mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 01:32:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Strani: 1 ... 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack v novem domu  (Prebrano 329375 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #585 : nedelja, 25.11.2012 : 17:56:57 »

Tole bo en legendarni pasji par, že vidim  Cheesy
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #586 : nedelja, 25.11.2012 : 22:03:24 »

Oto  Kiss
Čestitke za novega družinskega člana  Smiley. Se že vidim, kako se bom pasla po vaši temi. Oto se mi namreč zdi neverjetno Sonnyju podoben – naš Sonček je moral biti en točno takšen pikec, ko je bil še otročiček  ljubezen
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #587 : nedelja, 25.11.2012 : 22:39:33 »

Jaz pa ga gledam in študiram na koga me spominja. Mali Sonny, seveda  Smiley
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #588 : ponedeljek, 26.11.2012 : 05:58:25 »

Oto  Kiss
Čestitke za novega družinskega člana  Smiley. Se že vidim, kako se bom pasla po vaši temi. Oto se mi namreč zdi neverjetno Sonnyju podoben – naš Sonček je moral biti en točno takšen pikec, ko je bil še otročiček  ljubezen


Reeeees je!!!!  Shocked Cheesy Wink Sem šla takoj še enkrat Sonnija pogledat!  Kiss
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #589 : ponedeljek, 26.11.2012 : 07:28:40 »

Jžš.  Kiss
Konkurenca bojevniškim & Angelci.  Cheesy
Čestitke za novega člana! Zdaj pa bo veselja na kvadrat!  Cheesy Kiss
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #590 : ponedeljek, 26.11.2012 : 11:21:22 »

A dej, keri pocukrani knedli. Kiss Čestitke za tamalčita.
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #591 : ponedeljek, 26.11.2012 : 12:44:05 »

Hvala še enkrat vsem za dobrodošlico!!!  Kiss

Oto sprašuje, kako je zdej to z zalivanjem travice Huh.
 Pipca mu zunaj namreč ne dela  sram ... notri pa odlično  Evil ...
Strateško smo doma umaknili plenico, na katero je bil pač navajen, zdej pa "piškec" piška vsepovsod ... še najraje v boxu od big brotherja  Evil ali pa v svojem  Shocked Tongue. Vodo mu dajem pit kar na sprehodu, da bi ga le stisnilo lulat dokler smo zunaj, a njegova pipca je neprodušno zaprta  huh. Potem pa doma spleza npr. na pručko, kjer je tamala pustila jopico in piiiiiiiiiiiška  Evil.

Torej naši otroci se učijo nova dejstva: Umakni vse kar je tvojega iz tal oziroma najraje naj bo vse nad 1.5 m višine, ker ti bo zadevo ali Jack razgrizel na prafaktorje ali Oto popiškal  predaja.

Glede na to, da bo od Pritlehnega sigurno pobral vse lumparije, upam, da bo tudi on kmalu glasno oziroma kakorkoli lulal na travico kot veliki Jacko  Roll Eyes.


Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #592 : ponedeljek, 26.11.2012 : 12:51:18 »

Itak, da bo Smiley Mogoče je bil v prejšnjem domu vajen lulat samo notri na plenico/časopis? Ker kot pišeš, mu je trava zunaj očitno čisto neznan teren za lulanje Huh

Ni glih fajn, da piška tudi v boxu, bumbarček Angry - če bi vsaj ležišče in boks pustil pri miru, bi imela ti vsaj en "regulator" in bi ga pač po "izpustitvi" iz boksa lahko hitro lulat nesla ...

Mogoče bi pa lahko probala trik, ki ga nekateri vzreditelji uporabljajo, to je, da nekam v stanovanje namestijo magari en mačji WC, kamor dajo en kos travne zaplate, da se mladički navadijo prehoda iz plenice na travco Wink Če ti rata kaj takega magari na balkon naštimat, pa da je za začetek vsako lulanje tam fuuuul bogato nagrajeno Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #593 : ponedeljek, 26.11.2012 : 13:30:44 »

Grrr, kaj je s temi pritlikavci, da bi samo na toplem in mehkem lulali Shocked
Naša Lila je imela isto foro Lips Sealed
Odmaknili smo vse tepihe, če jih kdaj nimam časa peljat na sprehod in jih samo spustim na vrt moram pa čakat, da se prepričam, da se bo res polulala. Pa še to se ona raje ne bi na vrtu. Je treba oprsnico gor dat in jo do ceste odpeljat. Tam pa, kakor so gospa volje. Včasih blagovolijo narediti takoj, včasih se pa za eno samo ˝brzinso˝ piškanje šetamo 10 minut. Sploh zdaj, ko je trava mokra, ker ona ne bi na travo. Jo moram dat na komando ˝rob˝, da šeta po zelenem robu ceste, ker se mi zdi, da ji tako hitreje pipica spusti.
Itak je to vedno takrat, ko se mudi Angry
In ja, imamo jih radi ljubezen trmoglavka
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #594 : ponedeljek, 26.11.2012 : 14:07:57 »

Jaooooo, kakšne težave povzroči plenica....  Shocked Lips Sealed Grin (Kot, da nimam ene take mačke doma, ki tudi najraje lula na vse, kar se znajde na tleh kopalnice... Angry )
Oto, to boš ti hitro usvojil.  Kiss  Ampak, tele šefle tudi ne razumejo, da ni prijetno, če te mrzla trava pika v bušija, ane!?  Roll Eyes Lips Sealed Evil
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #595 : ponedeljek, 26.11.2012 : 15:03:33 »

Jackinmi, kaj če probaš (v kolikor že nisi imela Wink) plenico premaknt k vratom, potem pa vsakič, ko ga zalotiš, da gre tam, pobašeš v naročje in laufaš ven? Mi smo kar pridobili na kondiciji, ko smo iz petega štuka laufali na travco Grin. Pa ideja od mameF tudi ni napačna Smiley.
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #596 : ponedeljek, 26.11.2012 : 17:56:51 »

Hvala za dobre ideje! Cheesy Zdej smo spet uvedli plenico in jo premikamo proti vratom ... Wink

Danes sta bila prvič zares sama 15 min. Jamral je tamali, taveliki pa občasno tudi malo pocvilkal prvih 10 minut, potem pa tišina. Ob vrnitvi smo našli samo majceno klobasko, ki pa vseeno smrdi kot velika Evil Jacko ni bil na delu  Wink.

Drugače pa se vezi pletejo ...



in vloge delijo :





Ko smo doma, Oto čuva Jacka, ko smo zunaj, pa Jacko Ota  Grin
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #597 : ponedeljek, 26.11.2012 : 18:16:58 »

jackinmi, kaj pa če mu ven neseš plenico in mu jo daš na travo? Po moje da najboljše kar že polulano, da mu bo ja jasno, da je to WC. Ko bo led prebit in bo prvič lulal zunaj, v neznanem okolju, bo lažje.

Aja, pa ko bo prvič zunaj lulal, ga pelji potem na začetku vsakič na to isto mesto na lulanje, dokler polno ne osvoji režima.
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #598 : ponedeljek, 26.11.2012 : 18:20:18 »

A deeeej, kok sta sladka skupaj Kiss Mali žabec in krokodil Grin
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #599 : ponedeljek, 26.11.2012 : 18:26:27 »

jackinmi, kaj pa če mu ven neseš plenico in mu jo daš na travo? Po moje da najboljše kar že polulano...

Najbrž bi bil že en košček te poscane plenice dovolj (da ne nosiš cele plahte dol Cheesy), mu jo nastaviš v travco in ni hudič, da ne bo lulal. Se spomnim, ko je bila Lexi majhna, smo imeli extra en poscan tepih pri vhodnih vratih, da se je tam preusmerila, kjer je že "dišalo". Pa bodi pozorna na signale - ko bo kaj vohljal po tleh, se vrtel po vogalih, mogoče celo zacvilil...sam zagrabi in leti Wink...ah, kje so tisti časi Roll Eyes sej ne, da jih pogrešam Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines