mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 21:17:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Glava  |  Tema: SLUH starejšega psa
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: SLUH starejšega psa  (Prebrano 10725 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kvisnar
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 392


« Odgovor #15 : torek, 26.02.2013 : 11:25:19 »

Hvala vsem za napisano!
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #16 : torek, 26.02.2013 : 18:08:37 »

Bom pa še jaz napisala nekaj na to temo, sem se vse do sedaj pretvarjala, da to ni res. Bučko je bil februarja letos star 12 let. Do pred 4 meseci je slišal dobro, nato se mu je sluh poslabšal. Prvič sem opazila, ko ga je tašča nekaj podila iz kuhinje, on pa je bil obrnjen stran od nje, in je kar tam stal, ker navadno se ob njenem vreščanju takoj pobere  Wink. Ko je zavpila bolj naglas, jo je slišal in šel stran, ampak ona tega ni opazila, je pač mislila, da spet ne uboga-kar je tudi res, da nas tudi v rani mladosti ni ravno ubogal-slišal.  Tongue Sedaj pa opažam da tudi mene ne sliši več tako dobro kot prej, npr. prej nisem mogla niti na najbolj tih način nekaj naredit, da me ne bi slišal, tudi če bi odlomila košček kruha, bi me slišal. Po hiši mi to ni problem, pač ga pokličem bolj naglas, zunaj ga pa tako in tako nisem imela že dolgo dolgo odvezanega. Se pa bojim, ker je mojster za pobeg, tudi iz hiše.

Zaenkrat še dobro sliši, sicer manj, ampak zadovoljivo. Bom pa poročala, če bo šlo strmo navzdol, jaz upam da ne. Drugače je v super kondiciji, se mu leta res nič ne pozanjo, ne na vidu, ne v gibanju, nikjer. Je isti, kot je bil.

Sem rekla, sedaj vsaj malo bolj trdno spi, ko ne sliši vsakega šuma  Wink Kiss, pa saj tudi jaz ne slišim ravno dobro, pa sva ravno za skupaj. Midva se že razumeva in se tudi bova.  Smiley

Bom pa vseeno ob priliki omenila vetu, naj mu pregleda ušesa. Mogoče pa ima malo vneta ali umazana, nikoli ne veš, čeprav nič ne opleta z njimi in se nič ne praska.
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Glava  |  Tema: SLUH starejšega psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines