mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 08:01:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Pes v družini in gospodinjstvu  |  Tema: Psi v najemniškem stanovanju
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psi v najemniškem stanovanju  (Prebrano 17410 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #30 : nedelja, 06.10.2013 : 21:28:51 »

Nekako bi rekla, da nisva zahtevna, pa imava vseeno problem najti najemniško stanovanje s srednje velikim psom. Iščeva po celotni Gorenjski, želiva si, da sta dnevna soba in spalnica ločeni, pa da je še kakšna dodatna soba kot shramba ali pa klet. Sva bila že praktično dogovorjena za eno stanovanje, večkrat omenila psa, vsakič so rekli, da ni problema, pa so nama zdaj vseeno odpovedali - ker jih je kar naenkrat preveč strah koliko škode bo naredil pes, čeprav je bilo jasno povedano, da je v času odsotnosti v boksu. Skratka, res sem razočarana. Ker se nama relativno mudi najti nekaj novega, sem tudi rahlo živčna ...
Če kdo pozna koga, ki oddaja in dovoli psa, se priporočam za info. Wink
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #31 : nedelja, 06.10.2013 : 22:41:18 »

Sicer ti ne morem pomagati pri stanovanju, mogoče pa kot namig za pomiritev bodočih stanodajalcev. Se mi zdi, da se večinoma bojijo za parket, tako da jih morda pomiriš s tem,  da jim obljubiš, da boš na vse kritične površine dala talno oblogo - tepih ali kaj podobnega. Nama s fantom sicer niso nič komplicirali zaradi psa, sva pa vseeno sama prišla na to idejo - se mi zdi fer, da se pač zaščiti pred kremplji original tla. Kupiš na meter, najcenejšo varjanto (naš "tepih" je cca. 2,50€ na kvadratni meter). Mogoče ti pomaga pri prepričevanju Wink. Srečno!
Logiran
ruby-sky
novinec
*
Sporočil: 24


WWW
« Odgovor #32 : četrtek, 23.01.2014 : 08:38:59 »

Mi imamo tudi problem Sad Otrok in dva psa. Že v oglasih piše brez otrok in hišnih ljubljenčkov. A so res tak problem? Box imamo, otrok škode v stanovanju ne dela
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #33 : četrtek, 23.01.2014 : 08:49:49 »

Mi imamo tudi problem Sad Otrok in dva psa. Že v oglasih piše brez otrok in hišnih ljubljenčkov. A so res tak problem? Box imamo, otrok škode v stanovanju ne dela

Če sem iskrena, (pa ne oddajam stanovanja), lahko na morju, kjer je folk bolj natrpan na kupu, včasih vidiš skrajno nevzgojene starše in otroke. Zagotovo bo pomagalo, če jim predstavite otroke in psa že v štartu, da bodo videli, da niso vsi taki, da bi uničili stanovanje že v prve pol ure. Srečno!
Logiran
ruby-sky
novinec
*
Sporočil: 24


WWW
« Odgovor #34 : četrtek, 23.01.2014 : 10:04:34 »

Mi že po telefonu povemo, kaj vse imamo. Ker se nam ne da zgubljat časa z ogledi, če je potem isti odgovor 'sej imamo radi, ampak ne v našem stanovanju'.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #35 : četrtek, 23.01.2014 : 10:22:04 »

V zasebnem kotičku za člane foruma se najde celo tema stanovanje v LJ in tam sta bili pred kratkim dve ponudbi, izrecno za ljudi s psi Smiley. Kje sploh iščete?
Logiran
ruby-sky
novinec
*
Sporočil: 24


WWW
« Odgovor #36 : četrtek, 23.01.2014 : 10:51:46 »

Obala, Izola, drugo ne pride v poštev in vsaj 3-sobno.
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Pes v družini in gospodinjstvu  |  Tema: Psi v najemniškem stanovanju
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines