mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 07:13:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: CACIB Maribor in CACIB Pohorje, 19. - 20. 4. 2014
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: CACIB Maribor in CACIB Pohorje, 19. - 20. 4. 2014  (Prebrano 7510 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
alenka
midi
***
Sporočil: 133


« Odgovor #15 : ponedeljek, 21.04.2014 : 17:26:12 »

Ja, draga Natis - ampak itak lajamo v luno...   butnglavc
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #16 : ponedeljek, 21.04.2014 : 17:34:32 »

Ojoj..ko berem takele, sem res vesela, da smo si vzeli pavzo (za nedoločen čas) od razstavljanja Roll Eyes
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #17 : ponedeljek, 21.04.2014 : 18:44:48 »

Evo, še nekaj dodatnih fotk je v galeriji - KLIK Smiley

Ehkm, kaj je to zaena pasma na fotki št 3, lepo prosim?
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #18 : ponedeljek, 21.04.2014 : 18:58:06 »

Ehkm, kaj je to zaena pasma na fotki št 3, lepo prosim?

 Grin Grin Grin

Xena, nepopravljiva si  objem
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #19 : ponedeljek, 21.04.2014 : 19:32:33 »

Hihi, samo poglej tisti ksiht, no.... Kiss ljubezen
Logiran
alenka
midi
***
Sporočil: 133


« Odgovor #20 : ponedeljek, 21.04.2014 : 19:37:16 »

Samo še to dodam, ker mi je res hudo, da se je razstavljalka tako bedno počutila:

"das schlimste war echt die ART, wie die mit uns umgegangen sind, und haben gemeint wir verstehen eh nicht, was sie da besprechen. Aber ich bin SIultandoletscherin in 4 Sprachen, ich verstehe imer u was da geht, auch wenn ich die Sprache nciht beherrsche. ICh habe aber eine gute Einfühlvermögen zu den Sprachen und Gesten. Habe ja 2 JAhre gelernt. UND: Sie haben vorher die KAtalog angeguckt! Ich stand da als wäe ich LUFT."

Prevod: "Najslabši je bil NAČIN kako so delali z nami in mislili, da mi ne razumemo, kaj tam govorijo. Vendar sem jaz simultana prevajalka iz 4 jezikov, vedno razumem zakaj gre, tudi če jezika ne obvladam. Imam pa dober občutek za jezike in geste. Saj sem se vendar 2 leti učila. IN: Predtem so si pogledali katalog! Tam sem stala, kot da bi bila ZRAK."

Kakšne hude gostoljubnosti res nismo pokazali.

 sram  sram  sram
Logiran
Luribee
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 26


« Odgovor #21 : ponedeljek, 21.04.2014 : 19:42:13 »

Ehkm, kaj je to zaena pasma na fotki št 3, lepo prosim?
Pomoje je norwich terrier  Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #22 : torek, 22.04.2014 : 13:42:49 »

Pomoje je norwich terrier  Wink

Aha, zna bi res, hvala. Pol imam enga daljnega bratranca doma. Cool
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #23 : torek, 22.04.2014 : 19:55:00 »

Za soboto dejansko priznamo, da je bilo sojenje v krogu za fci 8 problematično, žal je šlo na eni strani za počasnost sodnika (o drugih stvareh ne bom sodila) in za neposrečeno kombinacijo osebja, ki smo ga zato v nedeljo zamenjali, kot je omenila že nezzek. Pripravnico pa smo mi poslali v krog, zato da bi nekoliko pomagala nadoknaditi zamudo, preostali pa v ringu niso imeli kaj iskati in naslednjič če se zgodi kaj takšnega prosim, da v bodoče takoj obvestite organizatorja, da se v ringu nahajajo nepooblaščene osebe. Tudi mi smo namreč slednje zvedeli šele po koncu ocenjevanja.
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #24 : sreda, 23.04.2014 : 04:24:16 »


hudiča  Shocked Shocked

no ampak, da se ne bo samo pljuvalo po organizatorjih. za pudlje so izbrali odlične sodnike.
v našem ringu v soboto je sojenje potekalo hitro, kar za tega sodnika ni značilno  Grin. sploh pri pudljih ne katerih vzreditelj je že zelo dolgo časa. opisi so bili natančni in dejansko je pregledal vsakega psa od smrčka do konca repa. Pripravnica, ki je stažirala je dejansko dobila odlično razlago vsakega psa. no vsaj mojo bejbo ji je opisal "v nulo". izredno mi je bilo všeč, ker si je, potem ko sem mu povedala da ima clea strah pred mizo in zakaj, vzel čas in se poigral z njo par sekund.
v nedeljo nam je sodila izredno stroga, ampak fer, sodnica iz šveske.
tudi tukaj lahko rečem, da je pokazala izredno profesionalen odnos. tudi njej sem povedala, zakaj clein strah na mizi in pripravnici, ki je stažila pudlje v nedeljo je rekla, da v tem primeru ji bo pakazala sama psa. na mojem psu ji je dejansko pokazala vse, jo pregledala tako kot v soboto, od smrčka do repa in ne glede na dež (dolgodlaka pasma) ocenila tudi gibanje (kar je prav!!!).

ne glede na to, da je moja bejbika krepko presegla moja pričakovanja lahko samo napišem. da bi bilo čim več tako korektnih sodnikov.

pa še nekaj dragi organizatorji (katerikoli)... dajte nam dobre sodnike, če želite imeti prijavljenih veliko psov. velika večina od nas ve kaj "ima doma" in NIHČE (prepričana sem v to) ne bo jezen in razočaran vkolikor tvojega psa (pa čeprav je zate najboljši) premaga boljši pes. zelo pa boli, ko izgubiš proti psu, ki je slabši ...




Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #25 : četrtek, 24.04.2014 : 07:11:46 »

pa še nekaj dragi organizatorji (katerikoli)... dajte nam dobre sodnike, če želite imeti prijavljenih veliko psov. velika večina od nas ve kaj "ima doma" in NIHČE (prepričana sem v to) ne bo jezen in razočaran vkolikor tvojega psa (pa čeprav je zate najboljši) premaga boljši pes. zelo pa boli, ko izgubiš proti psu, ki je slabši ...

Amen.

Drugace pa ja, ni moj namen pljuvat, ker drugace je meni Mariborska razstava cist lusna, samo letos res ni bilo vse ok. Lani in predlani pa smo imeli 2 super sodnika in res prijetno vzdusje in sojenje (kar je tudi bil razlog da so se tujci, ki so ze lani razstavljali, vrnili).

Iz pogleda nase pasme me mogoce moti le to da od 5 razstav v roku enega mesca sodijo na 4 lovci. In sploh imam obcutek da so vedno pogosteje na listah, kljub temu, da imajo svoje lovske razstave. Pravzaprav naso pasmo Debersek (ki je sodil na Pohorju) sodi se enkrat ta vikend na Snezniku. To je samo tako splosno gledano.

Vsekakor bomo nestrpno cakali naslednji Maribor  Wink
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: CACIB Maribor in CACIB Pohorje, 19. - 20. 4. 2014
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines