mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:49:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Učenje vaj, veščin in trikov  |  Tema: Otrok se boji psov
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Otrok se boji psov  (Prebrano 12372 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #15 : sobota, 18.08.2012 : 22:57:41 »

Čisto na kratko.
Obiski so trajali od dveh do osmih.
Končni rezultat sledeči:
Večja je na koncu Freda božala, mu dajala priboljške in ga vodila na povodcu Cheesy Cheesy Cheesy.

Z mlajšo bo treba še kdaj ponoviti. Ko so prišli sem jim razložila, da Fred ne mara čebel. Če bo katera bežala in mahala z rokami ji bo Fred pritekel pomagat pregnat čebelo. Torej mimo Freda hodimo mirno in ne bežimo. Uspeh popoln. Pred psom ni več bežala Cheesy Cheesy Cheesy.
 Majčk sicer nismo barvali, Fredu ne odgovarja noben kroj Angry, smo pa pobarvali njegov telovnik, ki ga je potem mirno prevohal in oblekel. Mlajša je narisala roke, ki ga božajo in sonce. Jaz sem čist hepi Cheesy Cheesy.

Skratka, zadeva je potekala peklensko dolgo, smo pa dosegli neke cilje. Počasi bomo tudi mlajšo približali Fredu, ne da bi okamenela ali bežala. 


Stokrat hvala za nasvete. Hvaležna sta vam tudi starša teh deklic.
Slikice, kar jih je, bom objavila drugič. Sedaj grem samo še spat sram.
Lahko noč Kiss Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #16 : nedelja, 19.08.2012 : 00:28:20 »

Bravo, bravo, bravo bravo veselje Bamfel familija, vi ste zakon objem  Kiss Frad pa itak - car ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #17 : nedelja, 19.08.2012 : 00:28:35 »

* Fred, seveda Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #18 : nedelja, 19.08.2012 : 07:39:45 »

 bravo Afro

BRAVO .... da bi bilo takih staršev in njihovih "pomočnikov" za prilagajanje psom ČIIIMVEEEEČČČ. res ... včeraj smo bili v poreču na sprehodu ... križana gora  butnglavc (al kristusove gate alkukože). smo srečali falimijo z dvema otrokoma ... en kup vreščanja od staršev in otrok ... najbolj je bil pa BALLOO na udaru  Shocked Shocked Shocked

sem jim razložila, da tamali poje, zdaj ko je mladič in ima 4mesece, enega otroka za zajtrk in enega za večerjo in da danes (beri: včeraj) še ni večerjal .... AAAAAAAAAAAAA .... je mama komentirala, da sem zmešana ... sej sem, sej vem, da sem ... samo ne vem kdo je bolj  Tongue Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #19 : nedelja, 19.08.2012 : 07:52:33 »

natis

Pa kako ti rata take krvoločne mrcine vzgojit Grin Še malo pa bo Sančotova poročala, da Ditka dobi za kosilo dva najstnika, ker bi rada, da hitro zraste na 40 cm višine
Logiran

Unikatne tablice in portretki
LacenS
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


WWW
« Odgovor #20 : nedelja, 19.08.2012 : 07:58:29 »

Moram komenitrat Cheesy
Najprej čestitke za uspešen dan.

Sicer pa so eni ljudje res prav neverjetni.
Ko sem bila na morju s 4 mesečno mladičko (nekje 8kg), ki se je sicer razveselila vsakega, ki je šel mimo, z divje mahajočim repom(jaz sem jo imela na kratkem povodcu!), ljudje pa svoje otroke panično k sebi in jim govorili nekaj v stilu:"Umaknite se ugriznil vas bo". Ampak res panično.
Saj ni čudno, da se jih potem toliko boji psov.

lp
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #21 : nedelja, 19.08.2012 : 08:36:18 »

Moram komenitrat Cheesy
Najprej čestitke za uspešen dan.

Sicer pa so eni ljudje res prav neverjetni.
Ko sem bila na morju s 4 mesečno mladičko (nekje 8kg), ki se je sicer razveselila vsakega, ki je šel mimo, z divje mahajočim repom(jaz sem jo imela na kratkem povodcu!), ljudje pa svoje otroke panično k sebi in jim govorili nekaj v stilu:"Umaknite se ugriznil vas bo". Ampak res panično.
Saj ni čudno, da se jih potem toliko boji psov.

lp

Tudi za taksne paciente imam zdravilo...  Grin

Privoscim jim najbolj grd pogled, ki ga zmorem in se prav nejevoljno zaderem, da naj za bozjo voljo nehajo strasit moje pse  Grin Grin

Ko bi vi videli tiste bebaste obraze...
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #22 : nedelja, 19.08.2012 : 08:49:04 »

bravo bamfelovi! ljubezen
Logiran

bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #23 : nedelja, 19.08.2012 : 08:58:40 »


sem jim razložila, da tamali poje, zdaj ko je mladič in ima 4mesece, enega otroka za zajtrk in enega za večerjo in da danes (beri: včeraj) še ni večerjal ....


Saj mi smo še fotkali Fredov zajtrk. Dober da mam dost otrok Grin
Logiran
Dada73
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 192


WWW
« Odgovor #24 : nedelja, 19.08.2012 : 09:12:04 »

bravo Afro

BRAVO .... da bi bilo takih staršev in njihovih "pomočnikov" za prilagajanje psom ČIIIMVEEEEČČČ. res ... včeraj smo bili v poreču na sprehodu ... križana gora  butnglavc (al kristusove gate alkukože). smo srečali falimijo z dvema otrokoma ... en kup vreščanja od staršev in otrok ... najbolj je bil pa BALLOO na udaru  Shocked Shocked Shocked

sem jim razložila, da tamali poje, zdaj ko je mladič in ima 4mesece, enega otroka za zajtrk in enega za večerjo in da danes (beri: včeraj) še ni večerjal .... AAAAAAAAAAAAA .... je mama komentirala, da sem zmešana ... sej sem, sej vem, da sem ... samo ne vem kdo je bolj  Tongue Tongue

Natis zakon, hvala za ta namig, ga bomo kdaj uporabli. Ker naša psička pasme basenji je "ful nevarna" z pogledom baje, je zadnjič en moški svojim otrokom rekel naj gredo stran, ker jih gleda. Pa halo saj pes ima tud oči in gleda.
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #25 : nedelja, 19.08.2012 : 09:17:32 »

Bravo bamfel family, res ste super  objem
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #26 : nedelja, 19.08.2012 : 11:08:29 »

Ma jest priznam, sem prav alergična na take ... oprostite ... idiote. pa moje res NIKOMUR nič nočejo, jih mam na kratko, pa zanimive so, ker majo papirčke in gumice. že iz tega bi jih lahko na bistveno lepši način približali otrokom.


LacenS

balloo je najmanjši od vseh. ima cca 29cm in cca 4kg (al pa še manj)... MLADIČ ... panika pa taka, ko da je najmanj 100kilsko "tele" ...  Grin Grin

Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #27 : nedelja, 19.08.2012 : 12:18:31 »

Jao, natis, sploh ne veš, kakšne probleme imam jaz z Dito in malčki Lips Sealed, ona čisto mahnjena nanje Cheesy, 9 malčkov od 10 pa vrešči kot blesavih , starši pa kakor kdo.  Pa zadnjič je bil cel hudič v parku z nekimi bolj južnimi turisti Roll Eyes,  ki so jedli sendviče, Dita jih je pa hotela pozdravit ... buh se usmili, kakšna štala.
 Komaj čakam srede, da pride naš tamali nazaj.  Smiley
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Učenje vaj, veščin in trikov  |  Tema: Otrok se boji psov
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines