mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 15:10:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o mačkah  |  o mačkah - razno  |  Tema: Mačke, spuščene v okolje, da in ne
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mačke, spuščene v okolje, da in ne  (Prebrano 6267 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« : sreda, 17.08.2022 : 15:52:45 »

Pozdravljeni,
mislim, da se po več kot 10-ih letih oglašam tukaj. Imam dva mačka, posvojena iz Zavetišča Horjul, oba stara že 14+ let, izključno notranja. En popolnoma prestrašen glede zunanjega sveta, druga bi šla ven, pa je ne spustim. Preveč nevarnosti, cesta, psi, hudobni sosedje. In se oglašam izključno zaradi fb frenda, ki mu je v zadnjih letih izginilo ne vem koliko mačk, je odgovoren, skrbi za njih, so s/k, ampak zanj je mačja svoboda nad vsem. Četudi traja v povprečju le leto in pol, predno mački izginejo/verjetno umrejo.  Pred par dnevi 1-letni maček, prijazen, veterinarsko urejen, lep, ni da ni. Ne vem, če popolnoma zadovoljujem potrebe svojih mačk, mislim, da sta srečna, predvsem pa zdrava. Me je pa izzivala objava ene od domčih "psihologinj" mačk, ki meni, da jih nikakor ne smemo prikrajšati za zunanje okolje. Mnenja, predvsem prosim Polono Samec, da kaj napiše v zvezi s tem. Hvala!!!
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o mačkah  |  o mačkah - razno  |  Tema: Mačke, spuščene v okolje, da in ne
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines