mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:43:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Romeo
Strani: 1 2 3 [4]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Romeo  (Prebrano 13051 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
irenat
rad pišem
****
Sporočil: 487


WWW
« Odgovor #45 : torek, 26.03.2013 : 08:58:33 »

aja?
To pa so podatki za posvojitelje. Smiley
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #46 : torek, 26.03.2013 : 09:17:18 »

Potencialni posvojitelji so seznanjeni z vsem kar nam je o psu znanega in v tem primeru ne bo nič drugače. Dobil ga bo nekdo, ki ve kakšnega psa posvaja, v nasprotnem primeru, ga ne bo dobil. Takšnemu človeku niti ni treba preveč razlagat kakšen je, ker mu je običajno jasno brez razlage.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #47 : torek, 26.03.2013 : 09:30:19 »

To pa so podatki za posvojitelje. Smiley

Približno toliko koristni kot ta, da je utrujen pes srečen pes in da vsi poskušajo... a ne. Samo ena mičkena razlika je pa vseeno, če ti v glavo skoči 50 kg težek pes zato, ker poskuša malo prebijat... al je ni?
Verjamem, da je krasen občutek, če nimaš nobene težave z odgovornostjo, ker je pač ne čutiš. Važno, da žival oddaš, pa gre krasno v statistiko. Sploh tako lepo in veliko in belo, anede. Potem pa rečeš ah kaj češ, niste ga dovolj utrudili pa ni bil srečen, pa vas je malo požrl. Vedno je kriv skrbnik, al kako že gre ta novodobna in hudo razširjena fama. V resnici se strinjam; na skrbniku je, da takšne izpade prepreči, ampak tale konkreten ne bo nikoli toliko utrujen in srečen, da bi se kar tako na lepe oči strinjal s pričakovanji okolice.
Logiran

Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #48 : torek, 26.03.2013 : 09:58:18 »

Žal ne delajo vsi tako kot vi. Si predstavljate, da bi meni dali takega zahtevnega psa  Shocked Undecided

Zato je že bolje, da kdaj kdo z dolgim nosom odide s hribčka...
Logiran
irenat
rad pišem
****
Sporočil: 487


WWW
« Odgovor #49 : torek, 26.03.2013 : 10:30:50 »

 Potem se pa v celoti strinjamo  Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #50 : torek, 26.03.2013 : 14:01:52 »

Zakaj  Lips Sealed?  Utrujen pes je srečen pes - velik ali majhen- za zajahat ali vodit. Power play je pa še vsak poskusil, pubertetnik ali cucek.  Smiley
Razumem. Le vsak človek ni sposoben pravilno odreagirat na "power play", pa sigurno ni prav, če katerikoli pes zmaguje pri tem. In zdi se mi, da nas ni malo, ki bi "zacvikali" pred poskusom groženj takega velikana kot pa enega "kužka za pod pazduho", to sem imela v mislih Smiley

Ampak glede na izkušnje ekipe ne dvomim, da bodo tudi za Romea našli pravega vodnika Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #51 : četrtek, 18.04.2013 : 11:43:13 »

Na poti v nov dom.
Logiran

Strani: 1 2 3 [4]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Romeo
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines