mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 23:12:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mojca
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mojca  (Prebrano 7199 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : četrtek, 14.08.2014 : 09:06:57 »

Stara cca 5 let, sterilizirana, označena, cepljena, zelo aktivna, ne želi biti sama, ne mara vseh psov.

Išče dom, tokrat bi morda celo lahko dobila po vseh svojih življenjskih pripetljajih in silni nesreči, da je spoznavala same "zlate" ljudi, končno en odgovoren dom, v katerem bi ljudje imeli celo elektriko, vodo in recimo (poleg ljubezni, od katere se očitno vendarle ne da preživeti) še dovolj sredstev za njeno hrano in veterinarsko oskrbo do konca njenih dni. Ker so razni akterji njene zgodbe tako ali drugače odstranjeni iz njenega dosedanjega življenja, tako uvozniki kot lastniki, ji dom išče ZH. S pogodbo in kot rečeno, za spremembo pravega. Je kje kdo?

pismo - klik



Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : sobota, 16.08.2014 : 08:28:53 »

Ni nikogar? Ki bi napisal vsaj, kolk je srčkana?

P.s. Zarjavelo kovinsko ovratnico za tele privezat smo zamenjali takoj, počesali smo jo tudi, tako da je res lepa  Smiley.
Logiran

Šnofi
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #2 : nedelja, 17.08.2014 : 18:22:43 »

Res je ta prava lepotica Cheesy Sploh pa njen srčkan šnofarček, kot da bi se skos smejala Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #3 : ponedeljek, 18.08.2014 : 07:45:51 »

Ker so razni akterji njene zgodbe tako ali drugače odstranjeni iz njenega dosedanjega življenja, tako uvozniki kot lastniki, ji dom išče ZH. S pogodbo in kot rečeno, za spremembo pravega.
To, s pismom vred, pusti človeka nekako brez besed Lips Sealed. Oz. potiho zakolneš "a bejž, a spet, kakšno presenečenje ..." sram

Mojca, zihr si že zdaj bolj happy kot kdajkoli Kiss... iskreno pa upam, da bo morda ravno tvoja tragična zgodba prednost, da dobiš pravi dom čimprej!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #4 : ponedeljek, 18.08.2014 : 12:22:47 »

Sem prepričana, da je. Ko smo jo prvič videli, jo je bilo namreč treba najprej s ketne snet. Pa prvih nekaj tednov smo se ubadali z vedenjskimi težavami, povezanimi s pesjakom (odbijanje od sten, lovljenje repa itd.). Očitno je imela krasne spomine, zdaj je v pesjaku brez težav, mirna in zadovoljna.

In spet ja, kakšno presenečenje, res. SPET.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #5 : sreda, 20.08.2014 : 05:53:48 »

Tole je Mojcin bivši dom.
Menda so ji ga 'odgovorni' celo izbrali.



Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #6 : sreda, 20.08.2014 : 08:08:26 »

 Lips Sealed   butnglavc
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #7 : sreda, 27.08.2014 : 06:59:03 »

Kako simpatična pšunca, želim ji krasen dom!
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #8 : sreda, 27.08.2014 : 11:17:12 »

Se je Mojca ze navadila, da ima tudi biti malo sam svoj car in da niso vsi ostali psi strasansko grozni?  Wink

Je pa lepa punca, ampak to itak vidi vsak na prvi pogled!  Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #9 : petek, 24.10.2014 : 11:47:08 »

V novem domu.
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mojca
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines