mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 15:08:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Simpatice punce iscejo nove domove
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Simpatice punce iscejo nove domove  (Prebrano 10148 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« : sobota, 24.09.2005 : 15:36:02 »

Tele simpaticne punce iscejo nove domove...
Male 4 so stare 3 mesece, njihova prijateljica pa kaksnih 8 mesecev in je ze sterilizirana...
Kontakt: 051/304 435

http://www.moj-album.com/slike/54422/oqC6W7o767OSLq98.jpg

Lp ostrzka
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #1 : nedelja, 16.10.2005 : 21:02:10 »

Hojla!
Danes sem imela čast spoznati tele simpatične damice...vse štiri so res sladke....prijazne, lepotičke, igrive, crkljive,...skratka....resnično si zaslužijo tople domove, kajti vso svojo ljubezen vam bodo 100 kratno vrnile.
Tudi njihova "prijateljica", ki je stara cca 8 mesecev, je resnično zlata.
Če si želite kužka, podobnega labradorcu, sicer malce manjše rasti kot pravi labradorec, potem definitivno morate priti po tele punce.
Ena je odšla, ostale so še tri mladenke in ena gospodična, ki čakajo, da bodo zimo preživele na toplem kavču - z vami!
Logiran
_Tyra_
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 159


« Odgovor #2 : ponedeljek, 17.10.2005 : 06:44:25 »

Tele male damice so zelo podobne flat coated retriverju...

Jaz pa odkrito priznam, da sem se zaljubila v njih  Wink
Logiran
ModraPanda
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 170


« Odgovor #3 : nedelja, 23.10.2005 : 21:57:56 »

Joj ko gledam vse te psičke ki iščejo nov dom. Ko bi človek kar vse domov vzel. Saj enemu sem dala topel dom, kar me razveseljuje. Najbrž bom celo življenje mela psa in ga nikoli kupula ampak vzela kakega zgubljenčka, sam k bi človek res kar vse mel.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #4 : petek, 28.10.2005 : 17:47:04 »

Tri psičke še vedno iščejo nov dom. Lp
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5 : sobota, 29.10.2005 : 11:09:02 »

Še dve iščeta dom. Lp
Logiran

branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #6 : sreda, 02.11.2005 : 08:49:44 »

Joj ko gledam vse te psièke ki išèejo nov dom. Ko bi èlovek kar vse domov vzel. Saj enemu sem dala topel dom, kar me razveseljuje. Najbrž bom celo življenje mela psa in ga nikoli kupula ampak vzela kakega zgubljenèka, sam k bi èlovek res kar vse mel.

Se v celoti strinjam s tabo. Sva sorodni duši. Jaz bom isto celo življenje imela pse, in si jih prav tako izbirala med zapuščenimi psički. To obljubim vsem. Kar vse bi vzela k sebi. Ti njihovi očki...
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #7 : nedelja, 13.11.2005 : 12:42:15 »

Jaz bi samo nekaj vprašala.

Ko sem klicala za eno psičko, me je po telefonu na nek način pregovarjala, da škoda ogleda, zaradi časa,.... itd.
Mislim, da to ravno ni v redu. Res je, in spoštujem to, da psičkom omogočijo resne lastnike z dobrimi pogoji. Vendar, zakaj ne omogočijo ogleda, saj mislim, da se večina ljudi razneži ob pogledu na simpatične, proseče obrazke. Večina tudi, če jih na začetku ni želela vzeti, bi se mogoče potem premislili.

Lp
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #8 : nedelja, 13.11.2005 : 15:52:30 »

Še dobro, da sem šla pogledat tvoja zadnja sporočila. Nisi govorila z mano, pač pa z dežurno na društvu. Psička (skupaj s še eno sestro, bile so pa štiri) ni pri lastniku, pač pa pri začasni skrbnici, to pa sem ta hip jaz. V tej temi je napisana tudi moja direktna telefonska številka. Psička je mešanka, oče in mama sta znana. Mama je nemška prepeličarka, oče pa šnavcer. Kar verjemi. V tem primeru nam je znan še celo datum kotitve in sicer 1.7. 2005.
Verjamem pa, da so ti na društvu rekli, da je ogled zato, ker pač misliš, da je pasemska, nesmiselen. Zavedajo se namreč, da imam mnogo premalo časa ob vseh živalih v moji oskrbi, da bi se lahko ukvarjala še s tem, da bi ljudi prepričevala, da mešanec ni pasemski pes. In zelo na mestu je vprašanje, v kakšnih pogojih bi pes živel, če bi ga kdorkoli že pač želel tudi zares posvojiti. Ni edino, ki doleti potencialnega posvojitelja, kar pa, če sem prav razumela, ti niti nisi.
Če pa želiš pomagati in peljati koga na sprehod, zbrati deke, hrano, za sterilizacijo...pomagati pri socializaciji...itd., pa seveda dobrodošla. Samo to potem ni čvek, pač pa delo. Lp
Logiran

flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #9 : nedelja, 13.11.2005 : 16:10:02 »

Smetka najlepša hvala za odgovor!  Wink
Bilo je verjetno vse bolj na hitro, tako, da se ni čisto dobro razumelo. Seveda pa to, ko sem klicala, ne bi bil navaden čvek, vendar bi pomagala tudi s kakšnim sprehodom,...
Šlo je potem samo zato, ker sem dobila občutek, kot da ne bi želeli, da človek pride najprej psičko pogledati in se potem dokončno odloči, če jo vzame.

Veliko sreče z oddajo!!!  Smiley
Lp
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #10 : nedelja, 13.11.2005 : 16:21:05 »

Aja pozabila sem omeniti, da se je zanimala tudi prijateljica in zaradi tega se mi je čudno zdelo, zakaj je ne bi smela priti pogledati. Kot vidim, je šlo pa zgolj zaradi mene, da slučajno ne bi tam težil, če je psička pasemska... Potem sem rekla, da bo kar ona poklicala, da se bo ona zmenila kako in kaj, tako, da je sedaj vse v redu.

Se opravičujem za nesporazumček!!!  Undecided  Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #11 : nedelja, 13.11.2005 : 16:26:49 »

Številko ima(š), zagotavljam tudi, da bom nadvse vesela, ko bodo že končno odšle v nove domove, ker so že zares zelo dolgo tu. Seveda ne prej, dokler se ne najde pravi.
Še vedno pa velja povabilo...na sprehod peljat jih lahko prideš. Lp
Logiran

ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #12 : četrtek, 24.11.2005 : 13:53:29 »

evo bejbike... ze malo vecje, sterilizirane... se vedno iscemo dom za 2 od njiju:

http://www.moj-album.com/slike/54422/NSQgQMM9Yob4eYuY.v.jpg

lp ostrzka
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #13 : petek, 25.11.2005 : 21:00:18 »

Potrjujem, pravi nežni, a tudi živahni cukri!  Kiss
Dober "šolski" material, ker imajo prav lepo razvito plensko igro! He he, ne morem iz svoje inštruktorske kože, a ne. Wink

Torej, junaki, kje ste?! 

Lp, zasnežena mama repka
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #14 : nedelja, 27.11.2005 : 16:20:16 »

Hja...a ima kdo še kakšno idejo, kako spraviti te punce v nov dom? Naša dežurna fotografinja :)se meče po tleh, jih lovi, žvižga, slika....nič ne pomaga. Pri meni so od začetka septembra, vsak teden znova objavljene v Novicah, simpatične, da bi bolj težko bile....pa nič....Sterilizirane in cepljene so tudi že.
Logiran

Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Simpatice punce iscejo nove domove
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines