mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 10:32:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tigra
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tigra  (Prebrano 17908 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #60 : ponedeljek, 15.07.2013 : 08:31:11 »

Samo poglejte tale mehek bel buši!  Cheesy Tigra ima tako zelo mehko dlako! Prav primerno za mazenje.

[attachment deleted by admin]
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #61 : ponedeljek, 15.07.2013 : 17:20:42 »

Hehe, lej jo, kokico, kako je zadovoljna, ko se svet malo okoli nje vrti. Kiss Luna7, super si. Afro
Logiran
Mišav
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


WWW
« Odgovor #62 : ponedeljek, 15.07.2013 : 19:15:21 »

Lepotička  Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #63 : ponedeljek, 15.07.2013 : 19:40:16 »

Zlata lubica ljubezen
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #64 : ponedeljek, 15.07.2013 : 19:48:55 »

Oh, Tigra  Kiss
Logiran
airedale10
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #65 : ponedeljek, 15.07.2013 : 20:22:21 »

Lepotička  Kiss Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #66 : sreda, 17.07.2013 : 09:55:35 »

Tigra se je čisto razživela. Miške, žogice, trakci, brckoti...odkriva, da se to da uporabljat tudi pri nas. To je taka simpatična igriva kokica, ki se kar nalepi na človeka. Izredno rada je v njegovi bližini. Pusti se crkljat, razvajat, tala buce vsepovprek.  Smiley

Ima pa eno veliko željo: imeti samo svojega lastnika. Druge mačke tolerira, ne počuti pa se najboljše v njihovi družbi. Takrat postane malo zadržana in v ozadju in čaka na svoj trenutek. Ni pa agresivna do njih. Mislim, da bi eno muco sostanovalko prenesla brez težav, če ne bi ta rinila vanjo. Pri nas je res bolj za silo, ampak ji ni hudega.  Wink

Mehka je pa tako zelo, da bi jo imela za pod glavo, če bi se pustila.  Cheesy
Logiran
airedale10
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #67 : sreda, 17.07.2013 : 12:54:45 »

Tigra se je čisto razživela. Miške, žogice, trakci, brckoti...odkriva, da se to da uporabljat tudi pri nas. To je taka simpatična igriva kokica, ki se kar nalepi na človeka. Izredno rada je v njegovi bližini. Pusti se crkljat, razvajat, tala buce vsepovprek.  Smiley

Ima pa eno veliko željo: imeti samo svojega lastnika. Druge mačke tolerira, ne počuti pa se najboljše v njihovi družbi. Takrat postane malo zadržana in v ozadju in čaka na svoj trenutek. Ni pa agresivna do njih. Mislim, da bi eno muco sostanovalko prenesla brez težav, če ne bi ta rinila vanjo. Pri nas je res bolj za silo, ampak ji ni hudega.  Wink

Mehka je pa tako zelo, da bi jo imela za pod glavo, če bi se pustila.  Cheesy
Super da tako napreduje! Cheesy Upam da čimprej dobi dom!  Kiss Mi imamo žal 2 notranji mački in ni pogojev za še eno...  Undecided
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #68 : četrtek, 18.07.2013 : 16:29:42 »

 Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #69 : ponedeljek, 29.07.2013 : 12:33:55 »

Tigra, kadar jo piči, bezlja od veselja po stanovanju kot en teliček  Cheesy Cheesy . Sicer je vzela kuhinjo za svoj prostor, ostali trije se pretežno nahajajo v sobi, ampak se tolerirajo. S psom bivati je navajena, ni pa ravno njihova ljubiteljica  Tongue in se jim raje umakne na stol. Je taka skulirana in umirjena mačka, ki se zna zabavat sama zase in prirejat smešnice z vsemi rekviziti, ki se ji znajdejo na poti.  Smiley

Briketke rada zoba, še rajši ima kakšno konzervico. Svežega piščančka pa ona ne bi... Je zdrava in prijazna mucica.  Smiley

Išče svoj, čisto svoj dom, kjer bo kraljična gospodična s svojim služabnikom, ki mu bo ukvarjanje z njo obilno poplačala.
 objem ljubezen
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #70 : ponedeljek, 29.07.2013 : 12:37:07 »

Prijateljstvo s psi pride sčasoma, ko raste zaupanje, važno je, da se tolerirajo.
Bravo, luna7 Kiss objem
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #71 : ponedeljek, 12.08.2013 : 08:45:31 »

Nezahtevna muca je tale Tigra (mi jo kličemo kar Tigi). Ima svoj stol, na katerem leži, obvlada termine hranjenja, obvlada hierarhijo=ve, kje ji je mesto. Z ostalimi mucami se čisto spodobno razume, ni pa ravno ljubiteljica njihove družbe.  Kiss Kiss Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #72 : torek, 13.08.2013 : 10:31:31 »

Evo, lepotička, meeeeehka kot svila! Prijetna mačkica s širokimi šapicami in takšnim prijaznim širokim gobčkom...prava lepotica! Pa prijazna do vseh!

[slika je izbrisana]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #73 : torek, 13.08.2013 : 10:50:34 »

Aja, pa išče dom - čisto svojega!  Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #74 : ponedeljek, 09.09.2013 : 19:58:00 »

Tigra sedaj brez težav biva z ostalimi mački. Sicer ravno ne spi z njimi, je pa začela z njimi komunicirat (smrčki, vohci, tudi igra včasih).
Z novimi ljudmi je na začetku zadržana in previdna, ampak se pride počohat in po crkljat.

Pri njej še nikoli nisem doživela, da bi uporabila kremplje. Naka nežna mucica je tole. Nekomu bo neskončno polepšala življenje.  Cheesy Cheesy Kiss
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tigra
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines