mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 08:35:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Strani: 1 ... 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack v novem domu  (Prebrano 329390 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #840 : sreda, 16.01.2013 : 18:59:35 »

Pa ga zapri v boks takoj jutri, kaj te pa stane!
Konec koncev je imel cele mesece prilike dokazovat, da "se bo umiril" itd. ... in če ni napredka na lep način, ne vem ... upam, da tega ne boš vzela kot "napad", ampak če se vse "prijazne" variante niso obnesle, bo treba pač udarit po mizi oz. po boksu, kaj ti pa drugega preostane Lips Sealed
Si videla pri nas, kakšne telenovele, dolge kot kurja čreva so se vlekle, dokler sem "poskušala razumet" pa "se spraševala zakaj" pa take reči ... ampak ves ta čas ga je pes kljub mojemu "prizadevanju" sviral po svoje. In še zdaj bi ga, če bi bilo po njegovem.

Verjamem, da se bojiš, da bi se v paniki, ko bi morda poskušal uiti iz boksa, poškodoval, toda tudi trske od poglodanih vrat niso nedolžne, pa polnilo kavča, če ga bo načel, tudi ne, pa kaki kabli ... jaz bi se bala predvsem tega, da se še Oto "nauči" na enak način reševati svoje težave Undecided

Ne dvomit vase, jacinmi, čisto nič narobe ne bo, če udariš po mizi in se odločiš, da imaš vsega "poln kufer" in to mulcu Jacku direkt v faco poveš Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #841 : sreda, 16.01.2013 : 20:20:26 »

Se popolnoma strinjam z mamaF, dovolj je imel časa, da bi dokazal kako zna biti priden, pa tega ni izkoristil, torej ti res ne prostane drugega kot boks.Žal je tako Sad, ne čakaj da uniči kaj takega, ki bi mu res lahko naredilo škodo. Verjetno si misliš, kaj zdaj jaz pametujem, ko pa mi je pes uničil pol stanovanja Huh, ampak jaz žal za mojo  Evil ne vidim druge rešitve kot boks, posebej zdaj ko se je spravila na kable. ne mislit da me ni groza, ko jo bom jutri prvič pustila samo brez nadzora, trepetam ampak si skoz ponavljam , kot mi je napisla FŽ, ni ji hudega, hudo ji je bilo prej, zdaj pa ima vse kar rabi. Sicer pa boš videla kakšno presenečenje ti bo v petek pripravil( pri nas so petki vedno najhujši, pa ne vem zakaj Undecided)
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #842 : sreda, 16.01.2013 : 22:42:52 »

Jack in Oto, vse najboljše za 15 mesecev  Kiss Kiss.
Pa nehejta ga sračkat – verjemta, se ne splača   predaja.
Vaju lepo pozdravljata izkušena arestanta  butnglavc, Sonny in Miži  Cool Cool
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #843 : četrtek, 17.01.2013 : 16:30:23 »

Daaaan!

Včeraj je nekaj prebilo plafon in sem se odločila, da bo Jacko danes počakal v boksu celo našo odsotnost. Razmišljala sem o tem, da je zadnje dva meseca vsako noč preživel v svoji kletki zaprt, da še vedno vse obroke in priboljške dobiva samo tam itd. in da morda zdej, ko ima še Ota morda ne bo tako v paniki .... PRišlo je jutro in po sprehodu in jutranji logistiki oblačenja, terapij, tekanja otrok levo in desno .... zaprla Jacka v kletko in dala Otu jest, kot vsako jutro. Potem smo šli.
Danes sem velikokrat v službi razmišljala o tem, kaj počne Jacko doma in upala, da se ne bo reševal iz kletke in se poškodoval ...

Prišla je ura tri in sem odklenila vhodna vrata. Oglasil se je samo Oto ...
Potem pa sem vstopila v dnevno in Jacko je tako migal z repom, da je cela kletka poskakovala  Grin. Vse je bilo ok, nič ni bil opraskan po gobčku, nič po tacah, le vse zgužvano je imel in oglodano kostko ter poslinjeno rjuhico. Okoli kletke je sicer bilo veliko dlak, tak oda sklepam, da je migal ...  Roll Eyes ... o tem koliko je tulil, pa mi bodo najbrž sosedi poročali. Prvega smo že srečali, ko smo se vrnili s sprehoda domov in je vprašal:" KAteri laja? Tavelik al tamali?"  Lips Sealed Roll Eyes .... Potem pa je rekel, da njih nič ne moti in  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Cheesy
Ali ta konkretni sosed ni bil veliko doma, ali ima slabši sluh ali pa zelo visoko toleranco, ker močno dvomim, da je bilo zelo tiho in mirno danes ... to je skoraj nemogoče, ali pač?  Roll Eyes

Skratka, preživeli smo Smiley, je pa jutri nov dan ... da se ne bom spet prehitro veselila  Evil.


Hvala za podporo!!! Mi pomeni veliko, da se lahko obrnem na vas!  objem
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #844 : četrtek, 17.01.2013 : 16:32:49 »

Nekaj teksta izginilo: Sosed je rekel, da ju je lepo slišat!!!  Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #845 : četrtek, 17.01.2013 : 16:33:37 »

No, si videla! Superrrrrrrrrrr Cheesy  veselje

Kar tako naprej, če je prvi dan preživel, bo še vse ostale (pa tvoji fotelji in omare in okna tudi Wink

Mulca, pridna bit pa Mamo ubogat! objem
Logiran

Unikatne tablice in portretki
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #846 : četrtek, 17.01.2013 : 17:19:46 »

Evo, kot sem tudi mislila, fant je preživel, brez da bi se poskušal rešiti  Cheesy bravo

Vsekakor je prva stopnička za vami, zdaj pa le pogumno naprej  Afro

Muziko ali TV čim bolj na glas, nekaj kar bo lahko glodal in nad čemer bo sproščal jezo in priden bit!!!  Grin

Ampak arestatnsko vajo ponavljajte tudi med vikendom, noooo mogoče malo v skrajšani verziji  Wink

Verjamem, da bo v zahvalo za tako odločitev, možek kupil najdražji pasji boks za tvoj RD  Tongue  pevka

Mislim, da sem skoraj enako vesela kot ti  objem plesalec
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #847 : četrtek, 17.01.2013 : 17:27:49 »

Čarka, pravzaprav mi boks po tvojem nasvetu vadimo vsak dan, tudi ko smo doma. To pa izgleda tako, da po jutranjem sprehodu Jacko zmaga še podaljšano poležavanje v boksu, tamali pa prosto teka okoli. Prvi dan (mislim, da je bilo v petek), je Jacko še malo čukasto gledal, zakaj se mu krivica godi, naslednje dva dni, pa je zaštekal protokol in dejansko zaspal nazaj še za tri urce, brez Ota, ki bi ga itak skozi vlekel za rep in se igral, mu čistil zobke in lul*** Lips Sealed  sram ... in še vse ostalo  Grin
Sem pa vseeno vse iztaknila, zaščitila kavč, spravila vse nevarno ali vredno na 1,5m višine .... ker pri mojem cigančku se nikoli ne ve  Evil Wink.

Torej se zaenkrat Jacko še ne vrača za vedno s svojo culo k Čarki  Wink objem .... bi pa z veseljem prišel poleti na kake počitnice  Roll Eyes pevka , da ne boš žalostna  Roll Eyes Grin.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #848 : četrtek, 17.01.2013 : 18:22:23 »

.... bi pa z veseljem prišel poleti na kake počitnice  Roll Eyes pevka , da ne boš žalostna  Roll Eyes Grin.

 Grin, komot, z veseljem, bo potem ziher čisto priden, od same sreče, da se je ljubljanska gnjavaža nehala  Wink Evil Evil Evil
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #849 : četrtek, 17.01.2013 : 20:23:04 »

 bravo bravo Jacko, predvsem pa šefla, da si se odločila za ta korak.

A lahko pridem k vam v blok živet ko imate tako prijazne sosede Grin Grin Grin
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #850 : četrtek, 17.01.2013 : 20:26:13 »

Bravo Jackinmi, pozdravljam tvojo odločitev!  Afro Afro
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #851 : petek, 18.01.2013 : 17:05:01 »

Nov pregovor pri naši hiši: Ne hvali Jacka pred petkom!!!   butnglavc butnglavc butnglavc predaja
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #852 : petek, 18.01.2013 : 17:11:24 »

 Undecided Box in Jack sta še cela?
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #853 : petek, 18.01.2013 : 17:31:24 »

Boks je cel, le vrata so spodaj malo zvita. Našla pa sem ga na sredini sobe, namesto ob steni, kjer bi moral ostati. 
Jacko pa ima oddrsan, roza in rahlo otečen gobec.
 Cry Cry Cry ... to nabrž ni dober znak. Nekaj ga očitno biksam, ali pa se on ne more sprijazniti s samoto - ne tako, ne drugače, ne s pasjo družbo.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #854 : petek, 18.01.2013 : 17:51:30 »

Petek je najhujši zato, ker je že peti zaporedni dan "samote". Nič hujšega ni, da ima popraskan in otečen gobec. Prepričana sem, da ti je hudo, ker je poškodovan, ampak tudi čez take lekcije včasih morajo. Nikar mu zdaj ne popusti. Nadaljuj začeto, kot da ni bilo nič, zlasti ker imaš sedaj pred sabo vikend in lahko preverjaš kaj se dogaja z Jackom v kletki. Kje je pa Oto, ko je Jack v kletki? Če je on spuščen, potem v drugo kletko, poleg Jackove, zapri še njega. Saj veš, tako kot pri otrocih je, ne moreš enemu dati igrač, drugemu pa zaukazat, da mora sedet na kavču in gledat, kako se njegov sorojenec igra.

Vem, da sem precej trda in pasja, ampak včasih je res treba psa ven iz vate odvit in mu enkrat za vselej pokazat kakšna so pravila sobivanja. Saj ti je mamaF zelo lepo napisala. Pa FŽ v Viini temi tudi in verjemi, pri tebi se še zdaleč ne bere tako hudo kot se je v temi od FŽ.

Upam, da te nisem prizadela, to res ni moj namen. Resnično si želim, da bi dituacijo uspešno rešili.  objem
Logiran
Strani: 1 ... 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines