mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 12:12:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o mačkah  |  nega mačk  |  Tema: CritterZone
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: CritterZone  (Prebrano 63373 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pš1
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 66



WWW
« : torek, 10.06.2014 : 14:22:46 »

Hei,

zanima me če kdo ve za kakšno podobno napravico, kot CritterZone, ki jo je moč kupiti v Evropi? Amazon ne pošilja, na eBayu ni.

Doma že imamo ionizator, ampak tale CZ je baje TOP  Smiley.

Hvala!
Logiran

neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #1 : torek, 10.06.2014 : 18:32:10 »

Zdravo!

Glede na to, da je tema v 'nega mačk' , bi vprašala tole: je ta naprava namenjen odpravi smradu mačjega WCja? Kadar mačji WC smrdi tako, da ga voha človek, potem je za mačko še bolj smrdljiv in naprava ni rešitev izvornega problema. Do tega v osnovi niti ne sme priti.

Če je pa namenjena čemu drugemu pa oprosti za smetenje teme.
Logiran
Pš1
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 66



WWW
« Odgovor #2 : torek, 10.06.2014 : 19:01:21 »

Hei Neko, hvala za komentar.

Gre za čistilec zraka širšega spektra: nevtralizira vonjave izločkov (tudi mačji urin), do živalskega vonja, do alergenih snovi. Piše, da deluje drugače kot običajni čistilici/ionizatorji in je za različne živaliske vrste. Naletela sem nanj po priporočilu Ferretworld.com.

Nimamo težav z mačjim WCjem Smiley.

Se mi je zdelo da tale tema najbolj paše sem v nego mačk, če ne, se jo pa komot premakne Smiley in ne nisi smetil(a) teme.
Logiran

neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #3 : torek, 10.06.2014 : 19:43:30 »

Saj glede vonja mačjega WCja niti približno nisem specifično nate ciljala, temveč na tiste, ki bi si napravo kupili v ta namen, brez da bi poskrbeli za izvor težav.

Ne vem kako je pri drugih živalski vrstah, a mačji WC je vsekakor lahko brez vonja. Žal pa marsikdo tega ne ve in vonja niti ne skuša preprečiti. Sem to že doživela pri prijateljih in se mi zdi, da je problem 'smrdečih mačjih WCjev' relativno pogosto omenjen pojav in navsezadnje tudi razlog, da marsikdo mačke raje spušča ven opravljat potrebo, kot pa da poskrbi za primerno higieno. Se dogaja tudi, da se muce zaradi smradu potem polulajo in pokakajo drugam kot v WC- na koncu so prenekaterokrat potem še za to kaznovane. Tako da sem pomislila na scenarij, kjer morda naprava odpravi vonjave do te mere, da jih človek ne zaznava več, mačkam pa morda WC še vedno smrdi...

Le zato sem se oglasila, ker je pač v temi od mačk. Vem pa, da bo naprava zagotovo komu koristila. Bom pa tudi jaz pobliže pogledala zadevo, ker tudi tisto z alergeni ne zveni slabo. Wink

Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o mačkah  |  nega mačk  |  Tema: CritterZone
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines