mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:15:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack v novem domu  (Prebrano 329336 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #465 : nedelja, 04.11.2012 : 15:10:03 »

Saj je res svetoven Grin, ampak jaz bi mu to dajala gor samo, kadar je sam.
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #466 : nedelja, 04.11.2012 : 17:06:48 »

Saj je res svetoven Grin, ampak jaz bi mu to dajala gor samo, kadar je sam.

Sej je večinoma nagec  Grin... res pa je, da mu zdej v prvi fazi dajem zadevo gor, ko dobi za jest, ko vadiva trikce in včasih prespi kako urico v majčki tudi, ko smo doma. Gre za to, da jo poveže z nečim prijetnim in ji ne da takoj pečata : "Aha, cotica ... spet greste  Sad "
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #467 : nedelja, 04.11.2012 : 17:16:10 »

jakinmi, jaz bi tudi postopala tako kot ti to počneš. Da oblekica ni vezana na to, da odhajate, ampak se nenadejano pojavlja Smiley
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #468 : ponedeljek, 05.11.2012 : 20:19:12 »

Danes se je Jacko prepisal med elekričarje ...  Shocked Sad Cry Evil ...

Izpulil je vtikač od podaljška ... odgriznil kabel in mu naredil obdukcijo. Na srečo je bakrene tanke žičke, ki so se mu zalepile za jezik, izbruhal ... koščke plastičnega kabla pa pustil.
Klicala sem veterinarja in je rekel, da naj opazujem, mu dajem dietno hrano (riž in piščanca). Rekel je tudi, da je dobro, da je bruhal in se je ščistil. Mene še vseeno skrbi  Undecided... je pa res, da je že 2x čisto normalno kakal, nič bruhal, je živahen in poskokčen kot običanjo in tudi v šoli je normalno funkcioniral.

Jutri zjutraj bom vstala ob 4ih in odmontirala še vse štekerje, jih zaplombirala, odnesla ven pohištvo, kavč, igrače, knjige, rože ...ali pa bo najboljše da sploh ne grem spat. Ne vem več, kam naj treščim z glavo. Vsakič znova nekaj najde. Rešimo eno stvar, začne novo razdejanje....  butnglavc
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #469 : ponedeljek, 05.11.2012 : 20:22:30 »

Danes se je Jacko prepisal med elekričarje ...  Shocked Sad Cry Evil ... električarje

Izpulil je vtikač od podaljška ... odgriznil kabel in mu naredil obdukcijo. Na srečo je bakrene tanke žičke, ki so se mu zalepile za jezik, izbruhal ... koščke plastičnega kabla pa pustil.
Klicala sem veterinarja in je rekel, da naj opazujem, mu dajem dietno hrano (riž in piščanca). Rekel je tudi, da je dobro, da je bruhal in se je ščistil. Mene še vseeno skrbi  Undecided... je pa res, da je že 2x čisto normalno kakal, nič bruhal, je živahen in poskokčen kot običanjo in tudi v šoli je normalno funkcioniral. poskočen

Jutri zjutraj bom vstala ob 4ih in odmontirala še vse štekerje, jih zaplombirala, odnesla ven pohištvo, kavč, igrače, knjige, rože ...ali pa bo najboljše da sploh ne grem spat. Ne vem več, kam naj treščim z glavo. Vsakič znova nekaj najde. Rešimo eno stvar, začne novo razdejanje....  butnglavc
Se opravičujem za škrate ...  Sad
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #470 : ponedeljek, 05.11.2012 : 20:27:14 »

A drugega pa ni pustil za sabo?
Mogoče se pa res ne bo lotil še drugih stvari (kavč, rož itd.). Mogoče je kabel res slučajno fasal obdukcijo. Lej, v eni temi smo naleteli na debato, kakšne vse grdobije počnejo mački, ko so lačni. Moj ima tako abstinenčno krizo v zgodnjih jutranjih urah in mi je nekega sobotnega (očitno (pre)poznega) jutra iz ljube žlehtnobe pregriznil kabel od mobitela. Pri svojih TREH letih!! Pa zelo blizu postelje. Pustila sem ga tako nemarno na tleh, kabel je bil pa tako priročno tanek za mačje zobke.. še ga slišim. Mogoče je res tokrat kabel "tko hotu"  Roll Eyes  Samo tokrat.  Tongue
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #471 : ponedeljek, 05.11.2012 : 21:09:22 »

Ah, ne no, pa saj berem, kako super vam gre  Kiss Kiss Kiss
Moj maček je uničil že vse kable od slušalk, kar smo jih imeli in ko bomo prinesli nove, bo še tiste. Takoj, ko jih bomo nenadzorovano pustili eno minuto.
Pa vezalke nam tudi krajša.

Ampak to je tko. Sej otroci so mi tudi že kej škode nardili, ma še ne mislim jih dat stran  Evil Evil
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #472 : ponedeljek, 05.11.2012 : 21:20:55 »

Ah, ne no, pa saj berem, kako super vam gre  Kiss Kiss Kiss
Moj maček je uničil že vse kable od slušalk, kar smo jih imeli in ko bomo prinesli nove, bo še tiste. Takoj, ko jih bomo nenadzorovano pustili eno minuto.
Pa vezalke nam tudi krajša.

Ampak to je tko. Sej otroci so mi tudi že kej škode nardili, ma še ne mislim jih dat stran  Evil Evil

Dat stran Shocked?Huh?? In kje bom spet našla takega modela Tongue?Huh?? O tem ni debate sploh ljubezen.
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #473 : ponedeljek, 05.11.2012 : 21:24:15 »

A drugega pa ni pustil za sabo? Malo njegove že načete košare in  en listič  rože za boljši zadah po kablih ...  Lips Sealed (Zamije) ... drugim stvarem je danes prizanesel.  Cool
 Mogoče je res tokrat kabel "tko hotu"  Roll Eyes  Samo tokrat.  Tongue
Ja ja .... vsekakor je krivo to, da je ponedeljek  Grin
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #474 : ponedeljek, 05.11.2012 : 21:28:49 »

Ti ostanki se vseeno berejo bolje kot kakci  Smiley In pa bere se, da gre na bolje, kljub vsemu!  Afro
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #475 : torek, 06.11.2012 : 16:13:34 »

Dober dan!

Danes je Jacko pogrizel samo nastavljen časopis, par listkov zamije ter bodi na jagodke, ki si ga je uspel spretno sleči  Roll Eyes Evil ... Lulanja in kakanja ni bilo! Še pomembneje pa je, da se dobro počuti in ni bilo več nobenega bruhanja. Torej žičke niso naredile hujše škode  Smiley, no, vsaj upam, da ne bo kakih težav z zamikom.

Kakorkoli. Spet točka za Jacka! Bravo mi  Wink!!!
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #476 : torek, 06.11.2012 : 16:46:56 »

Juhu  bravo veselje
Jackinmi en velik  objem in naj se vam potrpežjivost čimprej obrestuje,
Jackotu pa  Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #477 : torek, 06.11.2012 : 17:06:31 »

Pridni  Kiss Cheesy
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #478 : sreda, 07.11.2012 : 08:26:15 »

Navijamo tudi za sredo ... Kiss
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #479 : sreda, 07.11.2012 : 16:57:41 »

Navijamo tudi za sredo ... Kiss

Hvala SD  ljubezen objem
Najbrž že malo težim s tem, ampak sej veste ... vsakemu je njegov problem največji problem  Roll Eyes predaja

Jacko je spet raztrgal nastavljen časopis in to je tudi vse kar se tiče uničevanja. Sem pa spet našla pogačo in polulano njegovo dekico v Tinkini sobi.
Sej ne vem. Samo žalostna sem danes.  Cry Kaj pa če ne bo nikoli bolje? 
Logiran
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines