mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 14:12:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack v novem domu  (Prebrano 329421 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #450 : sobota, 03.11.2012 : 13:53:26 »

 Cheesy bravo Afro

Đekson, pa kaj nisi prej povedal, da hočeš samo eno športno majčko, v kateri bodo vidni vsi tvoji bicepsi  Grin  Cool
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #451 : sobota, 03.11.2012 : 14:12:55 »

Cheesy bravo Afro

Đekson, pa kaj nisi prej povedal, da hočeš samo eno športno majčko, v kateri bodo vidni vsi tvoji bicepsi  Grin  Cool

Ma športno, na slončke, jagodke ali na laško pivo ... vse mu nabavim, samo da bo priden  Grin!

Danes ponovili vajo in po 3h urah ni bilo škode nobene!  veselje bravo veselje bravo veselje
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #452 : sobota, 03.11.2012 : 14:15:53 »

To je pa že skoraj malo dolgočasno, se ti ne zdi?  Tongue Evil Evil
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #453 : sobota, 03.11.2012 : 14:18:53 »

To je pa že skoraj malo dolgočasno, se ti ne zdi?  Tongue Evil Evil

Čarkaaaaaa! Grin Da te mali ne čuje  Evil
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #454 : sobota, 03.11.2012 : 14:21:06 »

Samo res, a veš koliko psov trpi samoto Cry ... če je res majčka rešitev, bo naval na baby center  Grin Grin Grin Body rules  Cheesy Afro
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #455 : sobota, 03.11.2012 : 14:55:30 »

Jackinmi, kmalu boš lahko začela zaračunavati svetovalne urice, ker si boš pridobila toliko izkušenj.  Grin Novi šiht mogoče? Tongue

Mi smo imeli tudi danes malo pevskih arij pri samoti, ker se še navajamo na boks (in samoto) v kratkih intervalih. Pa imam hvala bogu z bližnjimi sosedi tih dogovor- oni "preslišijo" psa, jaz pa njihovega novorojenca.  Evil No, pa tudi drugače so prijazni. Kiss
Bomo tudi mi še malo vadili, čeprav je baje to samo pri mojem odhodu, potem pa mir.  Undecided Boks je bil sicer malo razmetan, ležišče pa nič pojedeno/polulano/pokakano, kužek je tudi cel, ali je to ok znak?  Smiley
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #456 : sobota, 03.11.2012 : 15:07:39 »


Mi smo imeli tudi danes malo pevskih arij pri samoti, ker se še navajamo na boks (in samoto) v kratkih intervalih.
Bomo tudi mi še malo vadili, čeprav je baje to samo pri mojem odhodu, potem pa mir.  Undecided Boks je bil sicer malo razmetan, ležišče pa nič pojedeno/polulano/pokakano, kužek je tudi cel, ali je to ok znak?  Smiley

Predvidevam, da se arije nanašajo na Zarjo?  Roll Eyes
Čisto zaradi boljšega občutka, bi jo jaz snemala. Wink Da pogruntaš kdaj in koliko časa tuli, pa tudi zato, da slišiš kaj počne v boksu. Sicer pa kaže dobro, glede na to, da se jokanje neha in da ni uničenja znotraj boksa  Afro.

A imaš oba zaprta vsakega v svoji kletki?
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #457 : sobota, 03.11.2012 : 17:23:27 »

jackinmi, vratca so seveda še na voljo za izposojo, tako da sporoči če potrebujete in se bomo dogovorili za prevoz.
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #458 : sobota, 03.11.2012 : 18:35:29 »

A imaš oba zaprta vsakega v svoji kletki?

Ne, Binki je svobodnjak na postelji.  Saj to je po moje glavni problem, ker drugače Zarja lepo sprejema boks, se tudi sama kdaj noter parkira kar tako. Naprimer včasih sta pri konjih malo sama v avtu in takrat ni nobenega glasu ali neumnosti od njiju (verjetno, ker sta skupaj).
Bomo še tako vadili naprej. Napaka je po moje tudi, ker zdaj nismo vsak dan, ampak ob priliki (načeloma ne rabita biti velikokrat sama).
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #459 : nedelja, 04.11.2012 : 08:49:11 »

Ne, Binki je svobodnjak na postelji.  Saj to je po moje glavni problem, ker drugače Zarja lepo sprejema boks, se tudi sama kdaj noter parkira kar tako. Naprimer včasih sta pri konjih malo sama v avtu in takrat ni nobenega glasu ali neumnosti od njiju (verjetno, ker sta skupaj).
Bomo še tako vadili naprej. Napaka je po moje tudi, ker zdaj nismo vsak dan, ampak ob priliki (načeloma ne rabita biti velikokrat sama).

Po moje tudi joka, ker bi bila z Binkijem. Smiley Se mi pa zdi supar, da jo navajaš na boks. Afro Boš zelo olajšala delo bodočemu skrbniku!

Jacko je bil tudi lepo navajen na boks, pa mu ga je moja začetna napaka - ko je bil predolgo sam prvič pustila grdo izkušnjo in ne prenese samote v svoji kuči. Takrat nisem pomislila, da je samota brez cimra v sosednji kletki lahko tako strašna, da jo je potrebno začeti trenirati čisto od začetka butnglavc Če je odprta je to njegovo zatočišče, notri spi, je, gloda kostko .... tudi zaprem ga vanjo, ko npr. pomivam po tleh ... in zaspi ko top. Če pa grem za 5 min nest smeti in ga zaprem, tuli, praska, laja ... butnglavc ...
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #460 : nedelja, 04.11.2012 : 11:27:51 »

Letošnji pomurski koledar, ki ga krasi tudi Đekson  veselje

http://www.mojpes.net/modules/pomoc/article.php?storyid=307

Jackinmi, mislim, da vem kako boš letos obdarovala svoje bližnje  Wink Kiss
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #461 : nedelja, 04.11.2012 : 12:49:00 »

Nekaj slikic našega srečnega pesjana ... ki ima spet vse kokoši pod isto streho  Grin






Nova moda ...  Cheesy


Pri tamali šefli ...  Wink


Dan za poležavanje .. Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #462 : nedelja, 04.11.2012 : 13:01:17 »

Ker nesrečen ksiht ljubezen
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #463 : nedelja, 04.11.2012 : 13:53:02 »

To je pa že skoraj malo dolgočasno, se ti ne zdi?  Tongue Evil Evil
Grin Grin Grin Čarka!  Evil Grin Grin Grin
Mali pa zažiga v teh otroških bodijih  Cheesy Cheesy Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #464 : nedelja, 04.11.2012 : 14:41:11 »

Kok ima dobre oblekce Cheesy Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines