mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 15:54:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Strani: 1 ... 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack v novem domu  (Prebrano 329426 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #570 : sobota, 24.11.2012 : 17:41:22 »

iiiiiiii, kaj je cuker, no ja oba sta cukra  Kiss, čestitke za novega člana.

 
Ooo same kulske novice!! Čestitke za novega člana  Afro  bravo  veselje

Jaz svojemu že itak skoz trmarim, da imajo USI loh dva, sam js ne!!! In zdaj imam vedno več dokaznega materiala..  Tongue  Roll Eyes
ampak res, vsi imajo lahko dva, jaz pa ne. Mogoče zato ker še enega ne obvladam??? Shocked Shocked Grin Grin Grin
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #571 : sobota, 24.11.2012 : 18:06:10 »

iijooj, sploh nisem opazila malega zadaj Smiley Jacko, očitno boš še nekaj časa glavni v tej temi, dokler Oto ne pridobi vsaj kake kile in pokuka iz tvoje sence  Grin

Viamia, veš da obvladaš, pri dveh se samo razporedijo skrbi in obveznosti, nepomembne pozabiš, za ostalo pa pride dvojno že samo po sebi.. samo čas in želja morata dozoret  Wink

Ampak fora, danes sva se peljala do BTC in nazaj in na poti videla pet pasjih sprehajalcev, od tega so imeli tri po dva!! Večina! Naključje?! Angry  ZNAK!!   Evil  Cheesy
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #572 : sobota, 24.11.2012 : 18:30:57 »

iijooj, sploh nisem opazila malega zadaj Smiley Jacko, očitno boš še nekaj časa glavni v tej temi, dokler Oto ne pridobi vsaj kake kile in pokuka iz tvoje sence  Grin

To pa je zaradi razmerja 20kg : 2kg  Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #573 : sobota, 24.11.2012 : 18:32:47 »

 Grin Grin
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #574 : sobota, 24.11.2012 : 18:32:53 »

Čestitke za novega člana Cheesy
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #575 : sobota, 24.11.2012 : 18:43:23 »

To pa je zaradi razmerja 20kg : 2kg  Grin

Sam tale pikec bo nekje v rangu Lexi, ko zraste? Al so starši ultra miniči? Kakih 6 kilc bi po mojem moral pridelat Smiley.
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #576 : sobota, 24.11.2012 : 19:02:00 »

Sam tale pikec bo nekje v rangu Lexi, ko zraste? Al so starši ultra miniči? Kakih 6 kilc bi po mojem moral pridelat Smiley.

Bomo videli, sta pa starša zelooo miniča  Wink.
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #577 : nedelja, 25.11.2012 : 06:01:51 »

Dooobro jutro!

Mi trije smo že opravili jutranji sprehod, spili kavico in zdej en mi drema v naročju, drugi pa je šel na mehko v svojo kučo  Smiley.
Oto je celo noč pridno prespal v svojem boksu  Afro, Jacko pa v svojem mirno spi že kar nekaj časa  oziroma od kar je imel ponoči navdih za predelavo naših copat  Evil.
Mali je priden, radoveden, zelo sproščen in zaupljiv do vseh zaenkrat  Smiley. Sobna čistoča je v fazi navajanja, da je travica boljša od pleničke oz. časopisa ... ampak je mama jackinmi prepočasna  Lips Sealed in jo Oto vedno prehiti, "zalije dnevne novice" že doma, tako da mu zunaj na mrazu ni treba  Roll Eyes Grin. Najbolj mi je smešen, ko se zažene gledat Jackota, kako glasno lula na travici in se čudi  Cheesy Grin Grin Grin.

Big brother je še malo ljubosumen in se občasno prči na malega (in jih potem sliši od šefice), mu pa tudi že laska, da se prihaja k njemu stisnit in da mu sledi kot senca  Wink. Cartanje obeh hkrati mi gre že dobro od rok: ko počepnem in čoham Jacka po dolgem in počez, mi mali zleze v naročje, se zvije v klobčič in se greje  Grin tako da je volk sit in koza cela  Smiley.

Na sprehodu se navajamo na strani neba  Grin ... Jacko je na levi, po šolsko, Oto pa na desni zaenkrat in maširamo bp. Jacko itak najbolj uživa v svojih privilegijih, da je občasno spuščen in trenira poslušnost, pa seveda prinaša žogico ali storže ali se igra skrivalnice ... mali pa zaenkrat komaj odkriva svet in pazi, da mu krdelo kam ne uide  Shocked Grin. Skupna igra se še ni razvnela, se pa Jacko že trudi Ota učiti osnovne judo tehnike spotikanja in metanja na hrbet  Evil Grin.

Danes začnemo navajanje na skupno samoto! Malega bom zaenkrat iz varnostnih razlogov puščala v boxu ... potem pa bomo videli.  Wink Držte pesti!!!  objem
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #578 : nedelja, 25.11.2012 : 06:24:22 »

Še dve fotki, ker sem srečna, da imam zdej dva pozerja  Grin ...



Oto: "Čuj stari, a je šefla vedno taka?"
Jacko: " Čiiiiiiizzzzz .... "
Oto: " Aha, štekam ... "




Moja kariera varuha se začenja! Prva stranka: Jacko Pritlehni oziroma Osamljeni  Roll Eyes
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #579 : nedelja, 25.11.2012 : 08:09:30 »

 Grin Cheesy

Joj, koliko novega, pa sem bila samo 2 dno na off  Shocked  Smiley

Čestitke za novega držinskega člana, ja, ta pa ziher ne bo dosegel Jackovih dimenzij  predaja Afro

Držimo pesti in tačke, da bosta fajn kompanjona v času samote  Wink, drugače pa sploh ne dvomim  Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #580 : nedelja, 25.11.2012 : 12:15:06 »

Jooooj, Jackinmi, kako je fajn brat tvoja poročila Cheesy Pa fotke Afro

Več ko vas je pri hiši, boljše je vse skupaj objem
Ne morem, da ne bi še enkrat: iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, kakšen kiiiiiiiiiiiiiiiiiiič Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #581 : nedelja, 25.11.2012 : 15:22:54 »

Kič je ob nedeljah še bolj kiiiičast  Grin ...




Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #582 : nedelja, 25.11.2012 : 15:24:34 »

Čestiitke Cheesy Cheesy
A mali pa spi v banjici od sladoleda?
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #583 : nedelja, 25.11.2012 : 15:24:59 »

oziroma, še dobro, da imam dolge noge  ljubezen Grin

Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #584 : nedelja, 25.11.2012 : 15:26:42 »

Čestiitke Cheesy Cheesy
A mali pa spi v banjici od sladoleda?
Grin Grin Grin
Logiran
Strani: 1 ... 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines