mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 03:24:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: 1. agility 4 fun tekma, Črna vas/Ljubljana, 11. 1. 2014
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: 1. agility 4 fun tekma, Črna vas/Ljubljana, 11. 1. 2014  (Prebrano 990 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : četrtek, 02.01.2014 : 10:34:56 »

Člani ŠKD Emona organizirajo 1. agility 4 fun tekmo v soboto, 11. 1. 2014, s pričetkom ob 10.00 uri. Tekma se bo odvijala na klubskem poligonu v Črni vasi v Ljubljani, v pokritem prostoru, podlaga je mivka.

Tekmovalo se bo v dveh težavnostnih nivojih A1 in A open, ter treh velikostnih kategorijah S, M in L. Organizatorji so se odločili, da bodo postavili 1 agility in eno jumping progo, na koncu pa se bodo tekmovalci pomerili še na dveh krajših progah, in sicer po sistemu izpadanja.

Prijavnina je 10 eur za prvega psa ter 8 eur za vsakega naslednjega psa istega vodnika. Vsak pes lahko tekmuje največ z dvema različnima vodnikoma.

Svoje prijave lahko pošljete na skd.emona@gmail.com, za več info smo vam na voljo na 040 495 341 - Ivana ali 051 350 777 - Staša

Vabljeni!
ŠKD Emona

Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: 1. agility 4 fun tekma, Črna vas/Ljubljana, 11. 1. 2014
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines