mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:11:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Vrhnika
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Vrhnika  (Prebrano 6411 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #15 : torek, 14.08.2012 : 13:24:47 »

Ma, za posrat no. Folk butnjen.  Lips Sealed
Logiran
Alji
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 60


« Odgovor #16 : sreda, 15.08.2012 : 10:22:27 »

Krasna kuža  Kiss

Držim pesti, da vam jo čim prej uspe spravit na varno!
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #17 : sreda, 15.08.2012 : 11:23:45 »

Ma, za posrat no. Folk butnjen.  Lips Sealed
Folk ni butnjen. Se ne vrti vse okrog interneta ali celo spletnih strani, povezanih z živalsko tematiko in torej ne more cela osrednja Slovenija ali pa samo vrhniška občina vedeti, da skuša zavetišče odloviti psa.
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #18 : sreda, 15.08.2012 : 11:26:35 »

a dej bejž moksa no, zakaj pa naj bi bila živolovka nastavljena v bližini psice? Kr tko mal, za hec Roll Eyes. Folk je butnjen ja, ker ne vidi dlje od svojega nosa in najbolj važno je, da se psico nahrani, ne da se jo spravi na varno.
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #19 : sreda, 15.08.2012 : 11:37:17 »

Ne, ni butnjen. Dejstvo je, da veliko (večina?) ljudi nima osnovnega znanja o živalih, kaj šele o brezdomnih živalih in načinih odlova in ne ve, da hranjenje iskane živali ima kontraproduktiven efekt. Zaradi tega folk še ni butnjen, samo določenih stvari ne ve in se zato neprimerno obnaša.
Blagor vsevedom.
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #20 : sreda, 15.08.2012 : 11:45:09 »

Ma, si čisto predstavljam, da se najde tudi kdo takšen, ki bo hranil uboge prostoživečke ali ubogega psa zraven živolovke, v katero žival noče, da ubožec/ubožica ne bo lačen/a med odlovom, čeprav mu lepo razložiš, zakaj se tega ne počne.

Ampak večina ljudi pa razume, da se živali, ki se jo lovi, ne hrani. Sploh če se obesi obvestila, da pristojno zavetišče lovi psico, da naj se je ne hrani in koga se naj kontaktira v zvezi z njo.

Ne vem, če na tej dotični lokaciji obvestila visijo, ker nisem bila tam, če še ne, bi pa morda to pomagalo, ker hranitelji (sploh če jih je več oz. so to celo naključni hranitelji) skoraj gotovo ne spremljajo njene teme tukaj.

Držim pesti, da jo kljub zapletom zavetišče uspe čimprej odloviti!


Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #21 : sreda, 15.08.2012 : 12:14:25 »

more cela osrednja Slovenija ali pa samo vrhniška občina vedeti, da skuša zavetišče odloviti psa.

Ja res je, še posebej takrat, ko na kraju kjer se psica nahaja, stoji 2m dolga živolovka v kateri je hrana, je to še posebej težko vedet.
Logiran

binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #22 : sreda, 15.08.2012 : 12:16:47 »

Je prijazna gospa napisala obvestilo s tiskanimi črkami na papir, da ne bo dvomov. Upam, da bo dovolj, ker sicer bo treba za tiste, ki morda brat ne znajo postavit plakat pa narisat v stripu.
Logiran

Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #23 : sreda, 15.08.2012 : 12:24:48 »

Super za prijazno gospo  Cheesy

Sedaj naj pa še vsi, ki se bodo na lokaciji znašli, preberejo pa menda bo! Smiley
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #24 : sreda, 15.08.2012 : 16:54:04 »

Je prijazna gospa napisala obvestilo s tiskanimi črkami na papir, da ne bo dvomov. Upam, da bo dovolj, ker sicer bo treba za tiste, ki morda brat ne znajo postavit plakat pa narisat v stripu.
Dokaz več, da folk ni butnjen. Hvalabogu, da obstajajo take prijazne gospe in da so psu in vam v pomoč Afro
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #25 : sreda, 15.08.2012 : 18:39:05 »

Ja res je zlata, je že večkrat dokazala  ljubezen
Logiran

Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Vrhnika
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines