mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 21:48:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Strani: 1 ... 99 100 101 102 103 [104] 105 106 107 108 109 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack v novem domu  (Prebrano 330427 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1545 : sreda, 08.01.2014 : 09:33:27 »

Malo še razmišljam in mi je ena zadeva prišla na misel...
Se mi javis na tsp1804@gmail.comSmiley
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1546 : sreda, 08.01.2014 : 10:25:03 »

Joj, jackinmi, drži se objem. Ma 1x se bo umirilo, boš videla, sploh ker delaš na temu...sej veš, 1x se kar čez noč obrne, da niti sama ne veš kdaj. Močno, močno držim pesti, da vam rata.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1547 : sreda, 08.01.2014 : 12:33:50 »

Jackinmi, a si že probala s kako dieto za psihiče?
Pri nas RC Calm za mačke dela, da nimamo tolk pihanja, renčanja in kakih spopadov.
Ni glih čudežev, ampak so bolj mirni. Je pa res, da miksam v druge brikete in so količine relativno majhne.
RC Calm imajo tudi za pse.
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1548 : petek, 10.01.2014 : 15:52:59 »

Jackinmi, a si že probala s kako dieto za psihiče?
Pri nas RC Calm za mačke dela, da nimamo tolk pihanja, renčanja in kakih spopadov.
Ni glih čudežev, ampak so bolj mirni. Je pa res, da miksam v druge brikete in so količine relativno majhne.
RC Calm imajo tudi za pse.

Nisem probala. Samo hormone (tiste, za v vtičnico) sem probala in niso delovali.
Trenutno imamo strogo nemško vzgojo in jutranji jogging pred službo(tega sem uvedla komaj danes). Rezultati: porazni.
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1549 : petek, 10.01.2014 : 16:46:41 »

 Sad Hm, da jih vsakršna sprememba toliko vrže iz ritma, pa četudi je to jogging, ki bi moral delovat uspavalno?  Huh
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1550 : sobota, 11.01.2014 : 09:07:23 »

 Kiss Kiss
Sej bo. Boš videla. Samo ne obupat.  ljubezen objem
Logiran
Neyka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 261


« Odgovor #1551 : sobota, 11.01.2014 : 10:23:06 »

jackinmi, nisem cele teme brala ti pa samo napišem eno moje opažanje pri moji - ko grem jaz tečt s tamalo psico je po parih požirkih vode kot nova in pripravljena zganjat kraval. Če pa grem z obema na sprehod in se igrata med sabo se pa dobesedno "zgonita" in potem par ur prespi. Sicer laja na ljudi, ki pridejo (čuvaj po naturi) ampak prej odneha in ni tako divja.
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1552 : sobota, 11.01.2014 : 10:48:49 »

jackinmi, nisem cele teme brala ti pa samo napišem eno moje opažanje pri moji - ko grem jaz tečt s tamalo psico je po parih požirkih vode kot nova in pripravljena zganjat kraval. Če pa grem z obema na sprehod in se igrata med sabo se pa dobesedno "zgonita" in potem par ur prespi. Sicer laja na ljudi, ki pridejo (čuvaj po naturi) ampak prej odneha in ni tako divja.
Neyka, pri nas je tudi tako, da se najbolj utrudita, ko se sama igrata in lovita zunaj. Ker jaz nimam neke kondicije, sem seveda izkoristila tudi to varianto in sta se v drugem delu sprehoda tudi sama razgibala  Wink. Očitno pa ne dovolj  Lips Sealed.
Kolesa pa nimam, tako da kolesarjenje s psi odpade.
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1553 : sobota, 11.01.2014 : 16:04:06 »

Kolikokrat sem že rekla, da poskušam še zadnjo stvar? Velikokrat? No, bom še enkrat. Psa sem preselila v svojo spalnico, ki je čisto na drugem koncu stanovanja. Tam sta zaprta vsak v svojem boksu in tam se nihče ne zadržuje čez dan. Vsake toliko časa grem k njima in jima dam priboljšek. Ven bosta prihajala samo za vadbo in za sprehod. Moram kar najbolje izkoristiti vikend. Pa odločila sem se, da ne bo več nobeden od njiju uničeval našega stanovanja. Boks in konec debate. Jacko ima sedaj največjega gulliverja (plastičnega) v katerem se ne more poškodovati, ne bežati ven. Oto ima dovolj velik boks, da lahko v skrajni sili sprejme tudi Jacka na obisk ... torej, nič jima ne manjka.
Dejstvo je, da me ta situacija spravlja ob pamet in da ne morem več tako naprej. Drastične razmere - drastični ukrepi. Pa da vidimo, kdo bo bolj trmast.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1554 : sobota, 11.01.2014 : 16:59:04 »

Citat
Ven bosta prihajala samo za vadbo in za sprehod. Moram kar najbolje izkoristiti vikend. Pa odločila sem se, da ne bo več nobeden od njiju uničeval našega stanovanja. Boks in konec debate.

Mi smo pri našem začasniku imeli tudi tak diktirani začetni režim, sicer zaradi drugih razlogov, ampak vseeno. In je pomagalo  Afro
Pa ni zaradi tega nič zasovražil boksa, ampak se je kalil v samokontroli in učil, da je tam in takrat pač čas za popolni odklop (po potrebi smo ga še prekrivali  Evil). Ne vem sicer kao ste prostorsko v spalnici, ampak mislim, da bi bilo tudi zelo koristno, da se fanta, vsaj v začetku, ne moreta videti, ker gre res za očitno pomoč in signaliziranje enega drugemu, pri protestiranju v dopoldanskem času.
Tudi sama sem mnenja, da ta "svoboda" v stanovanju, ob Otovi histeriji, ni OK, predvsem pa mora res vsak lastnik obupati nad stalnim uničevanjem, četudi to počne podganca  Angry.

Nina, saj veš  objem objem
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1555 : sobota, 11.01.2014 : 17:28:34 »

Drastične razmere - drastični ukrepi.
Podpiram, sploh, če veš, da sta sprehojena, poscrana in jima sploh nič ne fali. Držim pesti, da rata! Afro
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1556 : nedelja, 12.01.2014 : 07:16:50 »

Dobro jutro Smiley! Psa ne vesta, da je nedelja, pa sta morala ob 6ih vstat in it z mano laufat. Celo mala velika šefica je hotela zraven in smo imeli prav lepo jutro. Najprej tek, streching in potem sva spustili psa in metali žogico še 15 minut. Jacko se je sicer bolj zmatral od Otija ampak tudi Oto je zmigal rito. Potem sta si obrisala šape, šla pit in direkt v spalnico vsak v svoj boks. Ni glasu od njiju. Včeraj sta bila zaprta celo popoldne brez piskanja. Danes bomo preizkusili še pravo samoto ampak to malo kasneje, da ne budim sosedov v nedeljo ob 7ih z morebitnim tuljenjem ...  Huh
čarka  Wink
riry: veš kaj jima fali? To, da bi to morala narediti že zdavnaj  Roll Eyes.

Zdej pa držite pesti zame prosim, da ne bo jutri urnebes  Lips Sealed
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1557 : nedelja, 12.01.2014 : 07:51:38 »

 objem
Sej veš, "mularija" največkrat izkoristi našo percepcijo, kaj je to biti "bogi-bogi".
Držim pesti, da se bo tole obneslo.
V nasprotnem primeru poskusi zapreti vsakega v svoj del stanovanja.
Pa mantraj (sebi): "N-Č jima ne manjka, mulcoma."
 Kiss
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1558 : torek, 14.01.2014 : 16:59:55 »

Samo, da se javim, da smo še vsi živi,kljub hudemu režimu, le hvalit se nočem prehitro, da ne bo spet katastrofa  Wink. Furamo samoto v boksih že dva dni Shocked Shocked. Zaenkrat ni lajanja in oba me pričakata tam, kjer sem ju pustila. Zdej pa držite pesti še naprej prosim!  objem
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1559 : torek, 14.01.2014 : 17:13:46 »

 bravo bravo bravo Afro
Logiran
Strani: 1 ... 99 100 101 102 103 [104] 105 106 107 108 109 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines