mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 23:55:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Snoopy in njegova družinica
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 90   Dol
Natisni
Avtor Tema: Snoopy in njegova družinica  (Prebrano 222651 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #45 : petek, 21.09.2012 : 16:33:10 »

 :-*Cmok vsem puncam, ki ste nas tako prisrcno pozdravile na forumu. Kiss Hvala vsem za vse lepe misli.   ljubezen


* Pasji del druzinice.jpg (71.67 KB, 680x396 - pogledano 239 krat.)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #46 : petek, 21.09.2012 : 19:04:52 »

Iiiii, Snupko, ti si car ljubezen

Pa cela familija je carska! Pozdravčke tudi od nemško vzgojenih nazaj gor v Dojčand objem
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #47 : petek, 21.09.2012 : 19:16:00 »

Snoopy je tak luškan kuštravček  Kiss
A muc je samo en, to sem pa falila?

PS:
hehe, jaz znam bolj Hoch Deutsch, ko se začnejo tam eni iz Schwabisch Halla med sabo menit, ne štekam ama ništa.
Zato tudi ne vem, kako se v nemškem slengu reče wtf
Evil
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #48 : petek, 21.09.2012 : 20:29:06 »

A muc je samo en, to sem pa falila?

ne, Aleksandra je tkole napisala:
http://Snoopy je prišel v našo družinico (2 babnici, 2 mački, 3 psi) ...

samo kaj češ, ko pa škrtice tako škrtarijo s slikami mačk, da moraš bit že en konc detektiva, da zgruntaš, da sta tam nekje še dve mačji bitjeci
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #49 : sobota, 22.09.2012 : 00:18:28 »

Porka madonca, samo rečte, da bi mačke, pa dobite mačke... Wink


* Mija, Fibi.jpg (25.96 KB, 480x360 - pogledano 236 krat.)

* Mace 007.jpg (59.96 KB, 640x480 - pogledano 204 krat.)

* Fibi,Mija na Trcovi.jpg (25.97 KB, 640x480 - pogledano 229 krat.)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #50 : sobota, 22.09.2012 : 00:23:06 »

ajoj .... tigrčki ... aaahhh  ljubezen ljubezen ljubezen
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #51 : sobota, 22.09.2012 : 01:01:16 »

rava, saj tem ti že rekla, da so meni od nekdaj tigrčki brezvezni.  Roll Eyes Čisto resno mislim.
Prva muca v mojem življenju je bila Mika, spomnim se, da je moj takrat 5-letni brat na obisku ene kmetije vprašal starše, če lahko vzame malo muco s seboj domov. So rekli ne, pa je gazda rekel: „Ja, če si eno poloviš,“ kao pustite mu veselje, nima šans, vse muce so tako divje, nevajene človeka.
Sem mu zabičala, da naj bo vseeno kaka, samo navadno tigrasta ne. Domov je prišel ves popraskan z eno Angry tigro v naročju, ki je bila tako grda in suha, da se mu je po urah boja pustila ujeti.

Povzetek zgodbe je preprost: da sem bila že kot otrok plehka in da je moj mlajši bratec, čeprav ni preveč poslušal mojih modrih nasvetov, vragec, včasih čisto slučajno ulovil srečo.  ljubezen ljubezen
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #52 : sobota, 22.09.2012 : 01:10:01 »

Fibi im Mija sta najdalje pri naju in sta tudi edini, ki sta prišli kot mladička.  Grin
Fibi je prišla prva - pred osmimi leti. Je težka psihička, ampak ker je bila prva, ima tudi posebne pravice. Včasih lula po pasjih posteljah (ali celo po moji), preveč je, preglasno mjavka...
Vzeta je bila v norosti - ko si žalosten, ker si upaval mačko in si rečeš, da to tako zelo boli, da nikoli več.
Pa ne zdržiš in greš čez natanko štiri dni v zavetišče in tam rečeš: „Dober dan, a imate kakšno mačko za prodat?" Pa ti rečejo: „Ne, žal trenutno ne, ker smo imeli kugo in so še vse v karanteni.“ In rečeš: „Hvala, nasvidenje.“ In greš. Pa si skoraj na parkirišču in priteče ena punca za tabo in reče: „Tri pa res imamo, so zdrave, mlade, AMPAK - so take čisto navadne, tigraste.“ „Ja, točno tako najbolj navadno bi/sva imeli, sivo, tigrasto.“ In skleneva, da bo tista, ki bo prva ven prišla, najina.
Ko nama jih pokažejo, sva za trenutek v skušnjavi, ker je ena prelepa svetlo siva, čisto posebno unikatna, kot iz ene reklame. Ven prileze čisto navadna tigra in ker si misliva, da bo ona posebnica hitro dobila dom, je brez besed jasno, da gre tale z nama.  Kiss
 sram Kako bolano, vzeti žival, ki je podobna prejšnji! In da je mera patetike res polna, ji dati ime Fi-Bi, ker je bila prejšnja Bi-Fi (sicer smo jo hoteli pisati Phoebe, ker smo težki oboževalci in znamo na pamet vse serije znane sitcom Friends, ampak smo ime vseeno poslovenili). Ime je zadetek v polno, ker sta tista prava s TV in naša - obe tako zelo odkačeni…
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #53 : sobota, 22.09.2012 : 01:12:14 »

Fibi je bila eno leto sama. Potem je prišel čas dopustov, midve v Slovenijo, Fibi pa sva zaupali prijateljici (ki je brez živali!) za dva tedna na čuvanje. Po parih dneh naju je poklicala in naju seznanila, da sva zdaj lastnici dveh (!) mačk. Priznala je, da ima Fibi že nekaj dni družbo ene mičkene muce. Z balkona je opazovala sosedove otroke kako so mučili mlado mucico, se razkurila in jim jo je - odvzela. Ni nama takoj povedala, čakajoč, ali bo zadeva funkcionirala in da bo pihanje ponehalo, venadar svojih skrbi po telefonu ni delila z nama. Vsak dan nama je vzhičena lepo poročala, kako krasno se muci igrata! Šele leta kasneje nama je zaupala, da je gladko lagala, ker je to igranje in lovljenje zanjo (ni mačja!)  seveda  izgledalo kot težak pretep in da je preprosto molila, da „bova midve to že umirili“.


* Fibi, Mija mala 1.jpg (53.92 KB, 640x480 - pogledano 253 krat.)

* Fibi, Mija mala 2.jpg (53.88 KB, 640x480 - pogledano 235 krat.)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #54 : sobota, 22.09.2012 : 01:14:43 »

Tako sva bile naenkrat potisnjene v situacijo, o kateri prej ni bilo govora - „2 komada iznenada“!  Shocked  Shocked
Ampak pravzaprav zavrnitev ni prišla v poštev še iz enega razloga: Mija (ime je, poslovenjeno z dodanim „j“, dobila po takrat vrhunski skandinavski rokometašici) je bila iz iste hiše kot Bifi ; torej neka polsestra x-te generacije (mama ista, foter neznan) uspavane muce Bifi.  Kiss


* Fibi, Mija mala 3.jpg (56.96 KB, 640x480 - pogledano 239 krat.)

* Mia35.jpg (45.14 KB, 560x420 - pogledano 232 krat.)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #55 : sobota, 22.09.2012 : 01:20:29 »

 huh Zdaj imamo torej dve tigri. Obiski ju ne ločijo. Midve brez problema po obliki glave in progah. In po karakterju, seveda. Pravzaprav je Fibi po zunanjosti izrezana slika Bifi, čeprav je Mija tista, ki je z njo v sorodstvu. Komplicirano? Niti ne. Dejstvo je, da imava dve čisto navadni mački, eno s partizanskim imenom Debeljuca in drugo z imenom Lepotička, da sta obe princesi in midve prava podložnika in da ju imava najraje na svetu.  ljubezen  ljubezen


* Fibi debeljucka.jpg (44.33 KB, 640x480 - pogledano 204 krat.)

* Fibi se valja.jpg (47.95 KB, 579x335 - pogledano 230 krat.)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #56 : sobota, 22.09.2012 : 01:22:38 »

Le katera je katera?  Tongue


* Mia36.jpg (51.71 KB, 640x480 - pogledano 176 krat.)

* Mace 008.jpg (39.15 KB, 480x640 - pogledano 215 krat.)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #57 : sobota, 22.09.2012 : 01:29:51 »

Iiiiiiiiiiiii, Aleksandrak, jaz sem čisto zaljubljena v vašo familijo ljubezen Začelo se je že s slepčkom Jonnijem, zdaj pa še vse te zgodbe objem

Saj te lahko od časa do časa kaj "butastega" vprašamo, da boš čimveč napisala, ane Wink Kiss

Tigri sta pa za pojest luštni Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #58 : sobota, 22.09.2012 : 07:39:53 »

To nas samo zavajate in je v resnici podvojena oz. zrcalna slika!  Cheesy

Kako razumem tole s tigrčki. Že veliko let je več nimam, pa tudi rekla sem, da take ne bom nikoli več. Ampak vsake toliko časa zagledam podobno in...  ljubezen
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #59 : sobota, 22.09.2012 : 10:28:25 »

... so meni od nekdaj tigrčki brezvezni...

delim tvojo usodo. matr mamo eni smolo s temi mački 
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 90   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Snoopy in njegova družinica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines