mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 16:11:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack v novem domu  (Prebrano 330822 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #600 : ponedeljek, 26.11.2012 : 18:39:04 »


A mali pa spi v banjici od sladoleda?

Ščijem zdej od smeha    Grin Grin Grin...sanco1a, ti ga pa pihneš, hehe, hvala ti za tole. Pravijo, da je smeh pol zdravja  Grin

Mali, posrečen si do kraja  ljubezen ga daš pod kapo, in hopa z njim kamorkoli hočeš  Smiley
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #601 : ponedeljek, 26.11.2012 : 19:18:29 »

Ob vrnitvi smo našli samo majceno klobasko, ki pa vseeno smrdi kot velika Evil Jacko ni bil na delu  Wink.


Pipi in Melkiad  Grin Kiss Kiss
Ja, verjemem pa, da ločiš Otovo hrenovko od Jackove tirolske  Tongue  Evil

Tudi sama mislim, da bo treba pač prvič prebiti led in lulati zunaj, potem pa bo šlo  Wink
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #602 : torek, 27.11.2012 : 05:51:28 »

Pipi in Melkiad  Grin Kiss Kiss
Ja, verjemem pa, da ločiš Otovo hrenovko od Jackove tirolske  Tongue  Evil


 Grin Grin Grin ... manjka pika vmes ... hotela sem napisati, da Jacko ni naredil nobene škode. 

Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #603 : torek, 27.11.2012 : 08:36:38 »

 Vaja samote drugi del: uspela  veselje veselje veselje veselje veselje veselje veselje veselje veselje veselje veselje veselje veselje veselje
Posnela sem eno uro tišine, stopicanja in tekanja in cvilkanja igračk in spet tišine in hrčkovega glodanja kletke  Evil Grin Grin Grin Grin

Je pa hecno, ko vstopiš v blok in po dveh stopnicah zaslišiš najprej globok lovski lajež našega Jacka in takoj za njim še bevskanje Ota  Grin ...
Upam, da nam bo šlo tako naprej! Držite pesti!  Wink
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #604 : torek, 27.11.2012 : 08:37:45 »

Držimo! Cheesy
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #605 : torek, 27.11.2012 : 09:13:56 »

Muca pa duši ...  Grin


Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #606 : torek, 27.11.2012 : 10:21:04 »

  Grin ljubezen
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #607 : torek, 27.11.2012 : 10:35:59 »

 Afro bravo veselje objem ljubezen
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #608 : torek, 27.11.2012 : 10:40:42 »

Sumim, da je tole ena veliiiiika pručka, ane... Grin Grin Grin
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #609 : torek, 27.11.2012 : 10:44:16 »

Niti pisat več ne znam: muca PO duši  Tongue

Sumim, da je tole ena veliiiiika pručka, ane... Grin Grin Grin

ogromna pručka  Grin
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #610 : torek, 27.11.2012 : 18:31:01 »

Evo nas iz prve ure male šole agilityja  veselje

Jacko je bil priiiiden, kot vedno  Kiss in tudi mali Oto je šel zraven, navijal za velikega brata in poskusil še sam čez ovire  bravo. Če ga ne bi vreme malo sračka**, bi bilo prav super  Smiley. Moram pa priznat, da sem imela jezik do tal na koncu  sram  Grin... malo nas je bilo in še vsako vajo 2x na vrsti  Grin.
Vesela sem za Jacka, da nadaljuje s prebujanjem športnika v sebi  Grin ... za malega pa, da se socializira, da neki "dela", da spoznava in se pusti božat ljudem, ovohavat psom - da ne bo postal boječ in histeričen  mali bevskaček Evil.

Zdej pa smo vsi trije prijetno utrujeni  Roll Eyes

Lahko nooooč!  objem
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #611 : sreda, 28.11.2012 : 17:18:20 »

 predaja predaja predaja Cry Cry Cry

Pridem domov po službi, v kotu jedilnice dva velika dre**, potacano celo stanovanje, polulano po tleh zraven klobas in polulan zaščiten in založen kavč, ki očitno ni bil dovolj dobro založen, ker je uspel Jack zaboj igrač premaknit in se po**** na nepremočljivo zaščitno podlogo. Poleg tega je bil po celem stanovanju razcefran nastavljen časopis, v Otovem zabojčku s plenicami pa dve veliki lužici, kakce je spustil že pred mojim odhodom.

Peljem psa ven v nejvečjem nalivu, pridem domov, ju obrišem, spakiram v boks in začnem pucat. Mož gre tačas po oba otroka. Med pucanjem zvoni na vratih in ko že mislim, da so moji prišli, zagledam soseda, ki mi sicer prijazno pove, da ni celo dopoldne nič spal, ker ga je pes zbudil, ko je lajal. Pove, da dela nočno in da ga je tudi zadnjič (ne ve kdaj) zbudil in kot nalašč nehal lajati takoj, ko je on obupal in vstal. Pravi, da tako ne more več naprej. JAz mu povem, da večkrat vprašam različne sosede, ki so običajno dopoldan doma, kako je kaj z JAckom in če so ga kaj slišali in pravijo, da je priden in da se ga nič ne sliši več.  Huh

Sosed gre, jaz se vrnem k kupom dre** in se zjočem kot otrok. Ne vem več, kaj naj naredim.
Naj mi prosim kdo pomaga razumeti, kaj delam narobe. Cry Cry Cry
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #612 : sreda, 28.11.2012 : 17:37:58 »

Ojoj, nič vam ne znam svetovati, sočustvujem pa z vami in s celo družino, verjamem, da ti (vam) je težko.  Undecided Ampak sigurno je rešitev za vas, pokličite Polono, hmm, saj najbrž ste jo že...res mi je žal, da imate "probleme".  Kiss objem
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #613 : sreda, 28.11.2012 : 18:07:05 »

Kako se Jack obnaša, če ga zaprete v drugo sobo, ko ste doma?
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #614 : sreda, 28.11.2012 : 21:50:26 »

Tega zdej ne prakticiramo več ... smo pa v fazi navajanja na samoto. Postopoma smo podaljševali in je bilo vse ok. Tam nekje do 3 - 4 ure je njegova toleranca, čeprav je ušpičil kaj tudi med krajšo samoto (npr. zgrizel čevlje in se podelal na kavč v 1 uri odsotnosti). Manjši prostori pa niso zanj. Boks je demoliral v eni uri, med našo odsotnostjo ((8ur in pol) pa skušal priti skozi zaprta vrata ... glodal, praskal, se poškodoval in še tulil za povrh.
Potem smo odprli vsa vrata in se je tuljenje nehalo. Uničevanje je ostalo. Začeli smo omejevati prostore, uničevanje se je nadaljevalo, pridružilo se je iztrebljanje na posebej izbranih mestih - npr. na kavču. Potem smo probali z majčko ... tretji dan smo jo našli na prafaktorje raztrgano in tudi vse sledeče dni, dokler nismo nehali ga oblačiti.
Poskusili smo z več gibanja, spremenili urnik hranjenja, založili kavč, odtranjujem vsako jutro vse kable, vse kar bi lahko uničil na višini 1,5m ... ampak pohištva ne morem umaknit ... posledice so vidne.
Sva bila v šoli, vse štima in še več kot štima. Zdej agility ... in nenazadnje in ne po naključju ne prišel Oto, predvsem zato, da bo Jacku lažje. PA ne me narobe razumet, tudi Ota imam rada in zanj skrbim, ga vzgajam, crtam ... ni on samo zdravilo za Jackovo tesnobo ...
Jacko je predo Otovim prihodom začel uničevati tudi občasno ponoči, ali ko mene ni bilo doma, zato sem uvedla nočni boks. Spi zaprt vsako noč in ni nobenih težav. Tudi za Ota imamo enako pravilo. Po zadnjem izhodu gresta vsak v svoj boks in spat do jutra.
Se opravičujem za dolgovezenje ... ma sem povzela za boljše razumevanje situacije.
Logiran
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines