mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 20:10:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Literarni natečaji  |  Tema: znz10 - 13 dni
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: znz10 - 13 dni  (Prebrano 20747 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #15 : nedelja, 02.09.2012 : 21:34:16 »

Ful ganljiva zgodba. Toliko ljubezni do Bitkota. Kako je včasih življenje nepravično. Tako mlad pa je moral umreti. A v vseh teh letih je dobil toliko ljubezni kot je marsikdo v veliko daljšem življenju ne bo nikoli doživel....Držite se, ne bodite preveč žalostni, Bitko tega ne bi hotel.....
Logiran
spely
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 93


« Odgovor #16 : ponedeljek, 03.09.2012 : 07:48:06 »

 Cry Cry Cry Cry
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #17 : ponedeljek, 03.09.2012 : 09:33:38 »

Sele danes sem lahko prebrala tole zgodbo. Ni mi hudo, ker sem jo prebrala. Hudo mi je, ker vem kako je ko izgubis nekaj tako dragocenega. Bit je z Rokijem :*
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #18 : ponedeljek, 03.09.2012 : 10:49:46 »

SunnyDay  ljubezen Kiss
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #19 : ponedeljek, 03.09.2012 : 11:50:48 »

 Cry Cry Cry
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #20 : ponedeljek, 03.09.2012 : 13:45:22 »

Kako je včasih življenje nepravično. Tako mlad pa je moral umreti. A v vseh teh letih je dobil toliko ljubezni kot je marsikdo v veliko daljšem življenju ne bo nikoli doživel....
Saj to je pri vsem skupaj v bistvu najbolj kruto in krivično sram. Če že, zakaj ne bi en hiter in neboleč "šus" raje resnično ODREŠIL nekoga, ki životari 10, 15 let psihično in fizično ... do bridkega konca. Lips Sealed Bit se je v svojih 6 letih (in 3 mesecih) čisto (pre)hitro vsega naučil Cry Kiss. Je pa tudi nas s svojo smrtjo naučil marsikaj. Skoraj preveč. Lips Sealed

Priznam pa, da svoje (in nobene druge Huh) zgodbe še nisem prebrala. Undecided Nastala je spontatno tik pred zdajci v petek zvečer, ko sem podoživljala petek en teden prej. Sem upala, da bo odpadlo večje breme, kot dejansko je. Torej me epilog še čaka in mislim, da tudi že vem, kakšen bo. Upam, da kmalu.
Sem se naknadno spomnila še kakšno stvar, ki bi jo "morala" napisat, pa je ni, ampak itak ni važno. Npr. to, da sem ravno tisti petek, 24. 8. zgodaj popoldne izvedela rezultate onkološke analize punktata, bila je negativna, vetka je bila vesela, jaz tudi, pa čeprav seveda to še ni pomenilo, da smo lahko mirni. Ali ipak bolje, kot če bi blo pozitivno ...
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #21 : ponedeljek, 03.09.2012 : 20:45:22 »

Ful žalostna zgodba Cry, ampak zelo lepa, res napisana z ljubeznijo...
Bitko... Kiss Kiss Kiss Cry
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #22 : ponedeljek, 03.09.2012 : 21:53:34 »

 Cry Cry Cry
Kaj bi dala, da bi vama lahko odvzela del žalosti...
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #23 : ponedeljek, 03.09.2012 : 22:08:49 »

 Cry Cry Cry

Andreja  objem objem
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #24 : ponedeljek, 03.09.2012 : 22:28:51 »

Cry Cry Cry
Kaj bi dala, da bi vama lahko odvzela del žalosti...

...jaz tudi...  Cry Kiss
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #25 : torek, 04.09.2012 : 09:54:38 »

Komaj prišla do konca, kjer so se neumorno vlile solze. Cry V tistem trenutku začutim topel jeziček, ki mi jih liže z lica... Cry Kiss Seveda pomislim na dan, ko tega jezička ne bo več, kdo bo pomagal? Cry
Res ne morem verjeti, da se je Bit moral posloviti, še enkrat pošiljam objeme njegovi Družini. Seveda, ko bi le lahko pomagali... objem
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #26 : torek, 04.09.2012 : 10:58:27 »

Tudi jaz sem zadevo prebral... Ne najdem besed. Bi pa rad sem prilepil eno pesem, ki najboljše opiše naše občutke tukaj.  Cry http://www.youtube.com/watch?v=y7bwI0ZJO7Q  Za Bita.
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #27 : torek, 04.09.2012 : 12:38:48 »

Tudi jaz sem zadevo prebral... Ne najdem besed. Bi pa rad sem prilepil eno pesem, ki najboljše opiše naše občutke tukaj.  Cry http://www.youtube.com/watch?v=y7bwI0ZJO7Q  Za Bita.

Ta prava v tem trenutku...  Cry Cry
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #28 : torek, 04.09.2012 : 14:17:44 »

vsakič, ko sem se spravla brat, se mi je odvil uni tvoj filmček  Cry Cry  pa je bil knedelj in čist meglene oči ... se tud prebrat ni dal do konca  Cry Cry

po enih parih poskusih mi je uspelo, ... sem zraven podoživljala mojo podobno "zgodbo" s prejšnjo pudlico ... pri vas je trajalo vsaj nekaj dni, pri nas je ni bilo več v 2 dneh  Cry Cry včeraj bi imela rojstni dan  Kiss ...  Cry Cry Cry Cry Cry
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #29 : torek, 04.09.2012 : 14:35:03 »

 Kiss Vse najboljše tvoji lubici tja gor! Res mi je žal, da si podoživljala svojo zgodbo sram ... Verjamem tudi, da jo je še marsikdo, ker žal sodi v naša pesjanarska življenja Cry.

pri vas je trajalo vsaj nekaj dni
Ja ... smo umirali dvakrat sram. Prvič tisti torek, ko se je komaj izvlekel in ko smo načeloma ugotovili, pri čem smo in kaj to pomeni. Saj ne vem, kdaj je bilo hujše, tisti dan ali dober teden pozneje, ko je bilo dokončno konec Undecided. Vsekakor je bil prvi šok hujši, z danes na jutri, iz slabosti do smrtne obsodbe ... In ja, bi bilo verjetno še težje, če bi se končalo že tisti torek. Sploh pa si ne predstavljam, da ga ne bi uspela popoldne niti videt več živega. Lips Sealed
Logiran
Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Literarni natečaji  |  Tema: znz10 - 13 dni
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines