mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 10:57:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Selina
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Selina  (Prebrano 2143 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« : nedelja, 22.06.2014 : 01:09:58 »

Kakšno leto stara mirna, prijazna lepotica, fiv/felv negativna, sterilizirana.




Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #1 : četrtek, 26.06.2014 : 20:05:41 »

Uh, kakšne lepotce imate pri vas  objem ljubezen Selina, pa Oskar ... Ko bi jaz znala rešiti problem odprtih vrat  Tongue Lips Sealed
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2 : nedelja, 29.06.2014 : 06:40:52 »

Problem odprtih vrat obstaja le in zgolj v glavi skrbnikov. Nam pri vseh teh mačkah še ni uspelo koga "izpustiti".
Logiran

maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #3 : nedelja, 29.06.2014 : 15:42:32 »

Problem odprtih vrat obstaja le in zgolj v glavi skrbnikov.

Ah Smetka, saj ti verjamem. In priznam, menda spadam med tiste, ki se boje odgovornosti  Tongue Lips Sealed Ali bolj milo rečeno, ki bi želili imeti splanirano vse do zadnje potankosti. Za cigančka vem, da bo pri odprtih vhodnih vratih obstal na balkonu, se vlegel in me počakal ... Čeprav ratujem blond, vem, da se mački in psi razlikujejo. Z eno izjemo. Oboji potrebujejo ljubezen. Bi bilo "pravično" da zaprem mačka v sobo (z vso hrano, vodo, ...), medtem ko v spodnjem štuku uživata pesjan in mama?  Lips Sealed
Naj je moja izračunica še tako natančna, naj si dopovedujem da sem pripravljena, da ponudim nov dom, del svojega časa, svojo roko, del svojega srca tudi še mačku, ... kaj naj naredim pa s tistim delom možganov, ki jih je strah?

Eh, Smetka,  objem tole vse skupaj ni namenjeno tebi, tole je bolj izlitje mojega strahu, želje ...
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #4 : nedelja, 29.06.2014 : 16:10:56 »

Hja, ti pa v zgornjem štuku uživaš z mačkom .... pol se pa živalci zamenjata ali pa skupaj zaspita na ležišču.  Wink
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #5 : torek, 08.07.2014 : 16:48:16 »

Ah Smetka, saj ti verjamem. In priznam, menda spadam med tiste, ki se boje odgovornosti  Tongue Lips Sealed Ali bolj milo rečeno, ki bi želili imeti splanirano vse do zadnje potankosti. Za cigančka vem, da bo pri odprtih vhodnih vratih obstal na balkonu, se vlegel in me počakal ... Čeprav ratujem blond, vem, da se mački in psi razlikujejo. Z eno izjemo. Oboji potrebujejo ljubezen. Bi bilo "pravično" da zaprem mačka v sobo (z vso hrano, vodo, ...), medtem ko v spodnjem štuku uživata pesjan in mama?  Lips Sealed
Naj je moja izračunica še tako natančna, naj si dopovedujem da sem pripravljena, da ponudim nov dom, del svojega časa, svojo roko, del svojega srca tudi še mačku, ... kaj naj naredim pa s tistim delom možganov, ki jih je strah?

Eh, Smetka,  objem tole vse skupaj ni namenjeno tebi, tole je bolj izlitje mojega strahu, želje ...

Maj, posvoji dva mucka naenkrat. Tako ne bosta nikoli osamljena, ker si bosta delala družbo, četudi varno zaprta v eno sobo. Pa verjemi, da se bo tista soba sčasoma raztegnila na zgornji štuk recimo Wink. Če jima omogočiš v tej sobi še varno zamreženo okno z razgledom na okolico, verjemi da jima ne bo prav nič manjkalo Smiley.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6 : sreda, 20.08.2014 : 08:47:09 »

Na poti v nov dom.
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Selina
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines