : četrtek, 02.08.2012 : 03:44:48 »

 Smiley   
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #22 : četrtek, 02.08.2012 : 12:20:08 »

Inšpektorica je zelo ok, to bi bilo tudi vse, kar imam jaz za povedat na to temo.
Sicer Rem napreduje, sicer ne zelo hitro, ampak je precej bolje. Morda niti ni skrbi, da bi ostal pri nas glede na to, da gre za rodovniškega psa, če ga bomo uspeli pozdraviti do konca. Vsaj upam, da se bo našel kdo zanj...
Logiran

Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #23 : četrtek, 02.08.2012 : 12:37:42 »

Sem 99%, da je ta revež iz Trzina.
Prijavo sem poslala že sept.2010,copy.paste:(v letih sem se malce zmotila)
Spoštovani,
 
naprošam vas, da pregledate stanje ZELO ZANEMARJENEGA psa - cca 4leta starega črnega labradorca na naslovu .........
 
 Kuža  je izredno umazan, siv od stare umazanije,smrdljiv,vendar ZELO prijazen, po pripovedovanju sosede živi v kletki na   betonu v dreku(baje smrdi do sosednje hiše), ker mu manjka dlaka po nogah in okoli zadnjika predvidevam da je požrt od zajedalcev.Zgleda da je bila v nedeljo na obisku vnukinja, ki je psa peljaja na travnik pred hišo  , tako da sem videla psa po približno enem letu-takrat ga je precej zanemerjen starejši gospod vlekel na 1m dolgem povodcu, v vmesnem času jih nisem srečala, čeprav se pasji lastniki  redno srečavamo.Psa sprva nisem prepoznala,niti pasme, šele po klepetu s punčko mi je postalo jasno, da gre za istega labradorca.
 
 
Prosim, rešite tega psa.
 
Če je potrebna finančna pomoč(zdravljenje, zavetišče), sem pripravljena takoj plačati.
 
Prosim, da moja prijava ostane anonimna( očitno človek ni čisto normalen) in da me obvestite o vaših ukrepih.

Z inšpekterco sem govorila vsaj 5x, zagotovila mi je, da lastnik sodeluje in da je pripravljen skrbet za psa po njenih navodilih.Reveža potem nisem več vidla(zgleda da je bil ves čas zaprt v lastnem dreku) in sem bila prepričana, da so ga oddali    oz. da ga ni več.
Po slabih 2 letih pa tale šok. Ne morem verjeti, da sem nasedla inšpektorci in da je kuža ves ta čas hiral.
ŽIV OBUP. A takih nesposobnih inšpekt.se ne da kaznovat? Konec koncev je ta ženščina vsaj delno kriva , lahko bi primerno ukrepala že takrat. Vsa čast tistemu, ki je dosegel odvzem.
Pa še tole, če bo revež ostal v Horjulu, ga z veseljem posvojim na daljavo.


mandi, če gre res za istega psa, bi se bilo za obrniti na VURS. Kot prijaviteljica imaš pravico biti obveščena o tem, kako so po tvoji prijavi postopali in kakšni so bili ukrepi po prijavi, tako da se lahko pisno obrneš na njih s poizvedbo.

Potem, ko boš imela informacije, pa je za videti, kaj storiti dalje.

Če pa to slučajno ni isti pes, potem pa bi jaz sploh poizvedela, kaj je s psom iz tvoje prijave.

Logiran
mandi
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #24 : četrtek, 02.08.2012 : 13:18:28 »

Sem preverila, sosedje pravijo, da so pred cca 14 dnevi prišle 3 ženske in en moški in odpeljali psa, tako da bo na žalost res.
Aja, pa ta istim sosedom so pred par dnevi vderli v hišo-naklučje?
Vem pa , da je bil kuža včasih pravi labradorec_prijazna dobričina, želim mu vse najboljše.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #25 : petek, 03.08.2012 : 20:47:25 »

Ja, je kar videti, da je že bolje  Smiley

Naj ti rata Rem, pa ne samo z zdravjem  Kiss
Logiran
mandi
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #26 : torek, 07.08.2012 : 06:47:03 »

kako kaj Rem? Nove fotke?
Logiran
irenat
rad pišem
****
Sporočil: 487


WWW
« Odgovor #27 : torek, 07.08.2012 : 07:25:34 »

mal višje poglej; saj je kakšen teden  nazaj Xena cel pasji Horjul poslikala; si mislim, da so drastične  spremembe v enem tednu  samo  pri frizerju možne  Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #28 : torek, 07.08.2012 : 09:07:24 »

Hm, če je to res ta pes iz Trzina, sem ga jaz zadnji čas velikokrat srečevala na ˝sporehodih˝ s tem taistim starim gospodom, pa sem samo mislila, da je pes že star kot metuzalem  Shocked sram
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #29 : torek, 07.08.2012 : 09:11:34 »

...mi kar ne gre iz glave... Sad
Logiran
Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Rem
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines