mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 17:02:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack v novem domu  (Prebrano 330405 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #105 : petek, 17.08.2012 : 08:33:27 »

Haha, pri nas se vsak večer pride najest ježek, in naša dva pogumneža se ga prav tako bojita  Grin Grin  ljubezen
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #106 : petek, 17.08.2012 : 09:21:44 »

 Grin Grin Grin Mi se lulanja okoli bloka precej bojimo, ker lahko zdaj, zdaj iz kakšnega grma ali s kakšnega okna kakšen stvor skoči. Ampak, 50 m stran od bloka je pa itak vse ok: vsa grmovja in tudi drugi ljudje. Ampak okoli bloka.... to pa ne gre...  Grin Grin Grin
Ježe, hudi stvor! Beži, beži, ker gre Jacko Pritlehni....  Evil Evil
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #107 : petek, 17.08.2012 : 16:39:39 »

Pozdravljeni!

Po vaši zaslugi in moji "nesramnosti" je bil Jack danes že 3x sam. 3, 10 in 20 minut brez razmetavanja in omembe vredne galame.   Smiley Smiley Smiley
Metoda: veliko nepredvidljivih kratkih samot deluje!!! Ob tem naj povem, da me je dečko nehal zasledovati po stanovanju in si privošči spati v dnevni, ko sem jaz npr. v kuhinji  Wink
Sem zadovoljna, gremo dalje!  Cool
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #108 : petek, 17.08.2012 : 16:48:45 »


Metoda: veliko nepredvidljivih kratkih samot deluje!!! Ob tem naj povem, da me je dečko nehal zasledovati po stanovanju in si privošči spati v dnevni, ko sem jaz npr. v kuhinji  Wink

No, a s vidla. Cool  Še vse smo k pameti spravili, pa da ti ne bi enega Jackca..... Evil Evo, kako hitro  dojema, da "nema pravo glasanja", mulček mali!  Kiss

 Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #109 : petek, 17.08.2012 : 18:04:42 »

 veselje bravo veselje bravo
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #110 : sobota, 18.08.2012 : 09:52:34 »

Sva se z Jackom prehitro hvalila ....  Cry

Danes šla v trgovino in ga po dooooolgem sprehodu (sem še jaz bila utrujena) pustila 30minut samega. Pod blokom se je slišalo jokanje, cviljenje in občasno tuljenje Cry. Ni pa bilo razgrajanja in razmetavanja in uničevanja super.

Še bo trajalo, ne smem biti neučakana ne?  sram Roll Eyes

Koliko časa so potrebovali vaši pesjani, da so se privadili???

Naj najamem Bindi od čarke, da pride Jacku družbo delat, ko bom v službi???  Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #111 : sobota, 18.08.2012 : 14:45:54 »

Ni pa bilo razgrajanja in razmetavanja in uničevanja super.

Še bo trajalo, ne smem biti neučakana ne?  sram Roll Eyes

Koliko časa so potrebovali vaši pesjani, da so se privadili???

Ne smeš bit neučakana Wink
Glede na to, da imaš dva človeška mladiča - pomisli, kolko časa je trajalo, da sta RES lulali samo v kahlo, pa da sta RES celo noč prespali, pa take. Zdajle se ti to zdi, kot da je ratalo v enem tednu, ma v resnici ziher ni bilo tako Wink Aneda Smiley

Bistveno je, da NI bilo uničevanja in razgrajanja - in ga verjetno tudi ne bo več, že tule sta fajn napredovala. Boš videla, čez nekaj tednov se bo tudi tebi zdelo, da se sploh ne spomniš več, ali je Jack kaj jokal ob odsotnosti ali ne Wink

Kar pogumno - nadaljuj z nepredvidenimi izhodi oz. zapiranji v box, enkrat ko si doma, enkrat ko greš itd. To vama ful dobro gre. Bo šlo, boš videla, da bo Cheesy

Jaz ti težko rečem, koliko časa smo mi rabili, ker sem sama pač več ali manj doma. Pri nas smo četrto noč zaradi tuljenja Rokota spustili iz kletke, pa je potem šel spat na dekco v kuhinji in spal mirno kot bubica od takrat vse noči. Nismo imeli problemov z razmetavanjem po bajti itd. zato ga v kletko ni bilo treba zapirati (oziroma, jaz sem kako vadila navajanje na kletko, to pa je bilo tudi vse). Pa v tistih dneh sem namerno večkrat na dan skakala kam brez njega, da je ostal čisto sam ali "kao" sam (z kakšnim poslušalcem, ki ga ni videl.
Na ponedeljek smo ga šli iskat v Horjul, potem smo bili vsi skupaj skoraj 24/7, na petek zvečer pa smo šli vsi na en žur, ga pustili doma (ne v kletki) in sem prosila zgornje stanovalce (taščo in tasta), da poročata, če bo kaj lajal ali jokal. Pet ur nas ni bilo, Roko je bil čisto tiho baje ves ta čas, le ob našem prihodu se je od veselja še med vrati polulal od veselja Smiley Takrat je bil star 4 mesece.

V bistvu smo kletko začeli resno uporabljati pri njegovem 1 letu, lani na morju v kampu - brez težav, jo je vzel kot svojo "kučo" v katero se lahko umakne Smiley Zdaj je večkrat v njej zaprt "kar tako", da ne pozabi Tongue oziroma zaradi njegove znane nezaupljivosti do nekaterih obiskov. Pa je notri priden. Ko vidi, da bo pač hočeš nočeš moral prenašati tuje ljudi v svoji bližini, pa mu nič hudega ne bodo mogli storiti, ker je na varnem, ponavadi zaspi in niti ne pisne Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #112 : nedelja, 19.08.2012 : 09:00:27 »

Dobro jutro  Smiley

mamaF: Najlepša hvala za tvoje besede   Smiley. Se bom potrudila, da ne bom neučakana. Pravzaprav sem razmišljala, da sem začela paničarit okrog te samote tudi zato, ker imam slabo izkušnjo s prejšnjim psom, mojim pokojnim bulldogom. Ko je Jack prvič razgrajal v boxu sem pomislila:" O nee, samo prosim neee še enkrat ta kalvarija sram!!!" Potem pa sem ugotovila, da nima smisla prenašat slabe izkušnje na Jacka in s svojim strahom potencirat njegovega. JAz lahko še ne vem kako dobro glumim, da grem sproščeno od doma ... pa v resnici nisem. In najbrž čuti, da sem nemirna in mu to nič ne koristi. Tako kot si napisala, je že veliko, da ne uničuje in predvsem, da se ne poškoduje, ko je sam.
Z boksom pa bom kar še malo vztrajala. Zdi se mi, da ga je res sprejel za svojo kučo in gre večkrat tudi čisto sam noter počivat. Najbolj pa je hecen, ko vidi, da se končuje kosilo in ker "on nikoli ne fehta pri mizi" gre vljudno v kučo in čaka, če bo padla kakšna nagrada tako slučajno  Grin Kiss  in običajno res pade  Wink

Midva sva začela jutro ob sončnem vzhodu v vinogradih in moram reči, da je bilo čudovito!
Zdej sva sprobala 1 uro in pol samote in razen jokanja, ni posledic, le igrače so močno poslinjene  Cheesy Wink

Imejte lepo nedeljo  Cool
vama želiva s Pritlehnim  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #113 : nedelja, 19.08.2012 : 09:15:57 »

Zdi se mi, da ga je res sprejel za svojo kučo in gre večkrat tudi čisto sam noter počivat. Najbolj pa je hecen, ko vidi, da se končuje kosilo in ker "on nikoli ne fehta pri mizi" gre vljudno v kučo in čaka, če bo padla kakšna nagrada tako slučajno  Grin Kiss  in običajno res pade  Wink

Jackinmi, ekola, tole se super bere Cheesy To je to! Jack ima svojo "varno kučo", pa tik - tak bo iz majhnega otročka zrasel v odraslega poba, ki ne bo več vsako minutko pogrešal mame Wink Konec koncev je po mojem tudi njegova starost vzrok, da se (še) ne zmore povsem sprostiti, ko je res sam. Če pomisliš, da je bil prve mesece v družbi svojih ciganskih bratcev doma, potem v super Čarkinem krdelcu, ves čas je imel kaj kosmatega ali človeškega za družbo ... je kar težko dojeti, da bo pa zdaj kako urco sam s svojimi igračkami.
Jaz mislim, da vam gre super in da se problemov lotevate na pravem koncu Smiley Uživajte, kar se da Kiss

S Črnogorcem vračava pozdravčke Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #114 : nedelja, 19.08.2012 : 20:46:56 »

Jackinmi  objem
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #115 : ponedeljek, 20.08.2012 : 06:43:01 »

Nekaj fotk za dobro jutro  Smiley



Sprehoc v brajdah je super  Cheesy



Zajček Jack  Grin



Portret v jutranjem soncu  Kiss



in še midva z Jackom  Cool

LP  Smiley
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #116 : ponedeljek, 20.08.2012 : 06:52:03 »

Dobro jutro,uživača!  Cool
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #117 : ponedeljek, 20.08.2012 : 07:00:37 »

Dolgonogi gazelci, dobro jutro  Cheesy, verjetno smo bili kar hkrati na sprehodu, samo nas je bilo malo več  Wink.
Ker pa še sonce ni pokukalo izza Golovca, smo naredili malo daljšo jutranjo turo  Smiley

Đekson, Bindi ti sporoča, da bodi danes priden, če ne pride na obisk in te bo zopet zgrabila za kravatelc in
metala po tleh  Evil
Saj veš, da se ne splača, lupček  Kiss
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #118 : torek, 21.08.2012 : 11:51:42 »

Pozdrav vsem!
Jacko se javlja iz vroce obale in ker se je danes spet naplaval v morju in potem se tusiral doma , je zdej strasno utrujen. Disec lezi sredi dnevne in spi ko mrha  Cool Pravzaprav ga moram spet pohvalit: mali pridno uboga na odpoklic in je zato vsak dan vec in dlje spuscen  Cheesy!!! Ful sem ponosna nanj  Kiss

Danes se obeta spet huda vrocina  Tongue... ostanite v sencki in lp  Smiley
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #119 : torek, 21.08.2012 : 16:03:00 »

Jacki, si imel danes kaj časa, da v samoti razmišljaš o svojem življenju?  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines