mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 10:08:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Količevo/Jet
Strani: 1 2 [3] 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Količevo/Jet  (Prebrano 15603 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
simi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.225


« Odgovor #30 : torek, 15.01.2013 : 22:29:39 »

U mater Shocked...tole pa je bilo grdo.
Upam, da lastnik mirno spi in da je pomirjen v svoji duši, čeprav brez psa....

Predvsem pa si želim, da je zgolj naključje, da je toliko polomljenih psov na območju, ki ga pokriva zavetišče Horjul.
Logiran
irenat
rad pišem
****
Sporočil: 487


WWW
« Odgovor #31 : sreda, 16.01.2013 : 04:54:11 »

Koliko ljudi se trudi in kaj bi bilo brezveze in nepomembno?

http://www.facebook.com/irena.teran?ref=tn_tnmn
ta zadnji post - saj je samo mnenje- vzrok in posledica ; eni pač slabo prenašamo ... in bomo pač prespali
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #32 : sreda, 16.01.2013 : 10:00:27 »

Danes grem na sprehod v itsti konec. A bi bila katera prijazna in mi naredila plakatek, da ga sprintam in polepim? Plizzzz....  Kiss objem kdo super
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #33 : sreda, 16.01.2013 : 10:05:22 »

Plakat je ze narejen, na FB profilu zavetišča.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #34 : sreda, 16.01.2013 : 10:26:02 »

Jetovo okrevanje zgleda takole, ker se ne strinja s strogim počivanjem:

https://www.youtube.com/watch?v=-p7JMVnqwb4&feature=youtu.be

Še vedno iščemo lastnika, če se ne javi, pa ga bomo imeli pri nas toliko časa, dokler ne poberejo vseh reči iz njegove tace pri drugi operaciji, ki je ne gre pričakovati prej kot v šestih do osmih tednih. Zato so klici zanj do tedaj, razen lastnikovega, nesmiselni.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #35 : torek, 05.02.2013 : 10:04:12 »

Naš zelo pasemsko tipičen špringer ("They have a tendency to get into trouble when they are left alone. They tend to bark a lot and they can get destructive.") lepo napreduje. Še vedno se dere kolikor sploh zmore in protestira zaradi predpisanega mirovanja. Sicer je pa cel  ljubezen.
Logiran

Zavetišče Horjul
Moderator
*****
Sporočil: 1.166



« Odgovor #36 : sreda, 13.02.2013 : 19:26:08 »





Logiran

babygirl1984
novinec
*
Sporočil: 8


WWW
« Odgovor #37 : sreda, 13.02.2013 : 22:43:07 »

No, je že bolje Smiley V glavnem, lajal bi nekaj časa pol bi se pa midva hitro zmenila ;-) Nesrečnež je očitno mene iskal na Količevem :-( Res si želim tega psa in  naredila bom vse sam da ga dobim ;-)
Logiran
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #38 : četrtek, 14.02.2013 : 10:50:25 »

Skoda, da te ni ze kar na cesti poiskal😊
Logiran
babygirl1984
novinec
*
Sporočil: 8


WWW
« Odgovor #39 : četrtek, 14.02.2013 : 13:33:36 »

Hja Ironcat - doma me ni bilo Sad Bila sem na maminem rojstnem dnevu. Jet je res pes, ki ko sem ga videla, sem vedela da je ZAME Smiley Moja Tašča ima  čistokrvnega Springerja in Megan je ravnotako posrečena kot Jet Smiley Jaz upam da bom izpolnjevala vse pogoje ki jih ima zavetišče, kajti TA pes si res zasluži SAMO najlepše življenje Smiley
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #40 : četrtek, 14.02.2013 : 13:45:56 »

Hja Ironcat - doma me ni bilo Sad Bila sem na maminem rojstnem dnevu. Jet je res pes, ki ko sem ga videla, sem vedela da je ZAME Smiley Moja Tašča ima  čistokrvnega Springerja in Megan je ravnotako posrečena kot Jet Smiley Jaz upam da bom izpolnjevala vse pogoje ki jih ima zavetišče, kajti TA pes si res zasluži SAMO najlepše življenje Smiley

Vsak pes si to zasluži.  Roll Eyes
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #41 : četrtek, 14.02.2013 : 14:20:38 »

To pa res ne vem, če se je že kdaj pripetilo. Nekaj ljudi, ki so ga zagledali in so pripravljeni storiti vse, da ga dobijo  Tongue... in ki mu privoščijo vse najlepše, prav njemu.
Glede na to, da je Jet samo en, vi pa pripravljeni posvojiti in očitno menite, da izpolnjujete pogoje - pride v poštev morda še kak drug?
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #42 : četrtek, 14.02.2013 : 15:10:00 »

Kakšne zanimive izjave....  Grin Grin Grin Rekla bi, da vas je tako zelo iskal, da je bil slep in gluh za promet, pa ga je zbilo.  Lips Sealed
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #43 : četrtek, 14.02.2013 : 15:19:10 »

Sam res, kje pa so bili vsi, ko je bilo potrebno operirati in poseg plačati?  Huh
Logiran
babygirl1984
novinec
*
Sporočil: 8


WWW
« Odgovor #44 : petek, 15.02.2013 : 09:29:57 »

Uncas....samo eno bi pripomnila. Ko sem jih klicala v zavetišče sem rekla, da v kolikor bo pes moj, plačam tudi operacijo - takrat tega nihče ni želel slišati. ŠE VEDNO bi to storila v kolikor bo pes moj. NIsem pa dobrodelna ustanova katera bi plačevala in potem ostala brez!!! JA...pripravljena sem narediti prav VSE....in ja.....v kolikor bi bilo mogoče bi VZELA vse pse. To je v družini - moj dedek je delal v kinološkem društvu in treniral policijske pse. Že od malega imamo psa (živali) pri bajti. Dokler nisem videla JET-a si psa ubistvu nisem upala omisliti - ampak to ZARADI odgovornosti - ko sem videla JET-a in potem še kje so ga našli.....sem rekla, da bi tega PSA zelo rada imela - ne vem niti zakaj - tisto v očeh Smiley
Pa še...oba bova pohabljenca Smiley ... tudi jaz sem imela nesrečo z motorjem in VEM kako je ko MORAŠ biti pri miru - NO GO Smiley Tko da....z Jetom se bi midva vse pomenila in delala na tem da se rehabilitirava v naravi (s sprehodi) in seveda crklanjem doma Smiley
luna7 - ja sej veš kako je, ko si živo bitje nekaj zadane da bo to naredil.....NITI TORNADO ga ne ustavi. Bog ve kaj je imel Jet v mislih ko se je odločil pohajkovat?!? Bo treba ugotovit Smiley Ali pa je bila zgolj dnevnica muha....KAKORKOLI ŽE....če bo treba plačat OP jo bom plačala, če ne drugače po obrokih in s tem pripomogla zavetišču. Če ne želijo denarja jim bom nabavila hrano za pse in mačke da bojo ostale zverince site Smiley

Aja....pa še tole.....KDAJ BI GA LAHKO PRIŠLA POGLEDAT? Čas imam kadarkoli Smiley Sporočite dan in uro Tongue
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Količevo/Jet
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines