mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:14:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: KRILCA - darila s čarobno močjo
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: KRILCA - darila s čarobno močjo  (Prebrano 2876 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Zavetišče Horjul
Moderator
*****
Sporočil: 1.166



« : ponedeljek, 01.10.2012 : 21:39:02 »



KRILCA - darila s čarobno močjo

Vsakdo izmed nas je že bil v zadregi, kaj podariti ljudem, ki so nam blizu in jih imamo radi. Če bi želeli podariti nekaj simboličnega ter hkrati uporabnega in koristnega, so morda rešitev za vas Krilca!

Gre za poseben način obdarovanja, pri katerem finančna sredstva prejme izbrana dobrodelna organizacija, obdarjenec pa voščilnico, na kateri med drugim piše, kakšna korist bo od tega darila, torej katera organizacija in za kakšen namen prejme izbrani znesek. Pri takem darilu imamo veliko udeleženih, ki jih darilo osreči: najprej darovalca in obdarjenca, ki ju greje topel občutek, da sta tudi sama naredila nekaj dobrega in koristnega, poleg tega pa še organizacije in njihove projekte, ki tako lažje uspevajo.



Če tudi vi sodite med tiste, ki ne marate neuporabnih daril, so Krilca več kot odlična priložnost. Če imate radi živali, bodo 3 darila Supertačka kot nalašč za vas! Z nakupom teh daril pomagate Zavetišču Horjul kriti stroške oskrbe za tiste kosmatince, ki iz takšnega ali drugačnega razloga svoj dom iščejo tudi več mesecev, nekateri celo leta.

Organizator tega uspešnega projekta, Umanotera, se je vsem sodelujočim v prvem letu delovanja Krilc takole zahvalila: ''Hvala za vašo podporo. Skupaj lahko spreminjamo svet na bolje!'' Če želite tudi vi spreminjati svet, so krilca zelo dostopen in enostaven predlog. Dobrodelne organizacije vam bodo zelo hvaležne.

1. oktober 2012
Logiran

Zavetišče Horjul
Moderator
*****
Sporočil: 1.166



« Odgovor #1 : ponedeljek, 05.11.2012 : 09:55:28 »

Nakup Krilc za poslovna darila je okolju prijazna in družbeno odgovorna poteza, ki gradi ugled podjetja oz. blagovne znamke, izdelava in uporaba vašega poslovnega darila pa ne bosta obremenili okolja.
Krilca, poslovna darila z mogočnimi posledicami

Logiran

Zavetišče Horjul
Moderator
*****
Sporočil: 1.166



« Odgovor #2 : sobota, 08.12.2012 : 17:39:16 »

Hvala za vsa do sedaj poslana Krilca in čarobna Supertačka darilca, ki razveselijo pošiljatelja in prejemnika Krilc ter Horjulčke  Kiss

Letos za božič in novo leto obdarujte drugače: storite dobro delo. Osrečite trikrat: sebe, obdarovanca in tretjega, ki dobro delo zares potrebuje. Krilca so način, kako svetu povedati: mar mi je!
Krilca, praznična darila, ki spreminjajo svet na bolje

Logiran

Zavetišče Horjul
Moderator
*****
Sporočil: 1.166



« Odgovor #3 : ponedeljek, 23.11.2015 : 17:10:00 »

Svoje prijatelje in hkrati horjulčke, lahko še vedno obdarite s Supertačkami  ljubezen
Krilca so način, kako svetu povedati: mar mi je!

KRILCA - darila s čarobno močjo
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #4 : ponedeljek, 09.01.2017 : 14:20:35 »

Tole so danes objavili na FB Krilca, darila s čarobno močjo:

"Krilca so med nami že dobrih 9 let. Zgodbe, ki smo jih ustvarili, so lepe. Dobra dela, ki smo jih naredili, pa navdihujoča. Od novembra 2007 do januarja 2017 je bilo prodanih 8.026 daril iz kataloga Krilca. Skupaj smo partnerskim organizacijam za izvedbo nakazali 175.439,24 EUR.
Poglejte, kakšna dobra dela ste pomagali ustvariti:"


http://www.krilca.si/upload/files/porocilo_splet___9.1.2017.pdf
vir klik
Logiran

Zavetišče Horjul
Moderator
*****
Sporočil: 1.166



« Odgovor #5 : petek, 24.02.2017 : 10:59:59 »

Krilc ni več.. z letom 2016 so na žalost zaključili s svojim delovanjem. Hvala za vse in želimo vse dobro pri morebitnih novih projektih!
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: KRILCA - darila s čarobno močjo
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines