mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 10:44:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Spomladanski LoUski Siminar na Krasu
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 13   Dol
Natisni
Avtor Tema: Spomladanski LoUski Siminar na Krasu  (Prebrano 39567 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #60 : torek, 06.05.2014 : 18:12:50 »

Sem rekla, da bom spremljala, a nam tudi letos ne bo ratalo. Lepo se mejte Smiley
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #61 : torek, 06.05.2014 : 18:26:24 »



ti posluš sestra po dlaki  Angry Angry

sej sem jest vedla, da boš itak tko zrihtala da bo tasitnanatiska DOMA.  Angry Angry  Tongue  Tongue

no pri nas ni v "igri" prav noben datum do 22.6 ker se potepamo skoz. uživajte še za nas in se spomnite kako rabotamo na štantu in razstavljamo princesko v szekesfehervarju  Kiss
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #62 : torek, 06.05.2014 : 18:33:03 »

Eno vprašanje a bo kdo na siminarju, ki ima večjega psa ali pa pozna koga, ki ga ima, in bi imel Maršijvo oprsnico RuffWear Web Master, je sicer rabljena, ampak še vedno funkcionalna in za do konca ponosit, ali pa Maršijev pasji nahrbtnik Approach Pack, modre barve. Imam pa tudi povsem novo rdečo ovratnico, ki jo je Marši nosil samo 4x, ovratnico damo v zameno za par € za Horjulčke. Po želji lahko kakšno sliko prilepim kasneje.
Logiran
cookie
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 155


« Odgovor #63 : torek, 06.05.2014 : 20:38:00 »

Ana, jaz imam večje pse- švicarje, 60 kil. Saj si jih videla, se mi zdi. In nahrbtnik sem že iskala (pa ne našla), da bi naša gospa vsaj pasjo vodo nosila sama Smiley Prinesi s sabo, pa se kaj zmeniva:) Oprsnice pa ne nosijo - ponavadi so spuščene in že ovratnica in vrvica sta redki Smiley
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #64 : torek, 06.05.2014 : 20:42:39 »

Ana, jaz imam večje pse- švicarje, 60 kil. Saj si jih videla, se mi zdi. In nahrbtnik sem že iskala (pa ne našla), da bi naša gospa vsaj pasjo vodo nosila sama Smiley Prinesi s sabo, pa se kaj zmeniva:) Oprsnice pa ne nosijo - ponavadi so spuščene in že ovratnica in vrvica sta redki Smiley

Ja sem jih videla ja, bom prinesla s seboj, pa sprobamo, bi res bila vesela da bo komu še prav prišel, Marši ga je z veseljem nosil  Kiss 
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #65 : torek, 06.05.2014 : 21:15:41 »

Ce se slucajno ne bosta vidve zmenili, pa magari lahko zadeve ponudis na mizi namenjeni €štantu za Horjulcka.  Wink

Jaz imam za svojega psa tudi nahrbtnik in se super obnese, g. Pes ga je imel rad, pa tudi Crni Regrat ga rad nosi..  Cool
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #66 : torek, 06.05.2014 : 21:19:30 »

Ce se slucajno ne bosta vidve zmenili, pa magari lahko zadeve ponudis na mizi namenjeni €štantu za Horjulcka.  Wink

Jaz imam za svojega psa tudi nahrbtnik in se super obnese, g. Pes ga je imel rad, pa tudi Crni Regrat ga rad nosi..  Cool

Ja saj plan B je tak, sam da mal vem če je sploh zanimanje, ker je le vse za velike pse  Smiley
Logiran
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #67 : torek, 06.05.2014 : 21:37:54 »

Nas tudi na žalost ne bo, upamo pa na obsežno fotoreportažo Smiley
Lepo se imejte Wink
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #68 : sreda, 07.05.2014 : 06:00:47 »

Khm-khm.  sram
Mi smo sicer še v procesu usklajevanja  Roll Eyes Tongue, ampak zaenkrat kaže bolj v plus, kot pa v minus.
mamaF - pripravi se še na dva trenutno čist ofucana volkca.  Grin Pa na Quennie+njena omladinca.  Wink

1. mamaF + Roko
2. Xena + Tovariš + Ivy + Page ... tko nekak. plesalec
3. No Jinx + Č. Regrat
4. AnaJ + Api + Bendžy
5.-6. Kejt, Mižonny + Sonny in Miži
7. Barska polica v kompletu: Pepsi, Sherry, Cockta in Šnops
8. uraa + Wally
9. riry + AtaOdLexi+Lexi Cheesy
10. Žužka in Binki + Zarja
11. luna7 in Boni
12. skogkatt + Neli, Mici, Maj
13. Casperjanc x 2 + Casper + Akela
14. SunnyDay + MrSunnyDay + Jagi + Fani
15. Cookie + švicarski gardistki (+ 1 m spol v rezervi, če ne bo preveč mačkast od obletnice mature Smiley
16.-19. S in M in šefica, Quennie + 2 x omladinca

Ana - ti kar privleči vse kar imaš. Bomo pa magari licitirali. Pri nas sta 2 kandidata za ponucat Maršijeve stvari.  Cry Kiss Kiss
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #69 : sreda, 07.05.2014 : 06:48:35 »


Ana - ti kar privleči vse kar imaš. Bomo pa magari licitirali. Pri nas sta 2 kandidata za ponucat Maršijeve stvari.  Cry Kiss Kiss

Bom prinesla, čeprav priznam da me pošteno stiska, ko pospravljam Maršijeve in Belline stvari  Cry
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #70 : sreda, 07.05.2014 : 06:57:34 »

Grozno je. Vem. Jest imam po petih letih Zaline stvari pospravljene v škatli & se nikakor ne morem lotiti, da bi jih dala od hiše.  sram
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #71 : sreda, 07.05.2014 : 07:16:32 »

Ja saj plan B je tak, sam da mal vem če je sploh zanimanje, ker je le vse za velike pse  Smiley

Prnes, prnes! Cool
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #72 : sreda, 07.05.2014 : 07:17:09 »

ti posluš sestra po dlaki  Angry Angry
sej sem jest vedla, da boš itak tko zrihtala da bo tasitnanatiska DOMA.  Angry Angry  Tongue  Tongue

 Evil

Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #73 : sreda, 07.05.2014 : 12:38:03 »

Obvestilo za sestre po dlaki!  Smiley
 
Za na  Prodajni Štant Louskega Siminarja se ravnokar finišira artikel, ki bi ga nujno morala imet vsaka članica mojpes.neta.

Namig za Srake: ne bo nič svetlečega in sploh nič takega, kar zahteva kakšno posebno ročno spretnost, kajti žal sem prišla na svet brez le-te.  Tongue  Garantirano pa se boste greble kot pr norcih!   Cheesy

od tršice Xene sem se naučila metat kosti press  Cool

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #74 : sreda, 07.05.2014 : 12:57:51 »

Čist tko informativno, datum je poznan, kaj pa ura? Da malo planiramo katero hrano prnest (ali bo šla priprava isti dan skozi ali dan prej Wink)
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 13   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Spomladanski LoUski Siminar na Krasu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines