mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:39:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: Dve mednarodni razstavi mačk, Celje, 11. - 12. 10. 2014
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dve mednarodni razstavi mačk, Celje, 11. - 12. 10. 2014  (Prebrano 3840 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #15 : torek, 14.10.2014 : 17:40:04 »

Naveličanost, kakšna naveličanost, njim je dogajalo na polno, vsak se je zabaval po svoje Smiley Nekateri, taresni, so sedeli, opazovali dogajanje in se niso pustili motiti, drugi so iskali kakšno igračo in v tej 'čakalni' kletki je prišel prav tudi kakšen šopek dlakic, ki je pokukal iz sosednje kletke  Roll Eyes, nekaj njih mi je naredilo dodatno delo, ker je veselo metalo na tla listke s številkami, katere sem prej gor montirala  , najbolj posrečen je bil 'naš' devonček, ki je glasno zahteval sogovornika in ko si ga ogovoril je bil happy, takoj je sledilo metanje na bok in na glavo  Grin, takoj za njim je iskala sogovornika naša Poživka, vendar bolj nežno, učinek je bil pa isti kot pri devonu  Kiss, nekateri so si vzeli čas za počitek, posrečen je bil perzijec, ki se je raztegnil, kolikor je bil dolg in širok, čez kletko in zaspal...je priletel lastnik s Perotom in kazal stevardu naj ga animira, očitno se je bal, da bo njegov muc, po dremežu, preveč zmečkan  Wink V glavnem, vsak je čas preživljal po svoje in ker nisem, tako kot še marsikdo na tem forumu, samo pasja, živim tudi z mačkami in toliko se že spoznam, da vem kdaj se maček počuti neprijetno...no, ti se niso, noben od njih  Kiss

Moram pa povedat, vodja stevardov je car, da se ti ne zmeša ob toliko številkah in toliko različnih barvnih listkov, ni mačji kašelj Smiley
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #16 : sreda, 15.10.2014 : 09:20:42 »

Krasno poročilo, Jana, čestitke. Cheesy
Sama še nisem bila na mačji razstavi, ampak enkrat bo treba, če le ni prostor premajhen za obiskovalce, to me zelo moti.
Pa tako posebne žvali so, da jih nujno rabiš za ravnovesje ob psu - jing:jang.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #17 : sreda, 15.10.2014 : 11:14:15 »

Prostora na razstavišču je sicer čez dan več kot dovolj tudi za obiskovalce. Organizator je kletke namestil v dveh 'zaprtih kvadratih' ter ob eni steni dvorane, in obiskovalci lahko hodijo z zunanje strani, torej lahko gledamo 'hrbtišča' kletk z mački, znotraj pa imajo svoj prostor razstavljalci in tam po moje obiskovalci nimamo kaj iskat Smiley. Sicer nekateri povsem zakrijejo kletke s pregrinjali, da imajo mački mir pred obiskovalci, se pa da verjetno kaj zmeniti, da se lahko mačko malo bolje vidi, če nas res zanima.



Točno določene mačke ali pasme, se da dopoldan najbolje videt med ocenjevanjem, popoldan pa je malo težje, vsaj od začetka, ko so poleg morebitnih obiskovalcev tam še tudi vsi lastniki in ko gre dogajanje precej hitro. Tam je res malo prostora, predvsem zato, ker je zapora za obiskovalce preblizu stojal. Kar precej pomagajo stevardi, ki mačke dvignejo, da jih lahko tudi tisti, ki so nekoliko bolj zadaj, vidijo.


Takole je dopoldan med ocenjevanjem. Stevardi sicer na table pišejo številke, vendar mi kljub temu, da sem jih nekajkrat vprašala, katera številka je na posamezni mizi, ni uspelo ugotoviti sistema Tongue. Ampak, ok, bom do naslednjič tole poizvedela Grin. Potem je precej enostavno tudi dopoldan spremljati dogajanje in s pomočjo kataloga ugotoviti, katero mačko pravzaprav gledamo.


Tole je pa posneto tik pred začetkom BIS-a in takole izgleda popoldanski del, s tem, da se 'gledalci' menjajo, ker lastniki prinašajo in odnašajo mačke za BIS izbor.
Logiran

Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: Dve mednarodni razstavi mačk, Celje, 11. - 12. 10. 2014
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines