mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 13:28:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack v novem domu  (Prebrano 330388 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #285 : ponedeljek, 08.10.2012 : 20:52:46 »

Zakaj pa si ga prišla vmes sprehajat Shocked? Tako si mu le ˝omogočila˝ dve ločitveni stiski namesto ene. Naslednjič ga pusti lepo pri miru, saj komot zdržijo 9 ur sami breza hrane in sprehoda, samo vodo potrebujejo. Po načelu - ne diraj lava dok on spava Smiley.

 Huh Misliš, da je v tem point? ... Jaz pa sem mislila, da mu bo tako lažje in sem laufala med malico domov  Undecided
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #286 : ponedeljek, 08.10.2012 : 20:57:44 »

Ma ja, je. Saj veš, da ga vsaka ločitev zdrma. In potrditev, da je point v tem je to, da je bilo prvič vse ok, naslednjič pa mu je bilo že preveč.
Saj otroka tudi ne hodiš med malico gledat v vrtec da mu bo lažje, sploh ne takega, ki joka ob odhodu v vrtec. Bi ti vzgojiteljice hitro vrat zavile, ko bi po tvojem odhodu imele še enkrat delo z umirjanjem.
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #287 : ponedeljek, 08.10.2012 : 20:59:01 »

Imaš prav  Smiley.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #288 : ponedeljek, 08.10.2012 : 22:13:30 »

Kocka je pametna punca, se jo splača poslušat, še nisem zasledila, da bi kaj mimo sekala z nasveti Wink Ima zelo prav (sploh una primerjava z mladinci se mi dopade - žleht mati press Wink
Kocko za Profesorco Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #289 : torek, 09.10.2012 : 16:51:01 »

Ubogala sem in ga pustila samega cel delavnik. Pustila sem odprta vrata, tako, da je imel na razpolago celo stanovanje razen velike spalnice. Rezultat:
 Smiley nič pogriženo
 Sad polulani blazini (Jackovi)
 Angry dve klobasi na kavču, ki ga danes nisem pokrila  Tongue Lips Sealed

Že od včeraj noče jesti kot običajno iz posode. Iz roke je, v šoli normalno je iste briketke ...  Huh Najbrž je ta sprememba ritma kriva, da ne je, dokler ni prepričan, da bomo pa zdej vsi doma  Smiley

Jutri ne bo sam, potem pa spet četrtek in petek, pa bomo videli kako mu bo šlo.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #290 : sreda, 10.10.2012 : 08:28:26 »

Svetujem ti, da mu omejiš gibanje na tisti prostor, kjer lahko naredi čim manj škode. Veliko prostora ne rabi, ker itak večino časa spi. Naši dve NIKOLI (še danes) nista sami drugje kot na hodniku na katerem ni nič drugega kot parket in njuna postelja in voda, zdaj sta si pa z zglednim obnašanjem prislužili še stopnice in posledično tepih, kjer sta pa tudi kadar smo doma ful radi (nimam pojma zakaj Roll Eyes Huh).
Pa saj bo počasi šlo, zagotovo bo, je pa tudi res, da eni psi pač samoto prenašajo bolj težko kot drugi Sad
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #291 : sreda, 10.10.2012 : 08:36:35 »

Dobro se punta mali pritlehni...  Evil Kr držat se kockinih nasvetov. Se strinjam z njimi.   Wink
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #292 : sreda, 10.10.2012 : 13:31:32 »

Hja, kaj pa vem ...  Huh

Glede na to, da si je že poškodoval gobček, ko je rinil skozi zaprta vrata med sobo in hodnikom,
nisem čisto ziher, če je zanj majhen prostor rešitev  Sad

Vsekakor pa je to početje štrajk  Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #293 : sreda, 10.10.2012 : 13:45:46 »

Kaj pa če namestiš "otroško ograjico" v vratno odprtino med sobo in hodnikom?  (in pustiš vrata seveda odprta) Da bo vseeno videl večji prostor, tja pa se ne bo mogel zriniti?
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #294 : sreda, 10.10.2012 : 13:49:09 »

Joj Pritlehni, ti pa si zalogaj za tvoje  Shocked
A kar gobček si je poškodoval, revež Sad Zdaj razumem, zakaj tako velik prostor...
Hm, nič fouš vam nisem za tako štalo. Štrajka mladinc, ja jezen
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #295 : četrtek, 11.10.2012 : 04:21:11 »

Svetujem ti, da mu omejiš gibanje na tisti prostor, kjer lahko naredi čim manj škode. Veliko prostora ne rabi, ker itak večino časa spi.
... začeli smo z navajanjem v boksu. Je delal čudeže, da bi prišel ven, si pri tem lomil zobke, poškodoval gobček in tačke, ob tem pa tulil tako, da so mi sosedi grozili ...  Undecided Potem sem mu povečala prostor na dnevno in kuhinjo. Je bilo nekaj časa ok. Potem je prišla bolezen v hišo in se je razvadil, da je skozi kdo doma, oziroma, da je sam samo par ur dnevno. Ko sem šla delat, je bil prvi dan v dnevni in kuhinji in včeraj sem od sosede izvedela, da je "celo" dopoldne tulil  Cry hkrati pa tako kot je že Čarka napisala, rinil skozi zaprta vrata na hodnik. Drugi dan samote je imel vsa vrata odprta in ni bilo joka in lajanja  Wink, so pa bile klobase na kavču  Angry. Včeraj smo bili odsotni popoldan (5ur) in ob prihodu domov nas je pričakal čist kavč (pokrili smo sedalo s polivinilom  Cool in nikjer nobene lužice  veselje. Si je pa frajer vzel pravico, da je odnesel na svoje ležišče mojo copato in možev čevelj. Moja copata je ostala nedotaknjena, čevelj pa je pogrizel  Shocked.
Torej: napredujemo!   Wink

Joj Pritlehni, ti pa si zalogaj za tvoje  Shocked
A kar gobček si je poškodoval, revež Sad Zdaj razumem, zakaj tako velik prostor...
Hm, nič fouš vam nisem za tako štalo. Štrajka mladinc, ja jezen

On je eden od tistih, ki res ne marajo biti sami doma ... tak pač je. Mislim pa, da bo s časom boljše a da se bo treba po vsaki bolniški spet malo privajati na samoto postopoma.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #296 : četrtek, 11.10.2012 : 08:13:08 »

Mali pritlehni najstnik!  Wink Smiley Bo tudi to minilo, ne skrbite!  Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #297 : četrtek, 11.10.2012 : 08:48:13 »

Priden Jakec Kiss
Sori, nisem vedela, da se poškoduje. Seveda je varnost na prvem mestu Smiley
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #298 : četrtek, 11.10.2012 : 15:11:45 »

Danes je bil Jacko sam od 6.30 do 15.20 in se ni niti polulal, niti pokakal!!!!!!! Nisem našla druge škode, tako da upajmo, da je tahujša kriza za nami. Sem pa upoštevala Čarkin nasvet in spremenila urnik hranjenja: dobi za jest takoj, ko se vrnem iz službe in zvečer ob 20ih. Tako da pred samoto že 2x kaka  Wink.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #299 : četrtek, 11.10.2012 : 15:14:22 »

No, no...bravo, ta mau!  bravo 
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines