mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 23:46:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Princesa na zrnu graha - Tigra
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 23   Dol
Natisni
Avtor Tema: Princesa na zrnu graha - Tigra  (Prebrano 56792 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #15 : ponedeljek, 11.08.2014 : 23:30:20 »

Samo tole imam za komentirat: iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ljubezen ljubezen bravo veselje ljubezen drink ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #16 : torek, 12.08.2014 : 07:49:50 »

Pokorno javljam, da smo preživeli noč in nismo nikogar zgubili  Kiss Kiss No ja, malo smo morali dober  Shocked ker je bila Tigra zavita v rjuho. Ampak smo potem tudi sprot in takoj delali mojmoj. Pa tudi posodica je bila malo manj polna (sem jo že dopolnila  Wink ) in tudi WC je bil že uporabljen.

S tekočimi novicami se pa še javljamo  Grin Cheesy
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #17 : torek, 12.08.2014 : 07:58:07 »

Fajn vam gre.  bravo veselje
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #18 : torek, 12.08.2014 : 08:29:24 »

Princeska, to skrivanje je tudi meni enkrat priredila... Cmrlja bo picasi, ampak zagotovo ugotovila, da so stvari njej pisane na kozo. Srcica zlata rabi malce casa...
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #19 : torek, 12.08.2014 : 08:37:12 »

Ja kaj čmo, starejši osebki smo pač malo težje dojemljivi za kakšno novo stvar  Evil Ampak vaja dela mojstra  Cheesy Saj sem tudi jaz danes prvič v življenju pucala mačji WC in pri tem je blo več posipa po sobi kot u škatli  Grin Cheesy butnglavc Ampak naslednjič bo že bolje  Wink Vse tiste ki ste že celo življenje mačje se boste ob mojih prigodah lahko vsaj pošteno  Grin Cheesy
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #20 : torek, 12.08.2014 : 08:50:38 »

Maj, čestitke za novo otrokinjo  Cheesy in Frediju za novo sestrico  Kiss

Od zdaj naprej pa sigurno nikomur ne bo več dolgčas  plesalec guncagunca
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #21 : torek, 12.08.2014 : 09:59:54 »

Pa mi je uspelo  bravo bravo Prvič v življenju dat mački zdravilo  Smiley Smiley In stanje: vsi živi, celi, brez pretresov  Roll Eyes
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #22 : torek, 12.08.2014 : 10:11:27 »

hmmmm, ti greš pa brzinsko čez hude preizkušnje Shocked Shocked
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #23 : torek, 12.08.2014 : 10:22:23 »

hmmmm, ti greš pa brzinsko čez hude preizkušnje Shocked Shocked

No ja, zdravilo so take mickene mickene kroglice, da jih komaj vidiš  Shocked In Tigra ni grozni anti .... mačon. Lepo nežno odpreš gobček, kroglice smuk noter, potem pa veliko mojmojmojmoj in gledamo ptičke in je življenje spet lepo  Wink Smiley Potem pa hitro smuk na varno od grozne babe  Grin Grin
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #24 : torek, 12.08.2014 : 10:41:55 »

Če ji daješ kakšne homeopatske zadeve za umiritev, glej, da ne bo večji učinek povzročil  stres  zaradi dajanja zdravil, kot bi bil njihov učinek pomiritve.  Wink
Moje vsako tlačenje zdravil v gobec napsihira.
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #25 : torek, 12.08.2014 : 10:53:28 »

In katera je imela večjo tremo?  Cheesy Pa bolj nemogoča vprašanja  Grin Ziher jst zmagam  Evil

Nobena od vaju ni imela čist nič nemogočih vprašanj objem Kiss. Zato pa pravim, da je tole najboljša možna kombinacija ljubezen.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #26 : torek, 12.08.2014 : 11:32:47 »

Pa mi je uspelo  bravo bravo Prvič v življenju dat mački zdravilo  Smiley Smiley In stanje: vsi živi, celi, brez pretresov  Roll Eyes
Tigra je pa za takšne stvari res najbolj pripravna muca.  Smiley Ko se njej kolešček za paniko in stres obrne, je že vse mimo. Potem pa ni več razloga za paniko in je stvar rešena.  Tongue Evil Wink
Kroglice bodo pomagale prebroditi selitveni stres in ji omogočiti hitrejšo vključitev v novo okolje. Sicer pa tale kokica rabi za vse več časa kot ostale mačke, da vse počasi preveri, dojame, pa še enkrat preveri, da je zadeva ok tudi zanjo. Je ena taka previdna maca in to ji štejem v velik plus.

Ja, Tigra je zlato bitje za to.  Wink Xenča in Emica kar tekmujeta, katera me bo bolj obdelala...(kadar je potrebno dati kaj prisilno v gobec).  Lips Sealed
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #27 : torek, 12.08.2014 : 15:20:42 »

O, luštn, čestitke. Cheesy
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #28 : torek, 12.08.2014 : 19:29:32 »

Malo me je še strah, ampak čohanje mi pa takoo paše  Cheesy

 
 
 

Zdaj pa nehaj  Angry
 
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #29 : torek, 12.08.2014 : 20:07:51 »

Lepa in umirjena mucka je Tigra. Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 23   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Princesa na zrnu graha - Tigra
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines