mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 06:28:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Posamezne sestavine v prehrani  |  Tema: Mleko za mladičke
Strani: 1 2 3 [4]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mleko za mladičke  (Prebrano 23876 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #45 : nedelja, 18.04.2004 : 11:16:54 »

Branka: cokolino, cokolesnik, coko, ... niso primerna pasja hrana, ker vsebujejo cokolado. Vec o tem (cokoladi) si preberi v neki drugi temi v tem forumu. Bolje bo, ce uporabljas rizko, rizolino, grisko, grisolino, ... Mislim sicer, da mu ne bo blazno skodilo, ce "enkrat na plavo luno" dobi cokolino, vsak dan pa tega le ne prakticiraj...
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #46 : nedelja, 18.04.2004 : 11:50:57 »

Ne,ne saj ne dobi vsak dan,dobi enkrat na "kvatre",se zavedam,da ni dobro prepogosto.Vseeno hvala za opozorilo,mogoče bo pa kakšnemu drugemu lastniku psa prišlo prav.Lep pozdrav,Branka Wink Smiley
Logiran
katkica2
novinec
*
Sporočil: 8


WWW
« Odgovor #47 : ponedeljek, 30.12.2013 : 10:34:22 »

 Tudi jaz praktiziram z mlekom. Vcerej sem namocila brikete z mlekom in moram povedat da je vse lepo zmazal. Me pa zanima kako je z domacim mlekom ker jaz hodim k kmetu po mleko,ne vem da ni premocno. Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 [4]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Posamezne sestavine v prehrani  |  Tema: Mleko za mladičke
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines