Svetovno prvenstvo belgijskih ovčarjev, 30. 4. - 5. 5. 2013Športno rekreacijski center Bonifika, Koper
IPO torek, 30. 4. 2013 13:00 - 18:00 Trening
sreda, 1. 5. 2013 08:00 - 13:30 Trening in veterinarska kontrola
17:00 Uradna otvoritev tekmovanja
četrtek, 2. 5. 2013 7:00 - 18:30 IPO (A, B, C) - Tekma
petek, 3. 5. 2013 7:00 - 18:30 IPO (A, B, C) - Tekma
sobota, 4. 5. 2013 7:00 - 17:40 IPO (A, B, C) - Tekma
nedelja, 5. 5. 2013 08:00 - 16:00 IPO (B, C) - Finale
17:00 Zaključek
Slovenski tekmovalci: 1. Maja Orešnik & Galant Vom Adlerauge
2. Marko Habic & Clash running wild
3. Nataša Lampe & Rolex Vis Major
4. Tomaz Drzan & Ash Vomarjev
5. Urška Dolenc & Geri Nisha vom Brunsbeker Land
6. Joze Bola & Jasmin Suny Days
R1. Branko Šuler & Amigo Divjajaga
R2. Tatjana Pogorelcnik & Angel vom Fuchsienqarten
Agilitypetek, 3. 5. 2013 Jumping I posamezno - sodnik Alen Mareković
Agility I posamezno -sodnica Ivana Kirik
Jumping ekipno - sodnik Silvester Škerget
sobota, 4. 5. 2013 Agility ekipno - sodnik Alen Mareković
Jumping II posamezno - sodnica Ivana kirik
Agility II posamezno - sodnik Silvester Škerget
nedelja, 5. 5. 2013Jumping posamezno finale - sodnik Alen Mareković
Agility II posamezno - sodnica Ivana Kirik
Slovenski tekmovalci:1. Zvonko Vučko & Lola-Pia
2. Iztok Noč & Vindor Desire Doll
3. Tanja Zupančič & Vinny La Mashero Di Ferro
4. Tina Kovač & Benedict
5. Tina Kovač & Why not Black Z Kovarny
6. Manica Ravnihar & Broadway Girl Betty Bodp-T
7. Anja Murgelj & Ipanema d Eroudur
Mondioringsreda, 1. 5. 2013 17:00 Otvoritev
četrtek, 2. 5. 2013 9:00 Tekmovalna kategorija 1 (Judges: Mr. Hubert Stéphane & Mr. Roser Bernard).
12:00 Premor
13:00 Tekmovalna kategorija 1 (Judges: Mr. Hubert Stéphane & Mr. Roser Bernard).
petek, 3. 5. 2013 8:00 Tekmovalna kategorija 2 (Judges: Mr. Hubert Stéphane & Mr. Roser Bernard).
12:00 Premor
13:00 Tekmovalna kategorija 2 (Judges: Mr. Hubert Stéphane & Mr. Roser Bernard).
sobota, 4. 5. 2013 7:30 Tekmovalna kategorija 3 (Judges: Mr. Helsen Jos & Mr. Roser Bernard).
12:00 Premor
13:00 Tekmovalna kategorija 3 (sodnika: Mr. Helsen Jos & Mr. Roser Bernard).
nedelja, 5. 5. 2013 7:30 Tekmovalna kategorija 3 (sodnika: Mr. Helsen Jos & Mr. Roser Bernard).
12:00 Premor
13:00 Tekmovalna kategorija 3 (sodnika: Mr. Helsen Jos & Mr. Roser Bernard).
17:00 Zaključek
Obediencesreda, 1.5.2013 13:00 - 15:30 Trening OB 1 + 2 (8 minut na psa)
17:00 Uradna otvoritev
četrtek, 2.5.2013 10:00 - 12:00 Tekmovanje OB1
13:00 - 15:30 Tekmovanje OB2
16:00 - 18:30 Trening OB3 (8 minut na psa)
petek, 3.5.2013 9:30 - 13:00 Tekmovanje OB3
14:00 - 16:00 Tekmovanje OB3
sobota, 4. 5. 2013 10:00 - 12:00 Tekmovanje OB1
13:00 - 15:00 Tekmovanje OB2
nedelja, 5. 5. 2013 9:00 - 12:00 Tekmovanje OB3
13:00 - 15:00 Tekmovanje OB3
17:00 Podelitev nagrad najboljšim
Specialna razstava za belgijske ovčarjesobota, 4. 5. 2013 10.00 Začetek sojenja
13.00 Zaključni izbor najlepšega psa specialne razstave / Best in Show
sodnik: Baič Boris - SLO
Uradna stran:
http://www.fmbb2013.si/