mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 09:10:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Tema: kakec sivezelene barve
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: kakec sivezelene barve  (Prebrano 4494 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
wolfy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


WWW
« : petek, 09.08.2013 : 21:02:13 »

pri mojem 7 mesečnem psičku opažam sivkasto zelen kakec. nedavno smo prišli iz morja, včeraj je dobil milbemax proti filariozi, pred tem se je najedel trave. jedel jo je tudi danes. kakec ima izrazit vonj in je mehak, ni pa driska. izjemoma sem mu dala za jest makarone s konzervo (je bil priden ker je pojedel tabletek  Smiley ). Aja, namakali smo se v reki krki, nekaj jo je tudi spil... to je pa to kar lahko povem in nimam pojma kaj bi to bilo?? tablete za gliste dobiva redno na 3 mesece, hranim ga z visoko kvalitetnimi briketi, pravtako so konzerve visoko kvalitetne......
zahvaljujem se vam za odgovore in želim prijeten vikend vsem pasjeljubcem Smiley
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1 : petek, 09.08.2013 : 22:46:05 »

Je mogoče kakšno vodno rastlinje pojedel (naša npr. ful rada cufa  tiste rečne alge)? Kakec je lahko mehkejši tudi zaradi konzerve. Kaj več bo pa še kdo drug povedal Wink.
Logiran
wolfy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


WWW
« Odgovor #2 : sobota, 10.08.2013 : 09:48:34 »

uf to ne vem, ker ni nek navdušen plavalec, takoj pred tistimi algami se je obrnil in plaval nazaj, ampak plavali smo včeraj, kakec je pa tak od 2-3 dni nazaj...
samo upam, da ni razloga za skrb Sad
Logiran
wolfy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


WWW
« Odgovor #3 : torek, 13.08.2013 : 09:58:11 »

kakec se je stabiliziral, barva je sedaj normalna le malo bolj mehak je... uspešno rešujemo z briketi samo kaj ko bi on jedel vse drugo razen briketov ne Sad

Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Tema: kakec sivezelene barve
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines