mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 09:12:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Zadnji dogodki v Kinološki zvezi Slovenije
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zadnji dogodki v Kinološki zvezi Slovenije  (Prebrano 75468 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #180 : ponedeljek, 19.11.2012 : 11:12:04 »

Bi bila nadvse vesela, ko bi lahko pod naslov tele teme napisala enega najpomembnejših kinoloških 'dogodkov' zadnjih let (vsaj od leta 2008 naprej, ok - razen EDS 2010) - rojstvo novega PSD (Pravilnik o strokovnem delu). Žal ni videti nič novega, kljub temu, da je ob vsaki priliki, ko je treba malo utišat laično javnost in povedat, da stroka deeeeelaaaaa, da se kar kadi, in je obenem tudi rečeno, da bo nov PSD 'jutri'. PSD-ja očitno nihče ne dela preveč zavzeto. Zdaj se lahko začnemo spraševat, ali ga zato že 4 leta ni (pa bi moral biti) ker res vsa številčna kinološka stroka nima časa, ali ker v resnici od stroke ni tako veliko, ali pa, ker tej isti stroki paše, da se dan za dnem ribari v kalnem? Star PSD namreč ponuja celo vrsto možnosti za manipulacije. Ni usklajen ne z zakonodajo in ne s prakso.
Morda se pa motim, pa nov PSD je, vendar skrit na KZS?

Torej, kje je nov PSD?
Logiran

dulikomar
novinec
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #181 : sobota, 23.02.2013 : 21:07:28 »

(178) Razrešnica je (v poslovnem svetu) sestavni del skupščine, ki jo podeljuje NS (NO) upravi.
Logiran
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Zadnji dogodki v Kinološki zvezi Slovenije
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines